Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2016, 11:31   #1
bodzio39
ford::average
 
Imię: bodzio
Zarejestrowany: 15-01-2014
Skąd: Dębica
Model: ford Ka
Silnik: 1300
Rocznik: 2000
Postów: 76
Domyślnie Cieknąca woda do kabiny

Witam.
Od strony kierowcy zacieka mi woda do kabiny pod spód dywaników z wygłuszeniem ,może ktoś miał podobny problem od pasażera ok. Myśle ze przez szybe nie zacieka bo wycieraczki w środku byłyby mokre.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bodzio39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 17:41   #2
kołekst
Zablokowany
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-01-2016
Model: Focus
Silnik: st170
Rocznik: 2002
Postów: 127
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

dziur w podłodze nie ma??
kołekst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2016, 16:51   #3
bodzio39
ford::average
 
Imię: bodzio
Zarejestrowany: 15-01-2014
Skąd: Dębica
Model: ford Ka
Silnik: 1300
Rocznik: 2000
Postów: 76
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

podłoga szczelna ,brak dziur. Już sam nie wiem skąd zacieka ,może z dolnego podszybia ,tam coś nie tak, mokre zaczyna się okolice pedał i jakby zaciekało ?
bodzio39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 13:01   #4
Eriberonter
ford::beginner
 
Avatar Eriberonter
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Mikołów -śląskie
Model: KA+ 85KM
Silnik: 1,2-4 zawory-zmienne fazy rozrządu-2 wałki rozrządu
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

Witam też z tym walczyłem ,musisz zdjąć całe podszybie,wraz z wycieraczkami i tam zobaczysz w holerę syfu ,trzeba to wyczyścić przetkać spływy wody ,i jest taka czarna klapa na dnie,a do niej wchodzą rurki od klimy ,jak masz klimę,wokół rurek musisz dać silikon i naokoło tej klapy też to tam przecieka i leje się pod dywany ,,pod wykładziną masz na pewno pełno wody tam są wygłuszenia z filcu to wszystko trzeba wysuszyć,najlepiej to wszystko wyjąć --masakryczna robota----ale pasjonat się cieszy bo ma robotę i zawsze coś ciekawego zobaczy--pozdr...powodzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Eriberonter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 14:46   #5
bodzio39
ford::average
 
Imię: bodzio
Zarejestrowany: 15-01-2014
Skąd: Dębica
Model: ford Ka
Silnik: 1300
Rocznik: 2000
Postów: 76
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

Dzięki za podpowiedz. Klime mam u mnie zalane są dywaniki tylko na połowie od strony kierowcy (susze to farelką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) . Ta klapka razem z rurkami to jest od strony kierowcy za podszybiem mam racje ? tam jej szukać ?
bodzio39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 22:07   #6
Eriberonter
ford::beginner
 
Avatar Eriberonter
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Mikołów -śląskie
Model: KA+ 85KM
Silnik: 1,2-4 zawory-zmienne fazy rozrządu-2 wałki rozrządu
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

jak zdejmiesz plastik na zewnątrz auta, ten z którego wychodzą wycieraczki szyb ,to zobaczysz tam głęboko gdzie są mechanizmy wycieraczek,,ja najwięcej wody miałem pod wykładziną na podłodze tam gdzie jest już tylko blacha miałem tam staw, tylko ryb napuścić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Eriberonter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2016, 19:56   #7
bodzio39
ford::average
 
Imię: bodzio
Zarejestrowany: 15-01-2014
Skąd: Dębica
Model: ford Ka
Silnik: 1300
Rocznik: 2000
Postów: 76
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

U mnie jest tylko po stronie kierowcy stawik na blachach, a wieczorem lodowisko jak zamarznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Zastanawiam się, na razie auto w użytku, środek dobrze wysuszyć , a połowę tego plastiku podszybia przykryć folią, może taka prowizorka pomoże na jakiś czas choć nie lubie tego robić ,zapezpieczy to przed dostawaniem się wody ,a wiadomo filtr od klimy jest z drugiej strony tam zasysa powietrze.
bodzio39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2016, 07:30   #8
Eriberonter
ford::beginner
 
Avatar Eriberonter
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Mikołów -śląskie
Model: KA+ 85KM
Silnik: 1,2-4 zawory-zmienne fazy rozrządu-2 wałki rozrządu
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Cieknąca woda do kabiny

to nic nie da niestety, cały środek do wyjęcia i suszenia ,bo będziesz miał grzyb i smród Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Eriberonter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.