Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-01-2016, 08:09   #411
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] na zdjęciu wygląda, że boczne poduchy są w słupkach B i opcjonalnie C a kurtyna jest jedna przez cały samochód
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 20:37   #412
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał kris2682 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeszcze jedno bezdotykowe otwieranie klapy tylnej - nie działało gość w serwisie twierdzi że nie zaprogramowane. O co biega?
Czy przy odbiorze jest jakiś protokół jeszcze podpisywany?
.
Z tym bezdotykowym otwieraniam to porażka. Otwieranie to jeszcze OK ale zamykanie...wystarczy, ze nieopatrznie staniesz na środku zderzaka i coś sięgniesz z bagażnika i już się zamyka. Jestem na nartach i dzieciaki zmieniają buty siedząc z tyłu - dwa razy musiały uciekac w popłochu w skarpetach po błocie bo się zaczeła klapa zamykać. DObrze ,że jest choć dżwiękowe ostrzeżenie. Zreszta ten mankament już w jednym z testów wyśmiali.
Przy odbiorze oczywiście podpisujesz protoków zdawczo-odbiorczy, w którym potwierdzasz kompletności samochodu :-)
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 21:42   #413
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Opcje klapy bagażnika można chyba skonfigurować w menu - być może miałeś wyłączoną i dla tego nie działało.
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 16:41   #414
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał SAMED Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opcje klapy bagażnika można chyba skonfigurować w menuo.
Nie można.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 20:55   #415
Damian ST
ford::beginner
 
Avatar Damian ST
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 02-10-2015
Skąd: Radom/Szwecja/Stockholm
Model: Focus ST
Silnik: 2,5 Turbo BSR
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

W Szwecji tez czeka sie do poł roku.. Tylko ze Uplands Motor informuje co sie dzieje z autem, kiedy data produkcji itp. A jakie zamowiliscie Clubowicze silniki, wersje? ��
__________________
Damian ST jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 21:50   #416
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Mój to 2.0 ecoboost titanium.
Właśnie w tym tkwi cały problem, jak byłem zamawiać w maju i jeśli powiedzieliby no wie pan nowy model, nowa fabryka trzeba poczekać. Była by inna gadka, informowałem sprzedawcę, że auto potrzebuje najpóźniej koniec września bo powiększyła mi się rodzina. Przy zamawianiu była gadka spoko będzie na sierpień. Potem przesuwali i dostałem na piśmie, że ostateczny, nieodwołalny termin odbioru to październik. I do tej pory nic. Auto dotarło w środę do salonu. Ciekaw jestem ile będę czekał teraz na odbiór. Nie wiem ciemny jestem w tej materii i głupi bo ufam ludziom. W czwartek tel. że auto jest, wiec zrywam się z roboty, żeby zarejestrować przed weekendem. Se myślę załatwię formalności to na weekend będę śmigał s-maxem. Fakturę se Pan opłaci, auto zarejestruje i ubezpieczy, wydamy. No i dupa. W piątek o 13 godz. do salonu z tablicami i resztą. No przykro nam. Nie zdążyliśmy umyć i przeprowadzić przeglądu( kuuwwa jaki przeglad?). Ciekaw jestem ile czasu auto spędzi w salonie może tyle ile stało w Antwerpii czyli prawie miesiąc. Przy opóźnionej dostawie o bagatela 5 miesięcy.
Brawo Ford.
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2016, 07:52   #417
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Przegląd zerowy. U mnie się dealer uwinął. Po przyjeżdzie do salonu mogłem odebrać samochów po 2 dniach. Jakieś leniuchy u Ciebie Kris2682.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2016, 18:11   #418
Robban
ford::beginner
 
Avatar Robban
 
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Radom/ Sthlm
Model: S-max
Silnik: 2.0 EB 240
Rocznik: 2016
Postów: 26
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Mój 2.0 ecoboost, bussines sie to tu nazywa.
Chyba w PL to titanium +.Dodatkowo pakiet sport 2 i relingi. Chciałem 3 tyg temu dokupić alarm ale wtedy musiałbym czekac miesiąc extra.Zrezygnowałem. Jako ciekawostkę powiem Wam że tu w SE auto dostaje się zarejestrowane i w gratisie ubezpieczenie od Forda na 6 mc.
Robban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2016, 21:53   #419
foxx
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Poznań
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 49
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

No to szczęśliwy dzień dziś mi mastał. Autko się wyprodukowało. Jeszcze tylko 6 tyg i będę jeździł... prawie rok czekania mam nadzieję że będzie warto
foxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2016, 22:57   #420
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Jak wygląda proces informowania nabywcy o statusie samochodu? Dealer dzwoni / mailuje, czy samemu trzeba go bombardować?
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.