Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-05-2017, 20:44   #101
hubi_c
ford::advanced
 
Avatar hubi_c
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 09-01-2015
Skąd: Kościan->Poznań
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI ECOnetic
Rocznik: 2008
Postów: 235
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to powiedz jeszcze co cię skłoniło do przesiadki do Skody? W czym tutaj upatrujesz "plusów dodatnich" a gdzie "plusów ujemnych".

__________________
Hubert

http://yanosik24.pl/widget/1570283.png
hubi_c jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2017, 22:27   #102
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

Cytat:
Napisał hubi_c Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to powiedz jeszcze co cię skłoniło do przesiadki do Skody? W czym tutaj upatrujesz "plusów dodatnich" a gdzie "plusów ujemnych".
Nie nieee, ja się przesiadłem do opla, a skodami jeździłem kilka lat do tyłu, niedawno zastępczą octavię miałem na tydzień i czasem z kolegami jadę ich octaviami albo superbami. Jednak częściej widzę od środka fordy mondeo mk4 i mk5. Jedyny plus skody jaki uznaję, to pomiestność kabiny, choć uważam, że jest to kosztem innych parametrów.
Touch'n'go jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2017, 08:51   #103
hubi_c
ford::advanced
 
Avatar hubi_c
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 09-01-2015
Skąd: Kościan->Poznań
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI ECOnetic
Rocznik: 2008
Postów: 235
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ja Ciebie bardzo przepraszam... czytam w Twojej stopce opel insygnia a pisze skoda. Mój błąd. Chodziło mi oczywiście o opla insygnie.
__________________
Hubert

http://yanosik24.pl/widget/1570283.png
hubi_c jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2017, 09:45   #104
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie ma za co przepraszać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fokę dostałem po kimś po przyjściu do nowej firmy do wyjeżdżenia leasingu do końca, teraz mogłem wybrać nowe auto - fordy od focusa do mk5, ople od astry do zafiry. Budżet ten sam, więc im wyższa klasa tym niższe wyposażenie. Najbardziej podobał mi się mk5 i zafira, ale na koniec produkcji modelu opel dał na insignię rabaty które przeważyły o wyborze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zmianę auta i wrażenia opisałem w wątku mk5 vs konkurencyjne auta:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jeśli nowy focus zgodnie z obietnicami będzie miał więcej miejsca na nogi w drugim rzędzie to kto wie, może jeszcze focus będzie w polu zainteresowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Touch'n'go ; 07-05-2017 o 11:30
Touch'n'go jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2017, 06:15   #105
pitekantrop
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 82
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

Cytat:
Napisał Skolmi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Patrz, a ja się rozglałem za Focusem "polease" w Mastercook, a tu piszesz, że raczej nie dbają o serwis :/
Dbają bardzo skrupulatnie, tj. nie pozwalają na ignorowanie usterek i zapuszczanie samochodu, ale części używają budżetowych, aczkolwiek dobrych jakościowo.

Korzystam z usług Masterlease od dobrych kilku lat. Problemów żadnych nie miałem, ale ewidentnie oszczędzają jak tylko mogą, gdy masz ryczałt serwisowy. Nie uwierzycie, ale w starej Astrze po gwarancji wysyłali mnie do ASO Peugeota, bo były niższe ceny rbh serwisu. I tak oto w książeczce serwisowej Opla mam od pewnego momentu wbitki z logiem Peugeot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Insignia już po gwarancji robiona w ASO Opla, bo wreszcie dogadali się na cenę rbh. Jeśli chodzi o części, to od początku ładują zamienniki ze średniej półki, ale wszystko jest zawsze naprawiane i samochód jest do końca w 100% sprawny. Zresztą, nie przyjęli by go potem z jakąkolwiek usterką, więc jakbym miał kupować prywatnie używany samochód, to chętnie z Masterlease, o ile dostałbym dobrą cenę.
pitekantrop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2017, 13:37   #106
Dean08
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2015
Model: S-Max
Silnik: 240 KM
Rocznik: 2017
Postów: 33
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

Obecnie zastępczo jeżdżę Foką 2016 (silnik 1.6 benzyna, 125 km, automat PS, kombi) i kilka spostrzeżeń:
- dobrze się prowadzi choć zawieszenie po Megane II jest twardsze: ale coś za coś;
- miejsce OK, za wyjątkiem pasażera z przodu: tam wąsko, w Megane II był większy bagażnik;
- ergonomia dobra - do tego wygodne audio i czytelne wyświetlacze.
- silnik: do miasta OK (ładnie przyspiesza na początku - w końcu benzyna), ale przy tej mocy w trasie jest problem. Do tego reakcja na kickdown jest dość wolna - choć może jestem uprzedzony bo do tej pory jeździłem tylko na manualu.
Dean08 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2017, 14:50   #107
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

Moje spostrzeżenie co do jazdy focusem mk3 oraz nową hondą Civic X dla kogoś kto ma 192cm wzrostu te samochody odpadają .....
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.