Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2017, 07:45   #61
kuuba89
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-05-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 80
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Z tego co pamiętam to za schowkiem pasażera.

kuuba89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2017, 07:51   #62
moon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-05-2005
Model: FF III
Silnik: 1.6 ecobiust
Rocznik: 2011
Postów: 38
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Jeśli to wtyczka od modułu to po prawej stronie od radia, dostęp przez schowek.
__________________
Ford Focus MK3 1.6 2011 kombi
Administrator Forum FKP
http://www.focusklubpolska.com.pl
moon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2017, 11:09   #63
kuuba89
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-05-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 80
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

To nie wtyczka modułu. To wtyczka łącząca wiązkę wnętrza z wiązką silnika
kuuba89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2017, 22:04   #64
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Dokłanie tak - pytam o wtyczkę łączącą wiązki a nie wtyczkę od modułu ACC - ta wiem gdzie znajduje się - leży na półce z modułem, bo w instalacji niestety jej nie dorzucili.
Niestety gdzie ta łącząca wiązki właśnie nie wiem, stąd pytam, bo może ktoś już namierzał.
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2018, 23:36   #65
upupaepops3103
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-11-2014
Skąd: Wrocław
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 50
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Cześć!

Czy ktoś zakładał ACC w poliftowym mk3?
Zastanawiam się nad tą operacją i chciałem się dopytać o to, jak bardzo trzeba rozebrać autko aby wszystko pomontowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
upupaepops3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2018, 15:40   #66
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,424
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Radar z modułem +przyciski na kierownicy(lewa strona tylko).Pewnie trzeba targać zderzak do radaru...
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2018, 17:03   #67
upupaepops3103
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-11-2014
Skąd: Wrocław
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 50
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

No wlasnie tego demontazu zderzaka sie boje.
Chyba jednak odpuszcze ten temat, choc kusi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
upupaepops3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 21:36   #68
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Wiem że temat trochę wymarł, ale odważyłby się ktoś wsadzić radar z Volvo zamiast of Focusa? Patrzę na zdjęcia i kurcze one wyglądają tak samo, a znaleźć radar w normalnej cenie do Focusa to koszmar :/
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 21:40   #69
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,048
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem że temat trochę wymarł, ale odważyłby się ktoś wsadzić radar z Volvo zamiast of Focusa? ...
Nie ma najmniejszego problemu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście jeśli chcesz tylko na ten radar patrzeć, że taki ładny, "jak od Forda"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo jeśli nie daj Boże miałby jeszcze działać, to musiał byś całą resztę sterowników też przenieść z tego VolvoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może być problem, bo niektóre mogą się czuć nieswojo...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2018, 09:43   #70
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat

Wiesz że to tylko teoretyczne pytanie.
Sprawdzam, bo bardzo dużo części w V40/S60 jest takich samym jak w Focusie (ten sam 3rd party provider).
Jak wpiszesz BV6T-9G853 w google i poszukasz po grafikach to znajdziesz także:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znalazłem też takie zdjęcie też opisane że to z Volvo i jak byk widać że producentem jest FoMoCo:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Stąd pytanie - czy to dlatego że google linkuje podobne obrazki (system rozpoznawania treści) czy dlatego że jest to to samo urządzenie montowane w dwóch różnych samochodach?

Plus - komunikacją z autem zajmuje się moduł radaru, nie sam radar, więc jeśli radar był produkowany przez jedną firmę, to sygnał z radaru jest dla nich zapewne taki sam, kwestia co "moduł" podaje dalej do auta.

Tak samo tutaj wzmianka na naszym forum przez @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ty w tamtym wątku też pomagałeś koledze.

Nie wiem, jak wspomniałem - to tylko teoria. Wg tego co widzę po zdjęciach, to są te same części, więc nie wiem czy jak nie złapię gdzieś kierownicy i zostanie mi tylko radar do kupienia, to nie będę ryzykował z tym od volvo, najwyżej pójdzie ponownie na sprzedaż.


I tak jak wspomniałem, jest to tylko moja teoria. Nic sprawdzonego, myślałem że może ktoś próbował.


P.S. Tu np. produkowany dla Jaguara i LandRovera. Na oko identyczny jak Volvo i Ford.
Zobaczymy. Najpierw muszę kierownicę znaleźć

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I jeszcze jedno znalezisko. Numer volvo ale część opisana że do Forda:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kurcze na moje niewprawne oko, to jak nic ta sama część Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem, na razie złożyłem jedną ofertę jednej osobie, jak kupię za grosze to mi nie będzie szkoda próbować to odsprzedać gdyby nie pasowało.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 01-03-2018 o 09:52
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.