Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-01-2018, 15:24   #651
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Niestety nie

jarek33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 17:34   #652
mottom
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 210
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Puch_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wspolpracuje to juz z oryginalnymi czujnikami parkowania?
Co rozumiesz przez współpracuje? Chcesz, aby była wizualizacja, który czujnik jaką ma odległość? Czy boisz się, że stracisz dźwięk przy zbliżaniu się do przeszkody?
U mnie, z fabrycznym radiem, przy zbliżaniu się do przeszkody z przodu, słyszałem dźwięk z przodu, przy zbliżaniu się z tyłu, dźwięk z tyłu. Z informacji na forum wyczytałem, że dźwięki generuje radio. Po zmianie radia zachowanie czujników pozostało bez zmian, a wizualizacji nie ma.
mottom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 18:20   #653
Puch_
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Katowice
Model: Mondeo Mk4 Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 130 KM A/T
Rocznik: 2008
Postów: 143
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał mottom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co rozumiesz przez współpracuje? Chcesz, aby była wizualizacja, który czujnik jaką ma odległość? Czy boisz się, że stracisz dźwięk przy zbliżaniu się do przeszkody?
To drugie - dzwiek. Kiedys podobno po zainstalowaniu stacji multimedialnej tracil sie dzwiek czujnikow parkowania. Dobrze zatem, ze teraz juz dziala.
Puch_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 21:01   #654
miller69
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-07-2011
Skąd: ostrowiec św
Model: mondeo
Silnik: 2.0 145 km benzyna/lpg
Rocznik: 2009
Postów: 57
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

panowie i panie , czy ma ktoś u siebie takie cudeńko [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
???
miller69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2018, 15:24   #655
mottom
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 210
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Puch_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrze zatem, ze teraz juz dziala.
Czy ze wszystkimi działa to nie wiem. Trafiłem na informacje, że czasami montowane są dodatkowe głośniki do czujników parkowania.
mottom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 12:36   #656
bombonik
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2018
Model: S-Max, S-Max Mk2 ST-Line
Silnik: 1.8tdci, 2.5 HEV
Rocznik: 2006, 2022
Postów: 81
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Jaka jest jasność wyświetlacza w tych radiach - da się "bardzo mocno" ściemnić?
Teraz w innym aucie mam jakiegoś chinola i ekran nawet maksymalnie ściemniony nocą ostro daje po oczach...

Jakie macie najkrótsze czasy uruchamiania? Sa jakies radia schodzące poniżej 10s?

No i tak zupełnie subiektywnie - warto szarpać się na najdroższe opcje (koło 300$, np takie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
)? Czy lepiej iść w najtańszą opcję, bo to wszystko prawie to samo?
W tych droższych jest niby 4GB RAM, octa-core i Android 8.0, ale jeśli nowszy android "zjada" całą nadwyżkę mocy, to sam fakt posiadania nowszego androida jakoś mnie nie kręci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bombonik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 12:45   #657
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał bombonik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaka jest jasność wyświetlacza w tych radiach - da się "bardzo mocno" ściemnić?
Teraz w innym aucie mam jakiegoś chinola i ekran nawet maksymalnie ściemniony nocą ostro daje po oczach...

Jakie macie najkrótsze czasy uruchamiania? Sa jakies radia schodzące poniżej 10s?

No i tak zupełnie subiektywnie - warto szarpać się na najdroższe opcje (koło 300$, np takie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
)? Czy lepiej iść w najtańszą opcję, bo to wszystko prawie to samo?
W tych droższych jest niby 4GB RAM, octa-core i Android 8.0, ale jeśli nowszy android "zjada" całą nadwyżkę mocy, to sam fakt posiadania nowszego androida jakoś mnie nie kręci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem do jakiego auta kuoujesz, ale ta wersja nie pasuje do mondeo/S-Max.

Ja mam najtańszego chińczyka za 600zl i w sumie wszytsko działa jak trzeba. Podświetlenie da się sciemnic do rozsądnego poziomu, tak że w nocy wogole nie przeszkadza. Działa nawet z automatycznymi światłami, że przelacza podświetlenie dzień / noc. Po paru miesiącach używania, skusilbym się na lepszą wersję. Z lepszy prockiem, ekranem IPS i tpms-em. Ostatnio pojawiły się wersje 10cali z ekranem wystającym u góry, za 1200. Chyba najlepsza opcja aktualnie.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 12:53   #658
bombonik
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2018
Model: S-Max, S-Max Mk2 ST-Line
Silnik: 1.8tdci, 2.5 HEV
Rocznik: 2006, 2022
Postów: 81
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Potrzebuję do S-Maxa z 2006r, wydaje mi się, że takie radio pasuje.
Kokpit S-Max '2006 wygląda tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podrzuć prosze jakiegoś linka do tych radii 10" - nie zauważyłem czegoś takiego na aliexpresie...?
bombonik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 13:11   #659
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał bombonik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuję do S-Maxa z 2006r, wydaje mi się, że takie radio pasuje.
Kokpit S-Max '2006 wygląda tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podrzuć prosze jakiegoś linka do tych radii 10" - nie zauważyłem czegoś takiego na aliexpresie...?
To niewiedziałem, że SMAX miał taki model. to rzeczywiscie.

Ja myśle teraz nad tym modelem. Mam w drugim aucie Ownice'a i działa i wygląda duzo lepiej niż te najtansze nie-brandowane.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 14:09   #660
bombonik
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2018
Model: S-Max, S-Max Mk2 ST-Line
Silnik: 1.8tdci, 2.5 HEV
Rocznik: 2006, 2022
Postów: 81
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ownice do S-Max'2006 to niestety max Android 6.0 z dość biedną konfiguracją, w cenie And8.0 i procesora 8x...
A radia z ekranem 10" do S-Max nie ma chyba wcale...
Z tych co są wszystkie wyglądaja identycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i żaden nie ma np. złącza usb na panelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pod względem bebechów i ceny najlepiej wychodzi "AUTOTOP", a potem... "atcfgehy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aha - czy w którymkolwiek z tych chińczyków działa RDS?

Ostatnio edytowane przez bombonik ; 28-03-2018 o 14:22
bombonik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.