Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Którą wersję softu Converse+ PDC skończyć jako pierwszą
Przedliftową 195 63.31%
Międzyliftową 23 7.47%
Poliftową 90 29.22%
Głosujących: 308. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-12-2015, 13:23   #941
maximondi
ford::average
 
Avatar maximondi
 
Zarejestrowany: 31-03-2009
Model: Mondeo Titanium
Silnik: 2.2 TDCi 200PS
Rocznik: 2012
Postów: 168
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał klajgus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponadto chyba troszkę za mala jest wielkość tych cyferek od temp. bo trzeba wysilić wzrok, albo przysunąć głowę o jakieś 20 cm. do zegarów żeby dokładnie odczytać temp, ale to jest pewnie rzecz gustu i wzroku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć okularów nie nosze .
Miło czytać że nie jestem jedyny który by sobie życzył większych cyferek od temperatury.

__________________
jest MK4 2.2 TDCI 200PS było MK3 2.2 TDCi 155PS Kierowca jest BOGIEM Silnik jest Sercem, Prędkość Nałogiem Turbo Podstawą a Nitro tylko Zabawą...
maximondi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2015, 23:23   #942
sashxxx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2010
Skąd: EU
Model: 1.mondeo mk4 2. F10 535d
Silnik: TDCI
Rocznik: 2007,2011
Postów: 38
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

To weź soft od Mortala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bardziej czytelny.
sashxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2015, 00:04   #943
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Fakt cyferki może duże nie są, ale jest to kompromis pomiędzy ilością dostępnego miejsca a mnogością informacji jakie chemy umieścić na panelu.
Mnie, chociaż wzrok powoli zaczyna siadać od ciągłego siedzenia przy kompie, jak na razie nie sprawia problemu odczytanie tych liczb.
Więc chyba nie jest aż tak źle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W przypadku przedlifta teoretycznie jest więcej miejsca bo nie ma tam line assista.
Ale oznaczało by to, że musiałbym zrobić wszystko od nowa.

A odnośnie kolejnych modów to właśnie dla polifta skończyłem robić pakiet światełek
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Zastanawiam się czy przenieść to również dla przedlifta?
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 30-12-2015 o 00:09
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2015, 03:13   #944
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawiam się czy przenieść to również dla przedlifta?
Pewnie,że TAK.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2015, 15:05   #945
arbi_voyager
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-06-2014
Model: Ford Mondeo Titanium
Silnik: benzyna 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zastanawiam się czy przenieść to również dla przedlifta?
Z cala pewnoscia zrob dla przedlifta poniewaz naprz. tacy jak ja, z modelem bez czujnikow parkowania nie maja takiej motywacji do updata. Dla mnie wazne jest ciemniejsze tlo ale jesli beda takie rzeczy jak swiatla, paliwomierz, napiecie i temperatura to chetnie doplace za taki lepszy update!
arbi_voyager jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2016, 21:03   #946
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Ok. W takim razie jak zgłosi się chętny to dołożymy pakiet światełek i do przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2016, 17:44   #947
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

W licznikach poliftowych cyfrowa temperatura od samego początku miała głęboki sens.
Dokładając cyfrowa temperaturę do przelifta początkowo myślałem , że jest to tylko gadżet dublujący fizyczny wskaźnik.
Jednak obecna aura za oknem (temperatury do -15 stopni) skutecznie wyprowadziła mnie z błędu. Okazało się, że jest bardzo użyteczna (zwłaszcza zimą)
Otóż gdy zacząłem mieć kłopoty z rozruchem zrozumiałem jak ważna jest informacja jaką rzeczywistą temperaturę ma silnik.
Na fizycznym wskaźniku wskazówka poniżej 60 stopni nie pokazuje już nic. Natomiast dołożony cyfrowy wskaźnik cały ją czas pokazuje.
Ponieważ mój akumulator zaczyna już niedomagać po nocy na mrozie pojawiły się kłopoty z rozruchem.
Temperatura zewnętrzna wynosiła -15 stopi, silnika - 13.
Akumulator nie dał rady. Samochód został odpalony z zewnętrznego źródła.
Po kilku godzinach postoju, kiedy ponownie chciałem odpalić samochód już miałem się szykować z zewnętrznym zasilaniem.
Postanowiłem jednak zerknąć na temperaturę silnika. Otóż okazało się, że silnik jeszcze nie zdążył się schłodzić do końca i miał temperaturę 2 stopnie.
Postanowiłem więc spróbować i tym razem akumulator dał radę. Nie musiałem ganiać z dodatkowym akumulatorem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podsumowując jeśli ma ktoś kłopoty z rozruchem w bardzo mroźne dni, temperatura silnika może być bardzo użyteczna do oszacowania czy uda nam się go opalić.
Ewentualnie do stwierdzenia czy samochód może jeszcze postać na mrozie, czy trzeba go odpalić i trochę rozgrzać.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 10:40   #948
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W takim razie jak zgłosi się chętny to dołożymy pakiet światełek i do przedlifta
Ja jestem chętny, ale razem z napięciem, więc jeszcze chwilkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2016, 20:22   #949
kredar
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 14-11-2013
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 13
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Ja również jestem zdecydowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kredar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 20:14   #950
Maniak
ford::advanced
 
Avatar Maniak
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Lincoln UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 393
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

czy jest możliwość żeby w przed lifcie radio się wyłączało dopiero po otwarciu drzwi tak jak jest w po lifcie?
__________________
Mondeo mk4 Titanium X Sport Panther Black 2.2 TDCI
Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.