Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-03-2018, 19:13   #381
Doborex
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-03-2017
Skąd: NYSA
Model: ESCAPE/KUGA MK3 TITANIUM
Silnik: 2.5 Hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 19
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Witam,
potrzebuję kogoś z moich okolic Opolskie/Sląskie/Dolnośląskie w celu zakodowania kompa tak by kierunki po samej mechanicznej przeróbce(wklejenie pomarańczowych led) świeciły mi tylko wtedy kiedy mają czyli w momencie ich włączenia...
ewentualnie zlecę całą parce jednej osobie.

Przeczytałem wszystkie 37 stron, jest to zagmatwane troszkę dla kogoś kto nie jest elektrykiem/elektronikiem...dlatego chciałbym to oddać w dobre ręceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę o kontakt na priv albo polecenie konkretnej osoby tu.

Doborex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2018, 19:19   #382
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Doborex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebuję kogoś z moich okolic Opolskie/Sląskie/Dolnośląskie w celu zakodowania kompa tak by kierunki po samej mechanicznej przeróbce(wklejenie pomarańczowych led) świeciły mi tylko wtedy kiedy mają czyli w momencie ich włączenia...
Jeśli zmieniłeś tylko ledy na żółte bez rozłączenia elektroniki to nic tutaj kodowanie nie da.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 10:39   #383
vmastercoding
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 23-01-2018
Skąd: Nysa
Model: ESCAPE
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Doborex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
potrzebuję kogoś z moich okolic Opolskie/Sląskie/Dolnośląskie w celu zakodowania kompa tak by kierunki po samej mechanicznej przeróbce(wklejenie pomarańczowych led) świeciły mi tylko wtedy kiedy mają czyli w momencie ich włączenia...
ewentualnie zlecę całą parce jednej osobie.

Przeczytałem wszystkie 37 stron, jest to zagmatwane troszkę dla kogoś kto nie jest elektrykiem/elektronikiem...dlatego chciałbym to oddać w dobre ręceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę o kontakt na priv albo polecenie konkretnej osoby tu.
Dzwoń kolego to Ci pomogę albo pisz na PW - 606 628 095
__________________
POLSKIE MENU / SYNC2 / SYNC3 / KODOWANIA USA/EU tel. 606-628-095
vmastercoding jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 14:13   #384
Niemamocny
ford::beginner
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 27-12-2014
Skąd: Opole
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,4
Rocznik: 2005
Postów: 24
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Panowie czy możecie polecić kogoś kto:
1. Przerobi mi światła tylne oraz je przeprogramuje oraz przeprogramuje przednie
2. Przeprogramuje radio tak by odbierało polskie częstotliwości

oraz dodatkowo:
3. Dorobi i zaprogramuje kluczy (scyzoryk)
4. Zrobi polonizację menu


Przede wszystkim szukam kogoś kto zrobi mi dwa pierwsze podpunkty "od ręki", bez wysyłania czegokolwiek, gdziekolwiek. Przyjeżdżam i dana rzecz robiona jest na miejscu.
pkt 3 i 4 to tak przy okazji.

Niestety parę poleconych osób albo robi tylko programowanie świateł bez przeróbki tylnych (wysyłają je i czekają aż wrócą) albo nie odbierają telefonów.

HELP

Auto :
Ford Fusion 2015 2.0L wersja SE.

Ostatnio edytowane przez Niemamocny ; 08-03-2018 o 14:17
Niemamocny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 15:58   #385
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Programowanie lamp przednich???? czy jest coś o czym powinienem wiedzieć jako posiadacz Fusiona?.
__________________
IkoBiust 2.0 240ps TuxedoBlack, Dynamic Led, St Line grill, 19 inch black wheels Sync2 3.10 PL+Ford F6 EU/PL. +IkoBiust 2.0 240 White Platinum Metallic Tri-coat
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 16:09   #386
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał mik99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Programowanie lamp przednich
jak wymienisz na LED to trzeba
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 16:16   #387
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak wymienisz na LED to trzeba
Ja myślałem, że chodzi o standardowe lampy. Co do LEDów to fakt bo sam miałem programowane.
__________________
IkoBiust 2.0 240ps TuxedoBlack, Dynamic Led, St Line grill, 19 inch black wheels Sync2 3.10 PL+Ford F6 EU/PL. +IkoBiust 2.0 240 White Platinum Metallic Tri-coat
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 18:01   #388
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,052
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Niemamocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Przede wszystkim szukam kogoś kto zrobi mi dwa pierwsze podpunkty "od ręki", ...
Ja znam tylko jedną taką osobę - Łukasza z Krakowa 660 842 033.
"Od ręki" to jest auto zostawione na pół dnia co najmniej. Rozcięcie lamp i przeróbka to nie jest operacja "na poczekaniu"...
Poza tym kolega Łukasz nie narzeka na nadmiar czasu i brak chętnych... A więc umówić się na spotkanie "na poczekaniu" też trzeba ze stosownym wyprzedzeniem...
Nie wiem co kolega taki "szybki" - inni wysyłają lampy do Łukasza, zakładają po odesłaniu, przyjeżdżają i mają wtedy wszytko zaprogramowane "od ręki" i faktycznie "na poczekaniu". I są z takiego sposobu działania zadowoleni... Jak się Kolega jednak namyśli, to zapraszam po przeróbce lamp...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 18:21   #389
tomoff
ford::amateur
 
Avatar tomoff
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 02-03-2017
Skąd: Częstochowa
Model: EDGE & Fiesta ST
Silnik: 3.5 & 1.6EB
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Niemamocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie czy możecie polecić kogoś kto:
1. Przerobi mi światła tylne oraz je przeprogramuje oraz przeprogramuje przednie
2. Przeprogramuje radio tak by odbierało polskie częstotliwości

oraz dodatkowo:
3. Dorobi i zaprogramuje kluczy (scyzoryk)
4. Zrobi polonizację menu


Przede wszystkim szukam kogoś kto zrobi mi dwa pierwsze podpunkty "od ręki", bez wysyłania czegokolwiek, gdziekolwiek. Przyjeżdżam i dana rzecz robiona jest na miejscu.
pkt 3 i 4 to tak przy okazji.

Niestety parę poleconych osób albo robi tylko programowanie świateł bez przeróbki tylnych (wysyłają je i czekają aż wrócą) albo nie odbierają telefonów.

HELP

Auto :
Ford Fusion 2015 2.0L wersja SE.
zapraszam wszystko na miejscu Częstochowa info masz na PW
__________________
@FordModyfikacjeCzestochowa
tomoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 22:11   #390
Niemamocny
ford::beginner
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 27-12-2014
Skąd: Opole
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,4
Rocznik: 2005
Postów: 24
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dzięki. Kontakt do Łukasza już kiedyś dostałem ale dodzwonienie się do niego to mission imposible. Poza przeróbkami wydaje mi się że dorabia jeszcze w jakiejś infolinii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. No ale może spróbuje jutro.
Co do "szybkości" - długa historia i zawiła...ale poczekanie połowy dnia w Krakowie jakoś przeżyje

A co do programowania przednich - mogło mi się coś pop.... to mój pierwszy samochód z USA. Czyli skoro nie programowanie przednich to co ta konkretnie trzeba zrobić?
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dzięki, odpisałem na PW

Panowie - dzięki za odpowiedzi i pomoc!

Edit:
Drogi adminie tam nie było wulgaryzmu ale będę uważał na przyszłość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Niemamocny ; 08-03-2018 o 22:16 Powód: wulgaryzm - następnym razem poleci kolorowa kartka
Niemamocny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , fusion , przeciwmgielne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.