Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-09-2012, 10:57   #21
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Car Audio - Szczecin

oki, bo chyba zamówię i przykleję jako 2. warstwa na to co mam i potem oddam do chłopaków z CAS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2015, 10:56   #22
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Car Audio - Szczecin

Siemka,
Sory, ale odgrzeję kotleta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W końcu zabrałem się za Car Audio o którym pisałem.... wieki temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będę robił nagłośnienie u poleconego przez Was p. Roberta z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ogólnie chcę się zmieścić w kwocie ok. 1000 zł, nie jest to mega wypasiony budżet, ale myślę że i tak da radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Radio mam już zakupione, subwoofer i wzmacniacz też.
Mam do Was pytanie odnośnie głośników, które mi zostały zaproponowane, może będziecie wstanie mi coś powiedzieć o tych modelach:

Cytat:
Głośniki Focal ISS165, lub Rainbow DL-C6.2
Ustaliliśmy tylko przód, wzmacniacz przód + subwoofer, montaż radia
Linki do głośników:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Powiem tak, bardziej podobają mi się te Focal ISS 165 bo mają ładniejsze gwizdki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy tylne głośniki też powinienem wymienić czy zostawić serię?
Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2015, 07:26   #23
Skorpion19651
ford::average
 
Avatar Skorpion19651
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: Szczecin
Model: Inny
Silnik: Nawet nawet
Rocznik: Młody nie jest, tak jak ja :)
Postów: 58
Domyślnie Odp: Car Audio - Szczecin

Daniel – wszystko zależy, co chcesz osiągnąć (osobiście ja bym wymienił, jak się bawić to się bawić). Ja na ten przykład wolę jak mi tył gra, więc preferowałbym tylne głośniki (z przodu sporadycznie używam). Ale skoro robisz tzw. budżetówkę, to sprawdź, w jakim stanie są (było nie było mają już dziesięć lat, to nie kolumny, które stoją w domu), i na razie zostaw, co nie znaczy by nie pomyśleć o wymianie, ale na tej samej firmy. Takie jest moje prywatne zdanie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skorpion19651 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2015, 09:00   #24
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Car Audio - Szczecin

Czekałem na taką odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki Skorpion Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2015, 13:53   #25
Skorpion19651
ford::average
 
Avatar Skorpion19651
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: Szczecin
Model: Inny
Silnik: Nawet nawet
Rocznik: Młody nie jest, tak jak ja :)
Postów: 58
Domyślnie Odp: Car Audio - Szczecin

Nie ma problemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skorpion19651 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.