Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2016, 16:06   #371
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał PierreNick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skrzynki brak, zamykanie klapy nic nie wnosi.
PeirreNick to był taki żart Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., że jak otworzysz, a potem zamkniesz to usłyszysz lepszą jakość (to coś jak z tą kozą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)


Ostatnio edytowane przez SAMED ; 04-01-2016 o 22:16
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 10:24   #372
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Zerknąłem za to cennik - subwoofer dostępny w nim jest jedynie z radiem DAB+, a te nie były dostępne w 2015r (chciałem zamówić, ale na samym początku od razu diler sprawdził i wykluczył DAB+), więc pewnie zwyczajnie nie masz subwoofera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 13:03   #373
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Ja zamówiłem DAB+ i ponoć jest w samochodzie - dziś sprawdzę. Z subwoofera zrezygnowałem dlatego, że według informacji dealera, zabierał miejsce w bagażniku.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 16:30   #374
Nick74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-12-2015
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Dzisiaj otrzymałem wiadomość od dealera że moje zamówienie kolejny raz zostało przesunięte, teraz na marzec. Podobno ogólnie brakuje spojlerów, haków, felg 17 i 18 (bez dokł. jakich) i jasnej tapicerki. Ręce opadają!!! Jak żyć!!!!!
Nick74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 17:44   #375
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Tapicerki jasnej jakiej? Skóry czy materiał?
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 21:38   #376
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Zapewne materiał. Czyli nic się nie zmienia od miesięcy.
Znalazłeś subwoofer? Dziś ponownie dealer mówił mi, ze jest z tyłu z prawej strony w bagażniku - nie widac go, bo jest zabudowany.
SAMED - mam radio z DAB+. W piątek odbiór. Halleluja!

Bump: [QUOTE=Nick74;2510672]Dzisiaj otrzymałem wiadomość od dealera że moje zamówienie kolejny raz zostało przesunięte, teraz na marzec. QUOTE]

Kiedy zamawiałeś?
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 22:04   #377
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Nick74 daj znać o jakiego maxa Ci chodzi.

Mam prewencynie zamówione obecnie dwa i wygląda, że jeśli nie będzie przesunięć (odpukać) to oba wyprodukują się tydzień po tygodniu w styczniu - 1 będzie do wzięcia, bo odbieram tylko jeden - 180 TDI, praktycznie full wypas, ale bez skóry, metalicious
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 22:21   #378
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Kur... z tą tapicerka babie się jasnej zachciało i teraz będę czekał na auto. Z drugiej strony była w katalogu więc czemu nie zamawiać. Czy inżynierowie forda są tacy tepi że nie mogą przewidzieć że jak coś jest w katalogu to ludzie będą zamawiać?
Pytałem czy mogę zmienić tapicerkę. Powiedziano mi że nie. auto niby wyprodukowane stoi hu... wie ile nie wiadomo gdzie, tak twierdzą w salonie. Czemu nie można zmienić? Przy jasnej tapicerkę są boczki drzwi inne? Na nie starczyło materiału na siedzenia już nie? Czy poprostu ford wali w gumki i auta nie wyprodukował, a przyczyną jest taka że produkują w pierwszej kolejności dla dużych grup leasingowych? Co tam gość czeka od 15 maja, poczeka jeszcze kilka miesięcy!
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2016, 12:13   #379
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Jak to czytam panowie to jestem w szoku ile czekacie na auto,ja na mój mk5 czekałem 10 tygodni i faktem jest ze w pierwszej kolejności są samochody z dużych flot mój został pod taka podpieta i mialem go dużo szybciej niż inni którzy zamawiali w tym samym wyposazeniu
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2016, 13:41   #380
Nick74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-12-2015
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał kris2682 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tapicerki jasnej jakiej? Skóry czy materiał?
Ja zrozumiałem że chodzi o materiał, tak jak to było wcześniej mówione. Nie mogę zrozumieć jak może felg brakować? To przecież wiedzą od 6 miesięcy że auto ma być wyprodukowane!!!
SAMED dzięki za propozycję. Żona uparła się na Red, ale jeżeli trzeba czekać kolejne 6 m-cy to pewnie wezmę każdy.
Na chwilę obecną to w kompie u dealera mój też jest na styczeń. Ten marzec to przecieki od dealera po telefonie do Ford Polska.
Nick74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.