Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-07-2017, 18:34   #231
siwy1978
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2013
Skąd: Ostrów Wlkp.
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 21
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Koledzy, a ja mam do Was takie pytanie. Do sync 3 podłączam HTC m9, auto mam od lutego. Na początku wszystko chodziło extra, po jakimś czasie system przestał wyświetlać smsy, i w ogóle nie informuje jak przychodzą. I druga rzecz, przestał wyświetlać nazwy kontaktów przy połączeniu przychodzącym. Rozmawiałem luźno z serwisem przez tel umawiając się na pierwszą wymianę oleju o tym fakcie. Twierdzą, że to najprawdopodobniej wina telefonu nie sync 3. Radzili sprawdzić z innym telefonem ale chwilowo nie mam takiej możliwości. Umówiłem się z nimi na wtorek, zobaczę czy coś chociaż sprawdzą albo wysilą się z wgraniem softu 2.2. Mimo to zapytuję Was, fachowców, czy z czymś takim się spotkaliście? Przy okazji dodam jedną obserwację. W tym samym czasie co jak, kolega kupował skodę kodiaq. W skodzie interfejs uważam za dużo ładniejszy, przy nazwach stacji radiowych są np. fajne ich ikonki, u nas często zamiast nazwy radia wyświetlają się tylko częstotliwości albo nr telefonu z rds radia... to trochę upierdliwe. Poza tym jest może nawet za dużo innych wodotrysków, ale z drugiej strony dużo więcej ustawień. Za to w fordzie wszystko śmiga dużo szybciej i sprawniej. I to bardzo zauważalnie, co przy ocenie ogólnej wychodzi wg mnie na plus dla sync 3. Gdyby tylko sprawniej te aktualizacje przechodziły i może ciut poprawili wygląd całości. Pzdr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

siwy1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2017, 23:00   #232
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak zwykle: "Continous support" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2017, 23:24   #233
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Sam się zrobił update przez WiFi, czy kompem to zrobiłeś?
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2017, 23:26   #234
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...WiFi...
Wierz mi, WiFi na razie niczego poza Sync3 1.0 nie aktualizuje...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2017, 11:11   #235
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wierz mi, WiFi na razie niczego poza Sync3 1.0 nie aktualizuje...
... czy żeby sync3 zaktualizowało się samo (w tym, mapy) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.to należy podłączyć się pod jakiś emiter sygnału, czy sam pobiera z nieba...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2017, 12:28   #236
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Nic się nie zaktualizuje na ten moment w EU.... oczywiście do sieci WiFi wypadało by być podłączonym.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2017, 13:46   #237
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Z ciekawostek, dzisiaj sprawdzałem czy na wersje 2.2 EU jest jakiś update, ale nic nie znalazł.

Udało mi się za to odpalić Waze na Android Auto (można wybrać jako nawigację zamiast Google Maps) i działa to całkiem fajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wersja beta do pobrania na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Dla niezorientowanych, Waze to taki Yanosik, informuje o patrolach, wypadkach itp. zgłoszonych przez użytkowników. Minus to trochę mniejsza baza osób z niego korzystających, ale moim zdaniem funkcjonalnie znacznie lepiej się prezentuje niż nasz rodzimy Yanosik.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2017, 14:57   #238
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał mayor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało mi się za to odpalić Waze na Android Auto (można wybrać jako nawigację zamiast Google Maps) i działa to całkiem fajnie wersja beta do pobrania na apkmirror. Dla niezorientowanych, Waze to taki Yanosik, informuje o patrolach, wypadkach itp. zgłoszonych przez użytkowników
Masz rację kilka osób mi już o tym pisało i tez zaczynają korzystać powoli z tych możliwości które są oferowane dla SYNC3 bez NAV (oczywiście w SYNC3 z NAV też możnaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) .
Nie ma co narzekać jeśli ktoś ma SYNC3 bez NAV . A dla kolegów z dorobioną NAV może okazać się aczkolwiek nie musi iż nie będą mogli zrobić aktualizacji mapy w inny sposób jak dogranie jej na stole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Chyba , że znajdzie się sposób aktualizacji przez USB ... puki co jest to BIG CHALANGE ...
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2017, 17:32   #239
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Hmm navi na Sync3 mam, bo była w pakiecie, ale przez 5 miesięcy jakie mam samochód użyłem ich tylko raz, zanim uruchomiłem Android Auto, później już tylko Google Maps Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz jak po UE roaming jest w abonamencie, to imho coraz mniejszy sens mają wbudowane nawigacje.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2017, 18:26   #240
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

A ja z kolei wolę grafikę fabrycznej navi. Google używam jako korkoinformatora.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.