Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2017, 19:51   #431
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak, obsesja goni obsesję. Jedni mają obsesję na punkcie zamachu lotniczego a inni cierpią na manię prześladowczą i wizję celowego wypchnięcia Polski poza UE. Pytanie co gorsze? Ta pierwsza mania, której mało kto poważnie traktuje i jej szkodliwość sprowadza się do pyskówki z Władimirem. Czy ta druga, na pozór realna, ale mogąca się niestety zrealizować jeśli będzie uporczywie powtarzana i hodowana. W świecie i mowie hipokryzji politycznej - pojęcie prawdy absolutnej jest hasłem abstrakcyjnym
Problem w tym, że jedna i druga jest realna.
Mania Antka "Aviatora" to realne zagrożenie. Obsadzenie MON-u takim człowiekiem to przecież jakieś kuriozum...
Druga "mania" to niestety fakt - obecna "dyplomacja" (cudzysłów w tym przypadku wcale nie jest przypadkiem) nie była w stanie uzyskać poparcia żadnego kraju spośród 28 obecnych na szczycie dla swojego kandydata. Szef dyplomacji wygłasza sławetne "nie interesuje mnie", "nie kolekcjonuję poparcia" etc... To jest amatorszczyzna najwyższego formatu.
Do tego zaklinanie rzeczywistości - wszystko jest pięknie, pełne zwycięstwo na szczycie, groteskowe powitania na lotnisku... a tymczasem Antek unieważnił kolejne dwa przetargi...

Bump:
Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O ile dobrze pamiętam, to obrońca dotarł do innych świadków i Ci zostali przesłuchani przez prokuraturę.
Dotarł, poinformował prokuraturę po czym prokurator wezwał ich na przesłuchanie (informując o tym fakcie - tj. terminie - pełnomocnika podejrzanego).
Po co ma informować prokuraturę o świadku, o którego istnieniu prokurator ma pełną wiedzę? Przy takim świadku czeka się na informację o terminie przesłuchania - a w tym przypadku tej informacji nie było co spowodowało to, że nie mógł złożyć wniosku o uczestnictwo w tym przesłuchaniu.

__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 20:15   #432
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Ale informacja dt. przesłuchania Pani Premier była a nie zgłosił chęci udziału. Mnie to wygląda na taką sama strategię w stosunku do BORowika. Na aktualnym etapie śledztwa nie przesłuc***e świadków strony poszkodowanej. Może wrócic z pytaniami gdy będzie kolej na obronę.

Nie narzekaj, A mógł już wybudować mur dookoła Polski. A jeśli idzie o ryzyko wypadki poza UE - kraje się zawzięły i chyba nie pozwolą aby przyszłość UE zależała tylko od woli jednego ugrupowania o w/w reputacji (nie widzę, aby UE przetrwała wypadkę Polski, Francji i Brexitem razem wzięte - zwłaszcza że mają z powrotem na karku Turcję i uchodźców). Potraktuj to jako odmienne, być może abstrakcyjne, ale na pewno ciekawe doświadczenie życiowe do kolejnej zmiany

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 14-03-2017 o 20:20
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 20:36   #433
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale informacja dt. przesłuchania Pani Premier była a nie zgłosił chęci udziału.
O czym Ty bredzisz? Otrzymał zawiadomienie o terminie przesłuchania, stawił się nawet na miejscu w wyznaczonym czasie po czym poinformowany został, że przesłuchanie premier zostało utajnione i odmówiono mu możliwości udziału w nim. Przecież pół Polski śmiało się, że Szydło przesłuchiwana była w kancelarii tajnej jakby postępowanie nie dotyczyło kolizji tylko spraw wagi narodowego bezpieczeństwa...

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
otraktuj to jako odmienne, być może abstrakcyjne, ale na pewno ciekawe doświadczenie życiowe do kolejnej zmiany
Oczywiście mógłbym to traktować jako "kolejne doświadczenie" gdyby nie fakt, że za chwilę będzie negocjowany budżet na lata 2020-2027... a przy takim poziomie dyplomacji, przy takim podejściu Waszczo da Gamy, jego "profesjonaliźmie" i "szacunku" jakim obecnie darzy go reszta dyplomatów z pozostałych krajów wspólnoty marnie te negocjacje widzę i boję się, że Polska sporo straci.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 20:46   #434
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Nie wpuszczono go bo nie złożyl wniosku - ja to tak rozumiem. Jak sam zaznaczyłeś, na tym etapie prokuratura nie dopuści do udziału w przesłuchaniach bez złożonego wniosku. Ja też słyszałem że przyszedł, ale czy złożył wniosek? Zresztą, jakie to ma znaczenie, skoro to przesłuchanie przygotowawcze prokuratury i w następnej kolejności on będzie ich przesłuchiwał. Znowu jakaś obsesja

Budżet 2020 - 2027? Kolega naiwny? Przecież wiadomo że od 2020 Polska ma się stać płatnikiem netto do kasy UE. Do tej pory my braliśmy, a od 2020 my mamy dokładać bo w kolejce stoją inni. Ale jest szansa, że jak wylecimy Z UE to już nie będziemy płatnikami netto. I dlatego UE się tak denerwuje i potrzebuje byłego Pana Premiera który kasę wyciągnął,a ja jestem spokojny o pozastanie w Unii - tak łatwo nas nie wypuszczą, jak długo będziemy udawać Greka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A reszta to jest pyskówka i przepychanki polityczne i show dla ludu - prawdziwa gra idzie w tle o duże pieniądze


