Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2016, 19:57   #41
gmlodecki
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-11-2015
Skąd: Warszawa - Manchester
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 180 hbp PowerShift
Rocznik: listopad 2015
Postów: 44
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał loop_77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślałem ,Ze jak drzwi kierowcy się otworzy to się wylacza radio ... Oj to słabiutko słabiutko .
Ale radio chyba się tak czy siak wyłącza po jakimś czasie po zgaszeniu silnika ,nawet jak drzwi nie otworzysz .
Może i tak jest ,że jak się drzwi kierowcy otworzy ale ja ( niestety) te drzwi mam po drugiej stronie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Nie ważne - które bym nie otworzył to radio OFF Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał loop_77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można odblokować , ale dyrektywa unijna tego zabrania w ASO - taka odpowiedz uzyskałem w fordzie ... Normalnie ręce opadają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy z działu mondeo to bez problemu ogarniają - tylko czy się nie przyczepia ze ktoś grzebie w komputerze na gwarancji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kolego przeglądałem dział Mondeo I nie znalazłem namiarów na tych Panów ,którzy robią takie cuda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podeślesz linka ?

gmlodecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2016, 20:14   #42
loop_77
ford::advanced
 
Avatar loop_77
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Jasne - miedzy innymi kolega Mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do drzwi to u mnie tak samo ...
__________________
Pozdrawiam
loop_77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2016, 20:25   #43
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał PiotrKil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie miałem zamiaru zjeżdżać ze swojego pasa, na drodze nikogo nie było ani z przodu ani z tyłu, więc kierunkowskaz nie był wymagany.
Nie będę się zagłębiał w temat, bo widzę, że kolega czepliwy i umoralniać chce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W tym wypadku nie wlacza sie kierunkowskazu w celu zjechania na inny pas, ale w celu ostrzezenia tych z tylu ze wyprzedzasz rowerzyste. Jadac za drugim autem rowerzysty z przodu nie widac. A wiadomo czasem sytuacja na drodze wymaga zjechania bardziej w prawo (ominiecie studzienki, wychylenie sie zeby poszerzyc sobie pole widzenia) i mozna latwo takiego rowerzyste zahaczyc. Dlatego kierunek informacyjny przy wyprzedzaniu rowerzysty ma zawsze sens, nawet jak sie nie zmienia pasa ruchu.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2016, 20:38   #44
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał Khonamesta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- skrapla się para wodna w kloszach lamp przednich i tylnych - fakt , że samochód stoi cały czas na dworze ale........
To też było juz gruntownie przerabiane w Mk5. Ford najpierw wymieniał lampy na gwarancji a potem sie wypiął. Pani z Ford Polska odpowiedziała reklamującemu, że lampy są "szczelne ale nie hermetyczne". Dobre! Są tak "szczelne", że owady dostaja się do srodka...
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2016, 20:46   #45
gmlodecki
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-11-2015
Skąd: Warszawa - Manchester
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 180 hbp PowerShift
Rocznik: listopad 2015
Postów: 44
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał loop_77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jasne - miedzy innymi kolega Mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do drzwi to u mnie tak samo ...
Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gmlodecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2016, 21:54   #46
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał galloper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To też było juz gruntownie przerabiane w Mk5. Ford najpierw wymieniał lampy na gwarancji a potem sie wypiął. Pani z Ford Polska odpowiedziała reklamującemu, że lampy są "szczelne ale nie hermetyczne". Dobre! Są tak "szczelne", że owady dostaja się do srodka...
hahahahaha to może ta sama Pani co mi odpowiedziała, że stroną z którą zawarłem umowę jest salon a nie Ford Polska, company czy jak im tam. Chodziło o opóźnienie dostawy s-maxa rzedu 6 miesiecy. A jak ją zapytałem czemu auto stoi miesiąc w Antwerpii a nie jedzie do mnie to powiedziała, że nie mają na to wpływu to logistyka.
To ja powiem tak logistyka u forda jest do d.... i w d... mają klienta to ja w d... będę miał ich jak będę się rozglądał za nowym autem.
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 09:52   #47
Gregonio
ford::advanced
 
Avatar Gregonio
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 16-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy V-line
Silnik: 2.0 EcoBLUE 240KM
Rocznik: 2020
Postów: 236
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał gmlodecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląd wyglądem ale jak wsadzę torby to boź się złoży na dach . Wpadłem na patent I w tunele pod spodem boxu przymocowałem profile stalowe 2*2 cm ,mam nadzieję ,że będzie ok . A co do tej szyby - też byłem w servisie I przyjęli auto jak oddawali to dopiero się dowiedziałem ,że to antena
Żebyś tylko przy stłuczce nie przebił pasażerów w aucie przed sobą tymi profilami ;-)
Gregonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 14:33   #48
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał gmlodecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a szybą się nie przejmuj . Wszystko jest z nią ok . Grzeje co ma grzać a na górze to są ścieżki antenowe
Szybą może nie trzeba, ale wycieraczką tylną już bardziej. "Ynżynier", który to wymyślił pracuje chyba dla firm produkujących wycieraczki...
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2016, 16:36   #49
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Wycieraczki. Czy u Was też tak jest, że lewa wycieraczka (kierowcy) podczas pracy nie chowa się do końca tzn., zatrzymuje sie ok. 10 cm powyżej pozycji spoczynkowej? Dopiero wyłączenie wycieraczek lub dłuższa bezczynnośc (w automacie) powoduje, że wycieraczka wraca do pozycji O.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2016, 16:40   #50
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał galloper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wycieraczki. Czy u Was też tak jest, że lewa wycieraczka (kierowcy) podczas pracy nie chowa się do końca tzn., zatrzymuje sie ok. 10 cm powyżej pozycji spoczynkowej? Dopiero wyłączenie wycieraczek lub dłuższa bezczynnośc (w automacie) powoduje, że wycieraczka wraca do pozycji O.
Tak, ale to nie tylko s-max tak ma, ople też tak mają - oznacza tryb gotowości do pracy - silnik wycieraczek nie musi za każdym razem robić pełnej pracy tylko zatrzymuje ją na pewnej wysokości aby zmniejszyć opór, zużycie energii itp. a jak nie ma potrzeby chowa się pod maską aby zmniejszyć opór powietrza.
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.