Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2014, 11:53   #1
tohat
 
Postów: n/a
Domyślnie Fokus kombi mk2

Witam, szukam focusa mk2 kombi z silnikiem 1.6 benzyna, budżet max 24 tys. po FL
Proszę o rade na temat tego modelu http://otomoto.pl/ford-focus-mk2-gold-x-C35443695.html
nurtują mnie dwie rzeczy ( zakładam że opis jest wiarygodny ze względu na to że wystawiony jest przez dealera ?? ) czy taki przebieg tego modelu jest warty uwagi (sam rocznie jeżdżę max 15 tys) ? i zawieszenie sportowe nie wiem czy to zaleta czy raczej problem ?

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2014, 21:23   #2
Usefull
FCP member
 
Avatar Usefull
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2013
Skąd: K-G , ZKL
Model: Mondeo mk5 , Fiesta mk6 - do spółki z córką, Focus mk2
Silnik: 2,0 EcoBlue 150 KM , 1,25 75 KM FX Gold, 1,6 100 KM Gold X
Rocznik: 2020, 2004, 2010
Postów: 526
Domyślnie Odp: Fokus kombi mk2

wg mnie za drogi do tego przebiegu aczkolwiek benzyna to spokój , warto sprawdzić co było robione przy nim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., raczej szukaj z mniejszym przebiegiem , w tym budzecie powinieneś coś znaleźć spokojnie
__________________
Ford Mondeo Mk5 2,0 EcoBlue 150 KM 2020 w kombi

Ford Fiesta mk6 1,25 benzyna 75 KM 2004 FX Gold

Ford Focus Mk2 1,6 benzyna 100 KM 2010 Gold X
Usefull jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2014, 23:03   #3
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Fokus kombi mk2

Cytat:
Napisał tohat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i zawieszenie sportowe nie wiem czy to zaleta czy raczej problem ?
Jak to auto posiada sportowe zawieszenie to ja jestem św. Mikołaj.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2014, 08:20   #4
HARRY3376
ford::average
 
Avatar HARRY3376
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Włocławek
Model: Focus mk2
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 40
Domyślnie Odp: Fokus kombi mk2

Cytat:
Napisał kael82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to auto posiada sportowe zawieszenie to ja jestem św. Mikołaj.
Z vin wychodzi, że ma obniżone zawieszenie.
Zostałeś świętym za życiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
HARRY3376 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2014, 09:34   #5
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Fokus kombi mk2

Potwierdzam świętość kolegi-szwagier ma kombi w identycznej wersji i zawieszenie sportowe jest.

Ale bez obaw, to nie jest takie sportowe zawieszenie jakie chłopaczki sami dokupują bo swych bolidów, tzn. nie wytrzepie tak dupska jak jakiś ta-technix.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2014, 22:49   #6
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Fokus kombi mk2

Cytat:
Napisał tohat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, szukam focusa mk2 kombi z silnikiem 1.6 benzyna, budżet max 24 tys. po FL
Proszę o rade na temat tego modelu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nurtują mnie dwie rzeczy ( zakładam że opis jest wiarygodny ze względu na to że wystawiony jest przez dealera ?? ) czy taki przebieg tego modelu jest warty uwagi (sam rocznie jeżdżę max 15 tys) ? i zawieszenie sportowe nie wiem czy to zaleta czy raczej problem ?
Miałem też i taki model. Patrząc na Twój awatar widzę, że masz Puga 1,1. Nie będziesz więc zawiedziony osiągami tego focusa. Dla mnie ten silnik był za słaby, ale przesiadłem się z tdci 136 KM.
A koledzy piszą, że przebieg za duży- pindolenie. Ci sami będą pisać jak zobaczą 130 tys. ,że kręcony. Przebieg bardzo prawdopodobny. I jeśli serwisowany i udokumentowany to wart zainteresowania. Ważne żeby poznać historię samochodu.

Bump: Dodam, że "sportowe zawieszenie" w fordzie jest ok.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus mk2



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.