Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-11-2016, 14:16   #31
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Cytat:
Napisał Wokinger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja go nie wziąłem, bo wyglądał mi na sraczkowaty kolor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam deep impact blue - taki najbardziej zbliżony do fordowskiego niebieskiego.
No jasne każdy bierze co mu się podoba. Żona chciała inny niż wszystkie i niekoniecznie kojarzący się z fordowskim.

bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2016, 14:38   #32
Mareckimt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2014
Model: Titanium
Silnik: 1,0 EcoBoost 100 KM
Rocznik: 2017
Postów: 29
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Kolor już wybrany - Magic Gray. Focus jest w takim samym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cóż, ten wybór to nie moja decyzja, tylko kierowniczki co nią jeździć będzie.
Poniekąd wybór uzasadniony, bo ładny i najmniej "brudliwy" z mi znanych.
__________________
Fiesta pali na dotyk
Mareckimt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2016, 17:56   #33
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Cytat:
Napisał Mareckimt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolor już wybrany - Magic Gray. Focus jest w takim samym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cóż, ten wybór to nie moja decyzja, tylko kierowniczki co nią jeździć będzie.
Poniekąd wybór uzasadniony, bo ładny i najmniej "brudliwy" z mi znanych.
Mam inne auto w Twoim kolorze i sąsiedzi orzekli, że to kolor wypranej szmaty. Ale mnie się podoba. Gratulacje i długiego bezawaryjnego użytkowania.
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2016, 18:05   #34
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,601
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

masz za ten kolor znizki w AC za dodatkowe zabezpieczenie od kradzieży? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2016, 12:09   #35
kuba5959
ford::amateur
 
Imię: Stefan
Zarejestrowany: 28-07-2009
Skąd: Breslau
Model: Mustang
Silnik: 2.3 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Panowie jest jeszcze jedna rzecz, na którą nikt z Was nie zwrócił uwagi. Wyciszenie. Przy prędkościach autostradowych w Fieście z Ecoboostem jest zdecydowanie ciszej niż w przypadku silnika 1.2/1.4. Poza tym frajda z jazdy Fiestą z silnikiem 1.0 jest zdecydowanie większa niż w przypadku tych z wolnossącą jednostką. O awaryjność bym się nie martwił to udany silnik.
kuba5959 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2016, 13:40   #36
Mareckimt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2014
Model: Titanium
Silnik: 1,0 EcoBoost 100 KM
Rocznik: 2017
Postów: 29
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz za ten kolor znizki w AC za dodatkowe zabezpieczenie od kradzieży? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tego nie analizowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawa koloru nie do końca jeszcze przesądzona, bo namawiam żonę na Copper Pulse Brown, bo to w końcu bardziej "babski" kolor (bez urazy) i ładny, choć mniej praktyczny. Dziś dostałem info z salonu, że może mam ochotę poczekać na auto do wiosny, wtedy ma wejść odmłodzona Fiesta. Z tego jednak co wyczytałem i obejrzałem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], nie wniesie wiele nowego, by nie powiedzieć wcale. Przynajmniej dla wybranej już wersji. Silnik, nadwozie, światła, wyposażenie; nic nowego. A ten sterczący ekran wygląda dramatycznie, w Focusie lepiej go ulokowali. Będzie Fiesta MK7
__________________
Fiesta pali na dotyk
Mareckimt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2016, 05:51   #37
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 401
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Cytat:
Napisał Mareckimt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawa koloru nie do końca jeszcze przesądzona
to może HOT MAGENTA?? Prawdę mówiąc jak gdzieś jedziemy i ja prowadzę spojrzenia innych kierowców - bezcenne. Wg mnie nie ma chyba bardziej babskiego koloru.
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2016, 07:57   #38
Kubuch
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-03-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Golf 7 FL/Octavia 3 FL
Silnik: 1,4 TSI/1,0 TSI
Rocznik: 2017/2017
Postów: 448
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Cytat:
Napisał Mareckimt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
namawiam żonę na Copper Pulse Brown
My mieliśmy Copper Pulse - bez brown. To jest piękny kolor choć już niedostępny. Mówiliśmy na nią RUDA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sąsiedzi mają B-Maxa Copper Pulse Brwn i ten kolor się nie umywa do RUDEJ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kubuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2016, 08:22   #39
impresja
ford::average
 
Avatar impresja
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: Cieszyn
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost 125 PS
Rocznik: 2014
Postów: 129
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

Moja żona uparła się na Candy Blue, po zakupie samochodu wracając do domu na bramkach na autostradzie Pani kasjer się zachwycała nad kolorem ;-)
impresja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2016, 08:38   #40
aprox99
ford::expert
 
Avatar aprox99
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Bytom/Lünen
Model: Audi A4 TDI,Fiesta
Silnik: 2L 150 KM,1,25-82 KM
Rocznik: 2014,2014
Postów: 2,076
Domyślnie Odp: Titanium 1.0, 100 KM, czy to dobry wybór?

A moja ma białą z czarnymi alufelgami i czerwonymi zaciskami hamulców.Optyka zabija
aprox99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.