Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2014, 21:26   #91
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał bzikol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze wiedziałem gdzie jest pamiec , chciałem zobaczyc na ile jest pomocne forum.
Bardzo podobnie tłumaczy się moja 13 letnia córka, różnica między wami jest taka,że ona z racji wieku myśli,że ja nie wiem jaka jest prawda, ja cały czas jej tłumaczę,że nawet jak czegoś nie wiem to i tak to wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , Ty z racji wieku powinieneś zachowywać się bardziej poważnie.

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 21:51   #92
bzikol
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 18-07-2013
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo podobnie tłumaczy się moja 13 letnia córka, różnica między wami jest taka,że ona z racji wieku myśli,że ja nie wiem jaka jest prawda, ja cały czas jej tłumaczę,że nawet jak czegoś nie wiem to i tak to wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , Ty z racji wieku powinieneś zachowywać się bardziej poważnie.
Nie wiem jak sie tłumaczy twoja córka . Nabijasz sobie punkty durnymi - nikomu niepotrzebnymi postami i po 5 latach z takich jak Ty robi sie Specjalista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prawda jest taka ktoś kto ma pojecie o pewnych usterkach i sposobie ich naprawy nie rozdaje informacji na prawo i lewo. Ktoś kto ma sporo pracy nie spędza na forum 20h. Jest garstka osób które sa w stanie naprawdę pomóc i takie osoby szanuje i pozdrawiam.
bzikol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 21:56   #93
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Odpowiadam TYLKO na twoje zaczepki (co ciekawe nie jestem sam jak pewnie zauważyłeś prawda ?),zaprzestać swoich dziwnych tłumaczeń oraz rzekomej pomocy(bo tak jak napisałeś za darmo tego nie zrobisz) a będzie spokój.

Bump:
Cytat:
Napisał bzikol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prawda jest taka ktoś kto ma pojecie o pewnych usterkach i sposobie ich naprawy nie rozdaje informacji na prawo i lewo
Jak byś był chociaż troszkę mniej leniwy to pewnie znalazłbyś mój opis na tym forum co trzeba w tych radiach (Blaupunkt Travelpilot FX) zrobić by przywrócić je do pełni sprawności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mm32 ; 01-12-2014 o 22:00
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 22:17   #94
bzikol
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 18-07-2013
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odpowiadam TYLKO na twoje zaczepki (co ciekawe nie jestem sam jak pewnie zauważyłeś prawda ?),zaprzestać swoich dziwnych tłumaczeń oraz rzekomej pomocy(bo tak jak napisałeś za darmo tego nie zrobisz) a będzie spokój.

Bump:
Jak byś był chociaż troszkę mniej leniwy to pewnie znalazłbyś mój opis na tym forum co trzeba w tych radiach (Blaupunkt Travelpilot FX) zrobić by przywrócić je do pełni sprawności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok Przepraszam bo naprawdę jestem leniwy i nie czytałem .Pozdrawiam
bzikol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2014, 18:42   #95
Cruzo
ford::beginner
 
Avatar Cruzo
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 18-02-2013
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci 163 KM Powershift
Rocznik: 2011
Postów: 31
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Siemka, bylem w serwisie, sprawdzili czy moje radio kwalifikuje sie do wymiany i... sie kwalifikuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak przyjdzie to zadzwonia i mam podjechac na wymiane. Koszt to 20 euro za robocizne (wymiana w niemieckim serwisie). Pozdrawiam i raz jeszcze dzieki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cruzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 09:18   #96
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

!!! HOT !!! Ford rozszerza akcję serwisową na Polskę !!!

Moi Drodzy, Ford zrobił nam prezent pod choinkę i w grudniu opublikował biuletyn serwisowy wydanie -> 09.12.2014 wygląda dokładnie jak znany nam biuletyn 26/2013 i bazuje na nim tylko że jest na Polskę i jest po Polsku.

Temat jest gorący więc nie mogę podać skąd mam te dane ale są wiarygodne bo widziałem ten biuletyn na ekranie w systemie Forda oraz wydrukowany podczas mojej wizyty u Dealera.

Niestety jest jakiś błąd w systemie Forda i ten biuletyn wskazuje błędnie na jakiś dotyczący wiązki elektrycznej zamiast radia i Dealer wyjaśnia to z Fordem i ma dziś dać znać co dalej

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Będę informował co dalej ....
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 13:53   #97
badyl64
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-04-2012
Skąd: Pruszków
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 164
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Rewelacyjna wiadomość! Czekam na szczegóły.
badyl64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 14:15   #98
dobi_57540
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-07-2013
Skąd: wrocław
Model: mondeo mk4
Silnik: 1.8 tdci 125KM
Rocznik: 2009
Postów: 12
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Piękna informacja. Czekamy z niecierpliwością na info. Mój fx zdechł właśnie bez powodu dokładnie w święta:/ pozdrawiam.
dobi_57540 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 19:02   #99
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Tak trochę off topic ale mój FX padł po odpięciu aku "na ciemno" ale w międzyczasie zżarł akumulator prądem średnio 1.5 A ... Skończyło się padem aku, lawetą wymianą aku itd ... Więc radzę uważać na to że "ciemny fx to może być uśpiony zabójca" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))))
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 19:28   #100
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,048
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał Stan0213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
!!! HOT !!! Ford rozszerza akcję serwisową na Polskę !!!

...
No więc niestety błędna informacja...
TSB z 9 grudnia 2014 zawiera zmianę procedury serwisowej, natomiast nie zawiera zmiany listy krajów, których TSB dotyczy. Niestety nadal na liście nie ma Polski!
Że też Ford Polska pozwala na takie traktowanie naszego rynku!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , c-max , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.