Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2015, 18:11   #251
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

No i gratuluje kolejnemu zadowolonemu posiadaczowi foki 1.5eb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2015, 20:49   #252
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał Janisek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , w "twoim" serwisie sami wiedzieli o co kaman czy musiałeś ich uświadomić ?

Oczywiście, że nie wiedzieli. Jak oglądałem samochód to mówili, że to normalne. Mieli pecha bo byłem po lekturze tego wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastrzegłem, że przed zakupem muszą wgrać nowy soft. Auto odbierałem w Bemo Motors al. Krakowska 169
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2015, 17:07   #253
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że nie wiedzieli. Jak oglądałem samochód to mówili, że to normalne. Mieli pecha bo byłem po lekturze tego wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastrzegłem, że przed zakupem muszą wgrać nowy soft. Auto odbierałem w Bemo Motors al. Krakowska 169
To ten srebrny z wyprzedazy czy ten demonstracyjny czerwony co stał w salonie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2015, 18:09   #254
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał elucidate Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ten srebrny z wyprzedazy czy ten demonstracyjny czerwony co stał w salonie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mój to Deep Impact Blue był samochodem demo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzisiaj rano jak odpalałem auto w garażu to delikatnie zabrzęczało, ale po bardzo lekkim dodaniu gazu przestało.
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2015, 20:18   #255
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

A to też go widziałem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z tego co pamietam to byly 3: jeden z 125KM i 8' wyswietlacz, drugi 125KM 4; wysiwetlacz i trzeci 150KM ale juz nie pamietam co tam mial. (jakis miesiac temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Ja swojego znalazlem w Kato niestety choć uważam ze byla to najlepsza okazja w tym budzecie.

Ostatnio edytowane przez elucidate ; 04-12-2015 o 20:25
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2015, 16:03   #256
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj rano jak odpalałem auto w garażu to delikatnie zabrzęczało, ale po bardzo lekkim dodaniu gazu przestało.
Też tak mam ale jest to akceptowalne w moim odczuciu w porównaniu z wcześniejszymi odgłosami to jest cisza jak makiem zasiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2015, 16:32   #257
blerva
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-03-2015
Skąd: Katowice
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Umówiłem się w WIKAR na czwartek, dam znać jak poszło.
blerva jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2015, 06:01   #258
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

No to powinno pójść bezproblemowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2015, 11:14   #259
Feelon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-01-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5 - 204KM by TuneForce
Rocznik: 2014
Postów: 27
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

I jak poszło?

W Łodzi powiedzieli, że jest gwarancja i żadnej aktualizacji zrobić nie mogą. Brzęczy według nich jakaś blaszka w turbinie i będą to analizować czy aby przypadkiem nie ma czegos do wymiany. No zobaczymy.
Feelon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2015, 12:35   #260
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Nie daj sobie kitu wciskać bo wiadomo dokładnie co brzęczy, nie odbieraj auta aż nie zrobią aktualizacji muszą mieć na to pozwolenie z centrali ale są w stanie to załatwić.
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.