Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2017, 06:57   #51
avisnet
ford::beginner
 
Avatar avisnet
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 29-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 34
Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Cytat:
Napisał von_Kowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do tej aukcji to jest to kompletna wiązka komory silnikowej i zapewne jest tam też do czujnika spryskiwaczy, choć wydanie 180 zł aby odzyskać jeden przewód to bardzo kiepski pomysł kiedy można kupić jakąś kostkę samą lub zz innym elementem za grosze.
Nie no aż tak to mnie jeszcze nie pogięło żeby wydawać 180 PLN bardziej mi chodziło o wzór czy akurat w tej części wiązki znajdują się te złącza, żeby w razie czego pokazać znajomemu o którą wiązkę mi chodzi i jak mu się coś trafi to mi wydłubie i przyśle za cenę przesyłki. Co do instalacji która mam w aucie to wogóle jest ciekawostka bo GEM-a mam w wersji bodajże DF (czyli niewiele mu brakuje do wszystkomającego) do podsufitki mam dociągniętą instalację do fotochroma i czujnika zmierzchu (o alarmie nie wspomne) sprawdzałem też piny i mam je w gemie do tych gadżetów. Mam też złącze i instalację do zewnetrznego nadajnika od centralnego ale tu nie mam pinów w gemie (brawo ford nie wiem po co to ciągneli) i mam jeszcze w podsufitce bliżej nieokreśloną kostkę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], a instalacji do halogenów i czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy brak. W ogóle mam takie wrażenie że w środku auta mam wersje wiązki bliżej full a wiązka pod maską to mniej niż bieda

__________________
Ford Focus MK2 FL Wersja ABC (Absolutny Brak Czegokolwiek) zmienia się w CTJ (Coś Tam Jest)
avisnet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:06   #52
ownatorek
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: BYDGOSZCZ
Model: Mk2
Silnik: 1.6 tdci 109km
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

odgrzebie kotletaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po zmianie zegarów (z biedy na tak zwany mini komputer) pali mi się kontrolka i wyskakuje komunikat o braku płynu do spryskiwaczy.. mój mechanik stwierdził ,że nie posiadam instalacji aby podłączyć czujnik ,a on nie chce się bawić aby to zrobić ... pytanie zasadnicze: czy jeśli przejdzie komputer wyłączy się czujnik to zegary nie powinny wskazywać braku plynu prawda? czy ewentualnie jest ktoś w Bydgoszczy kto podejmie się albo wstawienia takiego czujnika albo wyłączenia go przez komputer oczywiście za opłatą?

drobne rzeczy mechaniczne robię sam ale elektryki nie typami się wcale bo najzwyczajniej w świecie się nie znam a nie chce czegoś spartolićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ownatorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:24   #53
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Cytat:
Napisał ownatorek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pytanie zasadnicze: czy jeśli przejdzie komputer wyłączy się czujnik to zegary nie powinny wskazywać braku plynu prawda? czy ewentualnie jest ktoś w Bydgoszczy kto podejmie się albo wstawienia takiego czujnika albo wyłączenia go przez komputer
Komunikat nie będzie się ukazywał, jeżeli wyłączymy "Wash fluid sensor" w zegarach. W Bydgoszczy zapewne wyłączy Ci kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Poczekaj aż pojawi się na forum, może uzyskasz u Niego jeszcze inne ficzery.

Ostatnio edytowane przez radek70 ; 01-03-2017 o 18:53 Powód: litera
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:33   #54
ownatorek
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: BYDGOSZCZ
Model: Mk2
Silnik: 1.6 tdci 109km
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

no kurde to coś mi mechanik miesza ,a już coraz bardziej zaczyna mnie to wkurzać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo twierdzi że nie można przez komputer ingerować w komunikaty zegarów:/ no to jeszcze jedno pytanie do ekspertów apropos tych zegarówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. został założony zegar od foki z automatycznej skrzyni a co za tym idzie posiadała automatyczny hamulec postojowy... objawia się to tym że wyskakuje za każdym razem błąd układu hamulcowego-postojowego oraz paliła się na stałe kontrolka ręcznego (kontrolka została wyłączona przez mechanika ale błędy nadal wyskakują) czy to także można wyłączyć albo zrobić tak żeby było dobrze(kontrolka zapala się tylko gdy jest ręczny załączony)?????
ownatorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:39   #55
Tarmas
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-05-2015
Skąd: Białystok
Model: Kuga MK2 FL / Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM / 1.25 Pb 82 KM
Rocznik: 2017 / 2011
Postów: 466
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Kolega radek70 już podpowiedział wyżej, do kogo powinieneś się zgłosić. Temat na 5 minut roboty.

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komunikat nie będzie się ukazywał, jeżeli wyłączymy "Wash fluid sensor" w zegarach. W Bydgoszczy zapewne wyłączy Ci kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Poczekaj aż pojawi się na forum, może uzyskasz u nie go jeszcze inne ficzery.
__________________
Ford Kuga 2.0 TDCi 180 KM manual MK2 FL ST-Line [Mica Shadow Black]
Ford Fiesta 1.25 Pb 82 KM manual MK7 pre-FL 4-d [Panther Black]
był Ford Focus 1.8 TDCi 115 KM manual MK2 FL Hatchback [Panther Black]
Tarmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:48   #56
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , tak do końca się nie znam, ale prawdopodobnie wyłączył Ci EPB (elektryczny hamulec postojowy), a nie przestawił na skrzynię manualną...
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 18:58   #57
ownatorek
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: BYDGOSZCZ
Model: Mk2
Silnik: 1.6 tdci 109km
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

dokładnie tak, wyskakuje komunikat przy otwieraniu drzwi że EPB jest wyłączone...

Bump:
Cytat:
Napisał Tarmas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega radek70 już podpowiedział wyżej, do kogo powinieneś się zgłosić. Temat na 5 minut roboty.

już się zgłosiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet już był samochód w jego rękachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ownatorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 19:19   #58
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Cytat:
Napisał ownatorek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nawet już był samochód w jego rękach
No był i co innego robione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

trzeba się przyjrzeć teraz
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 19:23   #59
ownatorek
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: BYDGOSZCZ
Model: Mk2
Silnik: 1.6 tdci 109km
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No był i co innego robione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

trzeba się przyjrzeć teraz

ok. jak ktoś podpowie jak ogarnąć hamulec to myślę ,że za jednym zamachem zrobisz mi hamulec i slryskiwacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hahaha
ownatorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2017, 19:35   #60
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Schemat instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy poszukiwany.

Cytat:
Napisał ownatorek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ok. jak ktoś podpowie jak ogarnąć hamulec
Hamulca nie trzeba ogarniać, bo został wyłączony. Zegary muszą się dowiedzieć, że służą skrzyni manualnej. To gdzie chodziłeś bokami z zegarami, zamiast trafić do Tomka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... Czekamy na rozwój sytuacji.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.