Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-11-2014, 21:35   #71
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

może, nieważne, schowałem wiązeczkę ładnie do kartonika, może się kiedyś coś przyda jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

teraz czekam na moduł niecierpliwie, jak mi to nie ruszy to się powieszę na tej wiązce, 360zł w plecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2014, 21:06   #72
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

zrobiłem, podłączyłem, działa, co przeżyłem to moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

są też starty, palec ręki prawy środkowy i spalony żarnik w lampie, chyba od zabawy światłami przez kilka godzin, znowu koszta...

Jak poskładam wszystko do kupy to skręcę jakiś krótki filmik z działania, pewnie we wtorek.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2014, 21:32   #73
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,164
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

Mam ksenonony, więc osobiście mnie to nie dotyczy, ale bardzo jestem ciekaw szczegółowego opisu.

Gratuluje sukcesu!!!
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2014, 22:42   #74
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratuluje sukcesu!!!
dzięki, motywujesz mnie bo w domu to tylko w głowę się pukają, że sobota zmarnowana w garażu 15-22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2014, 11:09   #75
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,139
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

Tak trzymaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2014, 17:21   #76
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

hehe no i się pochwaliłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziś z nudów zabawiałem się IDS-em, zaktualizowałem sobie moduł HCM i stolec, doświetlanie umarło. Znaczy działa ale tylko przez sekundę po uruchomieniu świateł, później łapie błąd braku silniczków i niezgodności oprogramowania modułu HCM i nie działa. Co ciekawe zmiana CCC na halogeny soczewkowe powoduje, że doświetlanie działa bezbłędnie, tylko pali się cały czas żółta usterka oświetlenia - wiadomo, xenon. Zamiast malować okno w domu zmarnowałem dziś dzień cały - próbowałem aktualizować HCM w różnych konfiguracjach, podkładałem VIN-y od innych aut ale poległem.

Ma ktoś jakąś koncepcję jak to "odkręcić"?
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2014, 20:17   #77
rubinio
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-11-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie

Ja dziś się bawiłem forscanem i też mi się zrobiło to samo. Pomogła opcja kalibracji oświetlenia przedniego.

Ostatnio edytowane przez rubinio ; 12-11-2014 o 20:19
rubinio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2014, 21:23   #78
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

fakt, forscan coś pisał o kalibracji w "skrzynce narzędziowej" ale go olałem, jutro popróbuję skalibrować, dzięki za ten trop...
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2014, 14:17   #79
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

ok, wychodzi na to, że fleszując kupiony, używany moduł HCM ślak trafił jakiś pliczek z konfiguracją ustawienia świateł. Niestety procedura adaptacji u mnie nie działa, IDS się pruje, że są DTC i nie zaprogramuje, no są z braku poziomowania, no ale mu nie urodzę bo nie mam i failed, błędne koło...

Forscan po komendzie "włącz światła mijania" od razu się rozkłada i "skontaktuj się z autorem"...

ktokolwiek wie co i jak dograć do hcm żeby się "zamknął"? ja wiem, że można dać komuś moje hcm kto ma ksenon żeby zaadaptował ale kto będzie schowek rozbierał, nierealne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wolałbym coś po kablu dograć, tylko co i jak...

czy tylko pozostaje mi kupno kolejnego modułu? HELP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2014, 15:51   #80
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
HELP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję ze ktoś Ci pomoże tu na forum ( i nie będzie Ci ktoś prawił frazesów różnych )a jak nie to pisz do kolegów Rosjan .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.