Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-12-2014, 09:14   #1
k4mil32
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2014
Model: Ford fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie Konfiguracja aplikacji Torque

Witam,
Szykuje się ma święta nieco dłuższy wyjazd. Chciałem przy okazji za pomocą aplikacji Torque sprawdzić zachowanie samochodu. I mam takie pytanie- jak poprawnie dokonać konfiguracji programu, jakie wartości mam wpisać w poszczególne pod punkty tworząc profil samochodu? Byłbym wdzięczny za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam

k4mil32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2014, 16:16   #2
onaro
ford::average
 
Avatar onaro
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-05-2014
Skąd: Wronki
Model: fusion
Silnik: 1,4 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Konfiguracja aplikacji Torque

Coś trzeba wpisywać?. A co masz za urządzenie które wtykasz do obd. Przecież to urządzenie samo pobiera wszystkie informacje z auta. Nic nie trzeba wpisywać. Podaj nazwę urządzenia. To nie jest eml327 pod bluetooth ?

Ostatnio edytowane przez onaro ; 26-12-2014 o 18:43
onaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2014, 07:57   #3
k4mil32
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2014
Model: Ford fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie

Tak, mam jakiegoś zwykłego Elma na BT. Działa dobrze, łączy się bez problemu, wszystko pobiera. Chodzi o to że w aplikacji torque przy tworzeniu profilu samochodu to są tam takie rubryki jak sprawność wolumetryczna, ustawienia boost.. Etc Czy tam trzeba coś uzupełnić? Chodzi mi po prostu o to czy dokładne uzupełnienie i konfiguracja tej aplikacji o zwiększy dokładność odczytu na przykład spalania? Bo na tym mi głównie zależy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
k4mil32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2014, 09:34   #4
onaro
ford::average
 
Avatar onaro
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-05-2014
Skąd: Wronki
Model: fusion
Silnik: 1,4 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Konfiguracja aplikacji Torque

W sumie ja przymierzam się właśnie do zakupu tego urządzenia wiec nie wiem jeszcze za wiele o tym. Ale z tego co widzę np w youtube, to aplikacja powinna sobie sama wszystko wczytać. Jeśli czegoś nie wczyta to znaczy że komputer pokładowy auta danej opcji nie obsługuje. Ale nie chce wprowadzać w błąd. Ja juz to urządzenie zamówiłem ale go jeszcze nie mam. Powiedz jak to wszystko współgra. Może to jest lepsze jak komputer pokładowy na wyświetlaczu zegarów. Podziel się wrażeniami.
onaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2014, 18:26   #5
charon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-12-2006
Model: fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: Konfiguracja aplikacji Torque

Mam coś takiego fajny gadżet, pozwala odczytać podstawowe błędy i je skasować, a są zawsze jakieś, dobrze mieć tez duży wyświetlacz na telefonie czy tablecie, ponadto jest częściowo spolszczony.Nie jest to 100% urządzenie typowo profesjonalne , ale pomaga i już nawet koledze pomogłem w diagnostyce w innym aucie. Jednym słowem warto mieć bo za podpięcie do kompa warsztaty liczą od 50 zl. .w z wyż.
charon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.