Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2014, 14:38   #31
wtomeks
Zablokowany
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-08-2014
Skąd: Złotów
Model: Scorpio;Ka
Silnik: 2.0/1.3
Rocznik: 1994/2001
Postów: 369
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

Cytat:
Napisał Krzysztof2507 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak jest konkurencja, ale pytanie czy inny dealer zaoferuje samochód w takiej samej ceni i czy dostawa będzie w tym samym terminie , czy później.

Rozwiązaniem oczekiwanym jest coś "wyrwać", ale również są inne rozwiązania 1. anulować umowę, ale Klient jest najbardziej stratny 2. odebrać samochód z silnikiem o większej pojemności.

Cena silnika 1.5 i 1.6 jest taka sama. Nie ma również zastosowania "dymanie" Klienta przy stłuczce, bo liczy się zakres ubezpieczenia.
Może nie w tym konkretnym przypadku ale często w katalogach ubezpieczalni tak jest, że dana konfiguracja nie występuje.

Dla przykładu scorpio mk3 w katalogach jest 95-98 a ja mam z początku produkcji 1994. Przyjeźdza Pan z ubezpieczalni wbija 1994 silnik 2.0 tyle że tam ma moc 115 a tutaj patrzy 136 .. hmm drobnostka. Wpisuje resztę danych w swoim programiku. Oblicza mu że 1600 zł może wypłacić.

Zmienił na 1995r i już wyszło że może wypłacić za te szkody 3490.

Osobiście bym brał z tym 1.6 ale coś urwać sobie i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wtomeks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2014, 15:56   #32
Krzysztof2507
ford::average
 
Avatar Krzysztof2507
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 02-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 55
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

Cytat:
Napisał Harisonl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlaczego uważam ze Kuga jest dziadowska.

przejściu i co auto rozbite w drobny mak ale najlepsze jest to ze nie zadziałały poduszki powietrzne i napinacze pasów cholera wie czemu. Auto było nowe z salonu do 10 lat serwisowane w ASO

Mój focus rok 2010 jeździ dobrze, fajnie się prowadzi w sumie mało pali ale już tyle rzeczy w nim wymieniłem że głowa mała. Przebieg w tej chwili 160 kkm. W niespełna 4 letnim aucie wymieniłem
Dwumas z kompletem sprzęgła
dwa łożyska przód
akumulator tak tak 3 letni aku stracił swoją pojemność o 70 %
Egr musiałem zaślepić bo już nie domaga
alternator dałem do regeneracji bo spaliły sie diody
do tego jeszcze padły uszczelniacze wału korbowego
i dziad pali mi olej coś ok 1,5 l na 20 tys km
Blacharka rdza i odpryski na nadkolach i na klapie bagażnika pod plastikową blendą ruda

Także jak na auto 3- letnie to sporawo

W mojej prywatnej ocenie nigdy więcej forda następnym razem przesiadam sie na Mazde 3 lub 6

A czy wykonałeś test poduszek w 10 roku eksploatacji? Jest to wymagane w ramach obsługi samochodu.

To , że Twój Focus miał pewne przejścia , to wcale nie znaczy, że Kuga i inne modele Forda są "badziewskie". Skoro podjąłeś decyzję o zmianie marki, to czas pokarze, czy w innej marce jet lepiej. A może jest tak, "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krzysztof2507 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 17:39   #33
terex78
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2014
Model: Kuga II
Silnik: 1,6T 180km 4X4 aut.
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

Witam panowie.Sprawa sie wyjasniła i zakonczyła. Po małych perypetiach Kuga stoi juz w garazu i musze powiedziec ze fura jest zajefajna ,a co do dojscia do porozumienia to na koniec wyszło tak ze dostałem od ASO komplet opon zimowych NOKIAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na 17' felgach aluminiowych
http://www.alu-centrum.cz/fotky18123...vyrn_14058.jpg
oraz dwa pierwsze przeglady gratis.A ze nie mozna wyłaczac czujnikow cisnienia w oponach to musieli mi jeszcze dołozyc czujniki cisnienia do zimówek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Wiec wydaje mi sie ze warto było poczekac te pare dni.Co do auta to jest normalnie zaje..biaszcze ani przez moment ne żałuje ze wybrałem wlasnie ten model,co do konfiguracji skrzyni z silnikiem moim zdaniem wszystko jest super jakigos drastycznego zamulania nie wyczuwam, moze ten POWRESHIFT jest o pół sekundy szybszy ale mi to nie przeszkadaza.
Za wszystkie wpisy w temacie Bardzo dziekuje były naprawde przydatne.
Pozdrawiam Grzegorz(terex)

P.S
A jezeli ktos uwaza ze Kuga jest dziadowska to cóz ma do tego prawo. Poprostu jeden lubi nocnik a drugi to co w nocniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 08-12-2014 o 18:10
terex78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 19:08   #34
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

No i super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najważniejsze, że użytkownik zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i bezawaryjności życzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 19:27   #35
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 401
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

poczytaj na forum mazdy jak to im rdzewieja auta 2 letnie
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2014, 14:14   #36
Harisonl
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: Focus MK2 FL
Silnik: TDCi 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 464
Domyślnie Odp: Pojazd niezgodny z zamowieniem

Najważniejsze że do szedłeś z nimi do porozumienia i jesteś zadowolony

Mazdy rdzewieją Fordy rdzewieją Mercedesy też. Nie mówimy tutaj o starszych modelach tylko o nowych. Podejrzewam że aktualnie Mazda poprawiła się w jakości blach ale nie mam pewności. Mój 3 latek też miał problemy z rdzewieniem bo tylni zderzak był tak osadzony ze drgania w jakie wpadał podczas jazdy powodowały odpryski lakieru. Wada fabryczna która usunęły podkładki robiąc mały dystans między błotnikiem a zderzakiem. Niby prosta rzecz a Inżynierowie forda nie przemyśleli dopiero lakiernik mi to zrobił mówiąc ze to standardowa sprawa w focusie. Podszybie kolejny babol woda się leje wprost na mechanizm wycieraczek. Nowe focusy i mondeo osobiście też bardzo mi się podobają jednak jestem już zrażony do marki ford i stąd moje negatywne opinie. Tak jak pisałem wcześniej moja opinia wzięła się z całokształtu nie tylko z jakości samych samochodów (focus super sie prowadzi) ale tez z obsługi aso i problemami jakie miałem przy egzekwowaniu GW12
Harisonl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.