Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2016, 06:21   #141
AGUSHKIE
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2016
Skąd: SLUPSK
Model: Focus c-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

potrzebuje opini na temat AUTOREMIX w slupsku , pomozecie?

AGUSHKIE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2016, 15:08   #142
rut1985
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci 140
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Korzystałem z usług Warszatowców z Chwaszczyna. Robiłem u nich wymianę tarcz i klocków z przodu, łączniki stabilizatorów, sprzęgło i dwumasę oraz rozrząd. Jestem zadowolony z cen jak i z jakości obsługi. Dają darmowy samochód zastępczy (co prawda trochę trup, no ale do jazdy przez 1 dzień po mieście był ok, w trasę bym się nie wypuścił), w poczekalni robią kawę , można pograc na PS3 lub pooglądać telewizje. Ogólnie właściciel jest bardzo sympatyczny i wydaje się, że zna się na rzeczy. Polecam.
rut1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2016, 08:06   #143
xander119
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 13-04-2015
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2,5 V6
Rocznik: 2002
Postów: 83
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Cytat:
Napisał Przemo17101970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.Czy ktos ma może dobrego gazownika na terenie Trojmiasta. Chodzi mi o naprawde profesjonalne ustawienie instalacji LPG w samochodzie.Samochód zbyt wiele spala LPG, komputer wskazuje o wiele większe srednie spalanie jadąc na gazie niż na benzynie. Co jakis czas pokazujacy sie blad P0171. Wszystko wskazuje na zbyt uboga mieszanke
Na spalanie według komputera to nie patrz. Najlepiej samemu sprawdzić spalanie starą metodą. Większości ludzi wydaje się że ich furgon za dużo pali. Jak ktoś ma 2,5 V6 tak jak ja to nie może się spodziewać spalania na poziomie 10 litrów.
W każdym razie jeśli chodzi o serwis LPG to w Trójmieście 4x4 Gaz Autotechnik.
Drogo, ale 100 procent zadowolenia po ustawieniu.
xander119 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2016, 07:26   #144
Ejdem
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 27-07-2014
Skąd: GA
Model: Focus C-MAX mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 23
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Jestem po wizycie i naprawie samochodu u [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Muszę przyznać, że jestem zadowolony stąd też post na forum :-)

Problemów było kilka i w końcu mój C-MAX jeździ. Duża cierpliwość i skrupulatność.
Robiłem kolektor, elektrozawory, przepustnicę. Polecam w 100% i nie żałuję zmiany. Porzuciłem swojego mechanika, który prywatnie jest moim znajomym, na rzecz warsztatowców i to była dobra decyzja. Mam nadzieję, że poziom usług nie spadnie i w przyszłości będzie można spokojnie oddać samochód do naprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ejdem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2016, 20:08   #145
Focus 120PS
ford::beginner
 
Avatar Focus 120PS
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 30-09-2013
Skąd: Słupsk
Model: Focus ST MK II 3D
Silnik: 2,5 Turbo 5 cylindrów
Rocznik: 2010 (12850km przebiegu)300KM/490 Nm
Postów: 14
Thumbs up Odp: Dobre warsztaty

Cytat:
Napisał AGUSHKIE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebuje opini na temat AUTOREMIX w slupsku , pomozecie?
Ja u nich byłem dzisiaj z drobną sprawą dotyczącą włączania radio-nawigacji bez konieczności włączania zapłonu i temat szybko ogarneli. Na naszym słupskim forum też zbierają same pozytywne opinie. Aby się do nich dostać musiałem się zapisać dwa tygodnie wcześniej. Więc to chyba też dobrze świadczy, że klientów im nie brakuje.

Ostatnio edytowane przez Focus 120PS ; 13-09-2016 o 20:14
Focus 120PS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 14:04   #146
pbujoczek
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-09-2016
Skąd: Trójmiasto
Model: Fiesta ST
Silnik: 2.0 150km
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Panowie, szukam serwisu z aktualnymi danymi gdyż niektóre serwisy które są tutaj polecane już nie istnieją. Co do warsztatowców, niestety Panowie niezbyt profesjonalni. Czekałem na wycenę 4 dni, po ponownym kontakcie mechanik zapewniał mnie iż szef oddzwoni z wyceną jeszcze tego samego dnia. Niestety ponownie nie dostałem wiadomości zwrotnej. A więc szukam ponownie serwisu gdzie będę mógł wykonać regulacje zaworów oraz czyszczenie instalacji. Co polecicie?
pbujoczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 14:09   #147
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mój post #116,
spróbuj tam
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2016, 12:15   #148
cyrkiel83
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 15-05-2014
Skąd: trójmiasto
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Panowie, a gdzie w Gdyni, można bez obaw (tzn że : dobrze wywarza i nie uszkodzą czujników, oraz nie uszkodzą autka przy podnoszeniu..) wymienić opony...
cyrkiel83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2016, 08:58   #149
flower91
ford::amateur
 
Avatar flower91
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 29-11-2014
Skąd: 3 City
Model: Focus II ST
Silnik: 2.5 turbo 235KM
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

a kiedyś ci uszkodzili ?!? To musiałeś źle trafić, ja w żadnym z serwisie nie miałem problemów a od dwóch lat jeżdżę do firmy Anmar na Puckiej w Gdyni.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda.... A moja TAK
flower91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2016, 21:38   #150
damian2210
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Witam może ktoś polecić mechanika ktory pomoze ogarnac system afs w focusie mk2 ?? Po regeneracji maglownicy soczewki oszalaly nie reaguja na ruchy kierownica a podczas jazdy swieca w lewa strone co utrudnia zycie i kierowanie pojazdem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.