Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2016, 09:48   #471
maaju
ford::average
 
Avatar maaju
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-11-2015
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 tdci 150PS
Rocznik: 2015
Postów: 98
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Szukałem kabelka do czujek w podsufitce ale znalazłem tylko takie coś a to raczej nie jest toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...tylko w takim razie do czego by to mogło być?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez maaju ; 22-01-2016 o 09:57
maaju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2016, 10:39   #472
przemas15
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 23-01-2015
Skąd: Wałbrzych
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 26
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Witam , potrzebuje schemat do tylnej syrenki do s-maxa przed liftem - jakby ktoś mógł wysłać na maila bo miniaturka z tego tematu po powiększeniu się rozmazuje . Jakby ktoś by miał to podam dane na PW.

Ostatnio edytowane przez przemas15 ; 05-02-2016 o 18:48
przemas15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2016, 20:35   #473
pgrob
ford::professional
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4 kombi ghia
Silnik: 2.0 Pb + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 1,103
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Proszę bardzo.
Załączone Pliki
Typ Pliku: pdf CD34X theft protection.pdf (52.2 KB, 115 wyświetleń)
pgrob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2016, 00:05   #474
dobo_28
ford::advanced
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 31-08-2012
Skąd: Żyrardów
Model: S-MAX, YARIS
Silnik: 2.0 FFV Pb + LPG, 1.0 Pb
Rocznik: 2009, 2006
Postów: 296
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

przemas15 schemat poszedł e-mailem szukaj na stronie 75
dobo_28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2016, 08:07   #475
przemas15
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 23-01-2015
Skąd: Wałbrzych
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 26
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Dziękować .
przemas15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 13:04   #476
moorg
ford::beginner
 
Avatar moorg
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 28
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Witam

Kto ma dobry sposób na wyciągnięcie plastiku gdzie się znajduje mikrofon i miejsca na czujki ruchu w mondku po lifcie ? Trochę podejść robiłem ...... i niestety uparciuch nie chce wyjść ...... ryzyko że coś się połamie (plastik wygina się do granic wytrzymałości ) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Będę wdzięczny za podpowieć.
moorg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 13:33   #477
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Wysłałem Ci mailem.
Co prawda z smaxa ale może Ci pomoże.
Napisz czy się udało zdemontować.
pozdrawiam
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 17:23   #478
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał moorg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto ma dobry sposób na wyciągnięcie plastiku gdzie się znajduje mikrofon i miejsca na czujki ruchu w mondku po lifcie ? Trochę podejść robiłem ...... i niestety uparciuch nie chce wyjść ...... ryzyko że coś się połamie (plastik wygina się do granic wytrzymałości ) . Będę wdzięczny za podpowieć.
Co prawda kolega orion512 zapewne Ci pomógł, ale ja też spróbuję. Przy okazji pokażę jak wygląda demontaż panelu, w którym znajdują się: mikrofon, czujniki ruchu -jeśli są i przycisk otwierania rolety - jeśli jest dach z panoramą.
Dotyczy to schowka od mondeo mk4 po lifcie i s-maxa po lifcie.

1. Trzeba otworzyć schowek na okulary;
2. Następnie należy włożyć cienki płaski śrubokręt w miejsca pokazane strzałkami na zdjęciu poniżej.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednocześnie po włożeniu śrubokręta należy delikatnie odchylać panel, aż zaczepy pokazane na zdjęciu poniżej puszczą.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3. Jak zaczepy puszczą, to już panel sam wyskoczy. Na te zaczepy trzeba uważać bardzo, bo jak się połamią to panel do wymiany.
Kiedyś pytałem w ASO i można dokupić sam panel, ale koszt o ile pamiętam był ~ 100 PLN.

Przy okazji na zdjęciu drugim widać jak wygląda moduł czujników ruchu zamontowany na panelu.

Ostatnio edytowane przez Parch ; 09-03-2016 o 17:28
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 20:12   #479
moorg
ford::beginner
 
Avatar moorg
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 28
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Dzięki ...... no to czeka mnie zabawa
moorg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2016, 13:30   #480
moorg
ford::beginner
 
Avatar moorg
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 28
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Udało się sposobem orion512 i to za pierwszym podejściem....... ale niestety nie zlokalizowałem szeroko omawianej zielonej wielce upragnionej kostki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Tylko jest taka jaką pokazał maaju. Niby Niemiec a bogactwem nie świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez moorg ; 10-03-2016 o 19:00
moorg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
alarm , mondeo mk4 , s-max



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.