Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-02-2017, 21:02   #171
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał kzmuda1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...dosłownie 5 minut zabawy , no 10 w zależności od wersji fusiona, i lampki działają ...
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - no zobacz jakie to proste. Wsiądź może ze swoimi lampami w furkę z umową, że jak się nie da (bez kondensatorów!) to kolega Ci wypłaca zwrot kosztów oraz rekompensatę za stracony czas - i będziesz miał - jak napisano wyżej na 100% - lampy w swoim aucie.
Ja w każdym razie gorąco zachęcam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę, że kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i paru innych kolegów, którzy widzieli ze 100 różnych Fusionów też przyłączy się do pelacania umiejętności kolegi Krzysztofa...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 21:11   #172
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

ależ zapraszam, oczywiście, temat rozgryziony , po stronie bcm, kolega mayak , przeoczył jeden aspekt, u @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przez co nie śmigało to tak jak miało śmigać ,
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 08:04   #173
andrzejmirek
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 08-01-2016
Skąd: Maz
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 176
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Dzięki ale ja juzstalem przy swoich lampach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzejmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 20:42   #174
schytryk
ford::beginner
 
Imię: Seb
Zarejestrowany: 24-01-2016
Model: Ford USA różne ;)
Silnik: 2.0 5.7
Rocznik: 2013-2017
Postów: 20
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

udało Ci się oddać te ledy?
schytryk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 17:38   #175
MaciejTFSI
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 13-02-2017
Model: MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Witam. Czytam tutaj wasze komentarze i hmmm ... Łatwo nie jest z tymi xenonami? Ja mianowicie mam lepiej ( tak myślę ) skoro USA a EU to różnica .
Przerabialem kiedys temat z golf 6 i założeniem led z xenon i masakra... ale udało się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobra a teraz do sprawy : Posiadam mk5 z radarem na szybie , kamera cofania , auto posiada zwykle lampy (chyba ktos podmnielil) i chce zalozyc xenon albo led. Czy to bedzie taki sam problem jak u was??? czy tylko lampa i kodowanie na xenon ?
MaciejTFSI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 17:47   #176
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał MaciejTFSI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Czytam tutaj wasze komentarze i hmmm ... Łatwo nie jest z tymi xenonami? Ja mianowicie mam lepiej ( tak myślę ) skoro USA a EU to różnica .
Przerabialem kiedys temat z golf 6 i założeniem led z xenon i masakra... ale udało się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobra a teraz do sprawy : Posiadam mk5 z radarem na szybie , kamera cofania , auto posiada zwykle lampy (chyba ktos podmnielil) i chce zalozyc xenon albo led. Czy to bedzie taki sam problem jak u was??? czy tylko lampa i kodowanie na xenon ?
w mk5 nie ma xenonów
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 21:01   #177
MaciejTFSI
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 13-02-2017
Model: MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

No ok to niech będzie ze LED jak zamontować... ? Wiem ze potrzebne jest sprysk i samo poziomowanie na osi ale chodzi mi głownie o prosta zasadę. Mianowicie czy jak odepnę swoje stare lamy żółte na h7 i założę full led to będzie świecić ? Kodowanie w sterowniku zaznaczenie opcji ze auto posiada led i wszystko (w skrócie ) ?

W poznaniu zakład lamp xenonowych wola sobie 700zl za podłączenie żeby świeciły ... myślę ze trochę sporo ?

Ostatnio edytowane przez MaciejTFSI ; 14-02-2017 o 15:34 Powód: dod info
MaciejTFSI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 18:46   #178
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

radar w szybie??? chyba kamera.... zamiana lamp nic nie da ...trzeba wpinać się
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2017, 21:08   #179
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Dziś zabawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem przyjemność poprzestawiać autko na FullDynamic Led Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właściciel do tego nie ufny(po poprzednich doświadczeniach u innych ) ,że lampy zostały podłączone na krótko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Efekt taki ,że lampy po przeprogramowaniu nie migają nie mrugają i nie gasną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedynie pasek led świeci tak na 50 % ale jak mniemam jest to związane z przerobieniem lamp tył z USA na PL i zabawy kabelkowej poprzedników . Dziś nie miałem zamiaru sie w to bawić i zostawiam sobie to na kiedyś . Może kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podpowie jak zrobić aby led świecił na maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?



T
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2017, 21:34   #180
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś zabawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem przyjemność poprzestawiać autko na FullDynamic Led Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właściciel do tego nie ufny(po poprzednich doświadczeniach u innych ) ,że lampy zostały podłączone na krótko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Efekt taki ,że lampy po przeprogramowaniu nie migają nie mrugają i nie gasną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedynie pasek led świeci tak na 50 % ale jak mniemam jest to związane z przerobieniem lamp tył z USA na PL i zabawy kabelkowej poprzedników . Dziś nie miałem zamiaru sie w to bawić i zostawiam sobie to na kiedyś . Może kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podpowie jak zrobić aby led świecił na maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?



T
tak jak pisałem wcześniej, wszystko się da zrobić tylko musi być poprawnie zrobione fizycznie, i programowo,
mogę załączyć zdjęcia, filmik, jak działa u mnie, dzienne świecą 100%, pozycyjne, na automacie również wszystko działa , łącznie z automatycznymi światłami drogowymi.
najgorsze jest to że druciarstwo nie zna granic, poźniej wali błędami, i trzeba wszystko poprawiać , żeby działało,

śmieszą mnie teksty , każdy fusion inny , nie da się . W każdym da się, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a robiłem już kilka od S do titki,
idąc tą teorią niektórych, można powiedzieć, "każdy człowiek inny, ten ma wątrobę a tamten nie ma bo ma nerki hehe"
jak coś @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] priv,
ale na pewno sypało błędem od świateł dziennych L,P i dodatkowo świateł tylnych, jak właczyłeś poprawnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wywal druty z bagażnika, zaprogramuj tył i będzie hulało jak w MK5,

ale muszę powiedzieć ze z UCDSem (który dotarł wkońcu od R) może czytelniej, ale mnie denerwuje momentami na maxa, że aż odpalam Forscana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kzmuda1 ; 18-02-2017 o 21:44
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy , led , oświetlenie , reflektor



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.