Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2016, 19:11   #1
kuba5959
ford::amateur
 
Imię: Stefan
Zarejestrowany: 28-07-2009
Skąd: Breslau
Model: Mustang
Silnik: 2.3 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Ford Fiesta Fiesta ecoboost 125km ST Pelna Opcja Salon PL fv23%

Witam,
Byłem, widziałem, nie polecam.
Nr VIN: WF0CXXGAKCDM73394

Chciałbym przestrzec Was przed samochodem z tego ogłoszenia:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jest to samochód od handlarza a nie osoby prywatnej jak napisano w ogłoszeniu. Co prawda nie handluje samochodami, tylko motocyklami ale ma doświadczenie w "picowaniu" pojazdów na sprzedaż. Samochód sprawdziłem miernikiem lakieru - wartości wyszły w granicach fabrycznych. Po mojej wizycie handlarz dodał do opisu ,,zapraszam z miernikiem lakieru" aby zasugerować potencjalnym kupcom, że z samochodem jest wszystko w porządku, podczas gdy elementy uszkodzone zostały po prostu wymienione i stąd poprawne wartości na mierniku. A teraz do rzeczy, po mojej wizycie okazało się, że samochód miał szkodę. Oczywiście handlarz na miejscu powiedział, że przy aucie nie było nic robione, drzwi nie rozbierane itp. Zadzwoniłem do niego, przyznał się, że była szkoda. Ale stwierdził, że niewielka i nie musiał mnie o tym informować. Druga rzecz, która wydała mi się podejrzana, to spasowanie maski z błotnikiem po prawej stronie samochodu, problem z podnoszeniem szyby prawej (prawdopodobnie podczas naprawy źle zostały poskładane drzwi, ale tego nie jestem pewien a wnioskuję po tym w jaki sposób sprzedawca powiedział, że drzwi nie były rozbierane) oraz odklejający się prawy spojler od progu. Grubość tarczy hamulcowych i stan opon letnich świadczą o ,,niedelikatnym" użytkowaniu auta. Po kontakcie telefonicznym i zwróceniu uwagi, że samochód miał "przygodę", handlarz zdenerwował się. Napisane, że serwisowany w ASO. Tak naprawdę miał jeden przegląd zrobiony po roku, następna wymiana oleju dopiero po 1,5 roku.Brak faktur, nie wiadomo czy poza ASO był zalewany olej 5w20 (przy pięczątce nieautoryzowanego serwisu jedynie ktoś dopsiał długopisem 5w20). Brak przeglądów powłoki lakierniczej. Wnętrze miało być w stanie idealnym, a nie było. Są ślady od wożenia jakichś ostrych przedmiotów. Jest to typowy samochód polesingowy, w złego tego słowa znaczeniu. Przestrzegam przed zakupem tego auta, na pewno nie jest warte tylu pieniędzy.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 15491596_1493914210637884_884267611_o.jpg (78.4 KB, 31 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez kuba5959 ; 16-12-2016 o 09:43
kuba5959 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.