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Koniec złudzeń. Informacja oficjalna - Polska już dopłaca do Unii

Kolegi nie dziwi stabilizacja złotego od czasu zmiany władzy, kiedy wszystkie komunikaty i dzwony biją na alarm? Kto teraz będzie grał na osłabienie złotego jak ma portfel dugoterminowch obligacji naszego kraju, włożył masę dotacji a przed oczami pozostało mu widmo utraty kontroli nad tym i odzyskania kasy? Co Bank Europejski zrobi ze śmieciowymi obligacjami Polski jak nas wykopia z UE? Wiem natomiast co może zrobić Polska. Dokładnie to USA zrobiła z Chinami kiedy odkupowały od nich śmieciowe obligacje Stanów w kryzysie,a Ci się ratowali sztucznym utrzymaniem kursu RMB. Do tego stopnia, że gospodarka Chińska przestała być konkurencyjna do gospodarki USA. I dlatego jest taka nerwowa reakcja w UE. Może to nie jest bardzo eleganckie ale w polityce nie ma skrupułów zwłaszcza jeśli idzie o dużą kasę. A w każdym szaleństwie (być może z pozoru) jest metoda

Więc te gadki o dyplomacji, obrażaniu się itp. to są dobre na spotkania towarzyskie i zjazdy rodzinne. Tutaj idzie o kasę ... A ja jednak wolałbym abyśmy wciąz więcej korzystali niz oddawali zwłaszcza jeśli mielibyśmy jeszcze za to utrzymywac uchodźców

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 14-03-2017 o 21:09
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 20:58   #435
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wpuszczono go bo nie złożyl wniosku - ja to tak rozumiem. Jak sam zaznaczyłeś, na tym etapie prokuratura nie dopuści do udziału w przesłuchaniach bez złożonego wniosku. Ja też słyszałem że przyszedł, ale czy złożył wniosek?
Przyszedł, złożył wniosek, otrzymał odmowę. Proszę Cię - weryfikuj zanim napiszesz cokolwiek.

Hint: w uzasadnieniu odmowy powołano się na art. 317 par. 2 KPK...
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 21:22   #436
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyszedł, złożył wniosek, otrzymał odmowę. Proszę Cię - weryfikuj zanim napiszesz cokolwiek.

Hint: w uzasadnieniu odmowy powołano się na art. 317 par. 2 KPK...
Czy kolega zauważył z mojej strony znaki zapytania, które dobitnie świadczą, że nie twierdziem ale się dopytywałem - akurat się wcześniej tym nie interesowałem. Sam kolega stwierdził że mieli prawo mu odmówić, więc dlaczego cała Polska się śmiała, że mu odmówiono? Kolega wyjaśnił równiez, że obrońca będzie mógł powołac stronę rządową na świadków w następnym etapie. Więc sprawa się toczy dalej - dziękuję za wyjaśnienie, dziwiło mnie to że obrońca nie przesłuc***e drugiej strony - ale to zostało wyjaśnione - takie są procedury. I cała Polska nie musi się z tego śmiać - no chyba że te nowe procedury wprowadził celowo aktualny rząd. A od kiedy są takie procedury tj. art. 317 par. 2 KPK? Kiedy była robiona nowelizacja?

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 14-03-2017 o 21:25
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 21:39   #437
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam kolega stwierdził że mieli prawo mu odmówić, więc dlaczego cała Polska się śmiała, że mu odmówiono?
Polska nie śmiała się z faktu odmowy. Polska śmiała się z tego, że utajniono przesłuchanie świadka jakby miało dotyczyć bezpieczeństwa narodowego, a to przecież zwykły wypadek komunikacyjny był. To jest właśnie idiotyzm najwyższych lotów obnażający sposób funkcjonowania obecnej władzy.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 21:55   #438
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolegi nie dziwi stabilizacja złotego od czasu zmiany władzy,
Ja tam wolałem jak był niestabilny w okolicach 2zyla za USD i CHF i 3.2 za EUR.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2017, 07:11   #439
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam wolałem jak był niestabilny w okolicach 2zyla za USD i CHF i 3.2 za EUR.
Kiedy to było? 2006-2007? Za jakiej opcji politycznej?

Bump:
Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polska nie śmiała się z faktu odmowy. Polska śmiała się z tego, że utajniono przesłuchanie świadka jakby miało dotyczyć bezpieczeństwa narodowego, a to przecież zwykły wypadek komunikacyjny był. To jest właśnie idiotyzm najwyższych lotów obnażający sposób funkcjonowania obecnej władzy.
Ale prawo umożliwia utajnienie śledztwa komunikacyjnego. Więc problemem jest idiotyczne prawo. Kiedy była ostatnia nowelizacja tego prawa? Tylko czy uda się nowelizację przeprowadzić w atmosferze podejrzeń ? Zaraz będzie krzyk, że to zamach na demokrację.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 15-03-2017 o 07:15
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2017, 07:17   #440
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Wypadek pani premier

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale prawo umożliwia utajnienie śledztwa komunikacyjnego. Więc problemem jest idiotyczne prawo.
"Umożliwia", a nie "nakazuje" - problemem nie jest prawo lecz sposób jego wykonania. Przestań już zaklinać rzeczywistość.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.