Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-09-2017, 09:47   #301
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał meerec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy update do 3.0 wnosi coś konkretnego?
Tak. To przełom. Zupełnie zmieniona jest na przykład ikona nawigacji.
Poza tym wyświetlają się wreszcie okładki przypisane do plików multimedialnych a nie tylko te z Gracenota...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 18-09-2017 o 09:55
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 10:30   #302
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

No i jeszcze mapy sygic z iPhone na sync3.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 11:02   #303
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i jeszcze mapy sygic z iPhone na sync3.
Dla chętnych podpowiem, że owszem jest pod iOS Sygic, ale za program musimy zapłacić niewiele, bo 5zł na początek, potem ściągnąć mapki jakie nas interesują, danego regionu, testowy czas 7 dni mija i musimy zakupić pełną wersję, do działania pod Sync i do 20.09 aktualnie jest promocja na Świat pakiet Premium Connected, kwota wynosi 259,99,- (wcześniej i za chwilę 369,99).

Szczerze mówiąc, całe szczęście, że nie kupiłem, bo może i jest fajną alternatywą ale działanie pozostawia wiele do życzenia, w połączeniu z Sync jest mocno ociężała, dotykowo przesuwając mapę, próbując cokolwiek znaleźć po kilku ruchach wisi, potem pryska bez ostrzeżenia. Stracony czas kolejnego uruchamiania, prób, działa słabo i szkoda kasy na dzisiaj. Dużo do poprawienia z komunikacją, jak na tą chwilę nie widzę realnie możliwości korzystania z niej w podróży.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 11:10   #304
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Krystianen tez pisał ze słabo to działa, teraz widać ze nie tylko u niego.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 11:33   #305
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

1. Widzę, że ironia w moim powyższym poście nie została stosownie uwypuklona... Mój błąd...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Sygic to pierwsza bardziej zaawansowana aplikacja działająca na nowym interfejsie Forda (SDL) - nie należy się więc spodziewać, że już na wstępie przebije wszystko co znane i powali nas na kolana ze zwiśniętą szczęką... Trzeba po prostu dać aplikacji dojrzeć w tym zakresie. Bo jako navi jest na prawdę dobra.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 13:02   #306
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krystianen tez pisał ze słabo to działa, teraz widać ze nie tylko u niego.
Mam wrażenie, że testował w moim :-)

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Sygic to pierwsza bardziej zaawansowana aplikacja działająca na nowym interfejsie Forda (SDL) - nie należy się więc spodziewać, że już na wstępie przebije wszystko co znane i powali nas na kolana ze zwiśniętą szczęką... Trzeba po prostu dać aplikacji dojrzeć w tym zakresie. Bo jako navi jest na prawdę dobra.
Zapewne, Sygic powalił mnie 3D, świetnie prowadzi, miałem okazję zrobić trochę km i żal, że trzeba ale trzeba poczekać, by to sprawnie i pewnie działało. Z większych minusów dodam, że jak dla mnie za dużo zabrali z prawej strony kosztem mapy, te wielkie panele z cyframi, wskazaniami są bez sensu, mogłyby być mniejsze, a w ogóle półprzeźroczyste, za dużo tych informacji, nie da się ich wyłączyć, powiększając pole mapy na pełny ekran, co jest wielką zaletą fabrycznej.

Pojeździłem na fabrycznej i powiem szczerze, jest równie świetna, kilka pkt przelotowych na trasie ogarnia idealnie, punkty jak knajpy czy nawet pensjonaty w zadupiach ogarnia tak, że opad szczęki miałem, nawet tel. aktualny mi wybrało, wszystko z palca, działa błyskawicznie przy zmianie trasy, objazdach itp. i ja na tą chwilę nie widzę sensu inwestować w inną. Dodatkowo jak dojdzie aktualizacja mapy, to na prawdę świetny przyrząd do pomocy w jeżdżeniu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 17:00   #307
meerec
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Wrocław
Model: Grand C-max
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 112
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Tak się właśnie obawiałem ze ogrom nowinek może być nie do ogarnięcia :-D
meerec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2017, 16:41   #308
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Dobra
Czytam i nie wiem w końcu czy jest nowa wersja sync 3 czy nie?
U mnie wersja 2.
Wifi dociągnąłem specjalnie do garażu i samochód szuka aktualizacji.
Szuuuuka bardzo długo nie mówiąc czy znalazł czy nie - tak to ma wyglądać ?
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2017, 17:02   #309
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał deejayslonio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...tak to ma wyglądać ?
Dokładnie tak. Aktualizacja po WiFi działa jedynie dla amerykańskiej wersji 1.0 i żadnej innej (ani NA ani EU). I nie wiadomo kiedy to się zmieni (czyli jak długo WiFi w Twoim garażu tylko prąd będzie zjadać nic Ci w zamian nie dając...).
A co do "nowej wersji" - to już nawet zdjęcia nie przekonują?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Qurche nie sądziłem, że aż taki brak wiary w naszym narodzie... Nie dotknie to nie uwierzy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 19-09-2017 o 17:05
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2017, 17:09   #310
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Reasumując:
Aktualizacja jest ale dostępna tylko w salonie? Jak oddam na roczny przegląd i się przypomnę to powinni to ogarnąć? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.