Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-05-2015, 14:21   #11
Basra
ford::professional
 
Imię: Stan
Zarejestrowany: 29-12-2013
Skąd: Johannesburg/RPA
Model: Ford E-150 Conversion
Silnik: 4.6
Rocznik: 2006
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Witam

Gdybym mieszkał nieco bliżej Was,zrobiłbym to na tzw. żyletkę.

pozdrawiam

Basra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2015, 16:06   #12
caqerr
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Pszczyna/Wola
Model: ST220 FL HB G0 LPG
Silnik: 3.0 v6 226km
Rocznik: '03
Postów: 9
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Tylko i wyłącznie Cz.Duda. Mało kto potrafi tak porządnie ustawić na śląsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mylić z jego bratem który tego nie potrafi zrobić a ma zakład obok.
caqerr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2015, 08:29   #13
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - chodzi o tego brata ? bo wszyscy ich mylą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - z tego co pamiętam na forach bardziej polecany jest Jerzy, więc jak to jest z nimi ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 10-05-2015 o 08:51
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 06:14   #14
click78
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

W Ford Slawek ustawią Ci geometrię 3D, nie robiłem tej usługi u nich ale podobno ludzie chwalą. Także jedź do Sławka zdasz relację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 10:04   #15
arunio23
ford::beginner
 
Avatar arunio23
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-04-2014
Skąd: Katowice
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedź do Sławka, na giszu nie ma nic godnego uwagi
Tak też chyba zrobię :/ Zrobiłem geometrię 2 raz, wyważyłem koła ...i dalej ściąga. Spróbuję zamienić koła - lewy przód na lewy tył i odwrotnie( opony kierunkowe). Nie wiem czy to coś da ale spróbuję. Jeśli to nie zadziała --....Ford Sławek
arunio23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 11:15   #16
caqerr
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Pszczyna/Wola
Model: ST220 FL HB G0 LPG
Silnik: 3.0 v6 226km
Rocznik: '03
Postów: 9
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.geometria-duda.pl/ - z tego co pamiętam na forach bardziej polecany jest Jerzy, więc jak to jest z nimi ?
Patrz z którego roku są wpisy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z mojego otoczenia, z Katowic nikt nie poleci Jerzego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszyscy robią u Cz. Dudy.
Sam u niego robiłem i naprawdę jestem zadowolony. Robią chłopaczki robotę. W ten czas gdy u Czesława korek na podjeździe i terminy odległe, u Jerzego pusto. Czemu ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
caqerr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2015, 20:40   #17
kunte
ford::advanced
 
Avatar kunte
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Katowice/Chorzów
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 334
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - z tego co pamiętam na forach bardziej polecany jest Jerzy, więc jak to jest z nimi ?
Polecam właśnie tego Dudę. Koleś zajmuje się tylko tym i ma w tym zakresie ogromną wiedzę. Może nie pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, ale jest bardzo dokładny. Robiłem u niego focusa dwa lata temu i do tej pory auto jeździ jak po szynach. Naprawdę polecam gościa. Z ceną też przyzwoicie. Mnie skasował 100PLN.
__________________
Poprzednio: Nissan Micra K11 93r. 1.3 16V; Ford Focus MK1 99r. 1.6 16V, piękne białe kombi
kunte jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2015, 06:41   #18
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Ci bracia są chyba ze sobą skłóceni skoro tak różne opinie można spotkać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja słyszałem więcej dobrego o Jerzym, pomimo starego sprzętu jeżdżą tam ponoć Porszaki, Ferrari i inne takie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 12-05-2015 o 06:44
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2015, 08:57   #19
arunio23
ford::beginner
 
Avatar arunio23
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-04-2014
Skąd: Katowice
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

Witam. Chciałbym podzielić sie z Wami moimi odczuciami. Otóż wróciłem właśnie z FORD SŁAWEK i jestem bardzo miło zaskoczony. Obsługa super profesjonalna na najwyższym poziomie. Pomimo prawidłowego ustawienia geometrii (w końcu auto prowadzi sie jak po sznurku) serwisant pozaglądał w każdy zakamarek auta i wydał swoją opinię. Jesli macie ten sam próbkę co ja mialem (miałem��) polecam. Koszt 140 zl i pewność ze jest ok. Poprzednicy fachowcy którzy ustawiali geometrie- dobrze ze nie wyrzuciłem paragonów i druków po geometrii...:] Kolejna wizyta na pewno odbędzie sie w tym serwisie
arunio23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2015, 11:22   #20
wrx23
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Tychy
Model: Jest S-Max było Mondeo MK IV
Silnik: Jest 2.0TDCi 140KM było 1.8 TDCi 125KM
Rocznik: jest 2010 po lifice było 2007
Postów: 29
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze ustawić geometrię w Katowicach?

zdecydowanie polecam Cz.Dude - tylko proszę się nie spóźnić bo nie wpuści Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (i mówie tu całkiem serio - byłem świadkiem takiego zdarzenia). Robiłem u niego i focusa i mdo, a nawet trafica
wrx23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.