Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2014, 14:04   #41
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

pisałem dwa razy, ale widocznie nie wyraźnie, bo nie możemy się zrozumieć, więc zapytam wprost dla wyjaśnienia:
kiedy był wyprodukowany ten ff3 1.6tdci 95KM z którym byłeś u Heko ???

__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2014, 14:18   #42
Jacek_l
ford::average
 
Avatar Jacek_l
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 29-08-2009
Skąd: koło Tarnowa
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 150
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

2011
__________________
A6 C5 2.7T
Jacek_l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2014, 14:19   #43
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

no to nie ma dwóch map w sofcie silnika
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 17:30   #44
iras76
ford::average
 
Avatar iras76
 
Zarejestrowany: 30-04-2011
Skąd: SBE
Model: FF2FL
Silnik: 1,6B
Rocznik: 2010
Postów: 117
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

Cytat:
Napisał _Big_Mac_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą, co Wam przeszkadza w jeżdżeniu na światłach mijania na tyle, że jesteście skłonni wydać parę stów na DRL? Szybsze zużycie żarówek? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy po prostu taki kaprys/gust?
U mnie żarówka wypadła z mocowania w reflektorze i wypaliłem sobie odbłyśnik,
ponieważ praktycznie non stop jeżdżę za dnia zauważyłem to dopiero przy myciu auta.
Dla mnie to jest wystarczający powód aby nie jeździć w ciągu dnia na światłach przy reflektorach do tego nie przystosowanych.
Mam drugi przypadek nie z Forda tylko z Toyoty gdzie wtyczki żarówek reflektora są całkowicie stopione m.in. od ciągłej jazdy na światłach.
__________________
Foka w biedzie co nie jedzie
iras76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2015, 18:07   #45
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Przeciwmgielne przód LED

Witam. Zima idzie i mgły/Smog Wawelski daje sie we znaki.
Pomysł mi od dawna chodzi po głowie by zaopatrzyć sie w jakieś dość dobre LEDowe przeciwmgielne wraz z doświetlaniem zakrętów lub DRL. Miałem okazję widzieć jak świecą produkty Nolden-a, jednak 600 zł szt. to dla mnie za dużo. Bo świeci to oszałamiająco. Oryginalne Halogenki przy nich to jak latareczki.
Czy ktoś ma może jakieś u siebie i jest zadowolony? Proszę o opinię wszystkich znających sie na temacie świateł LED i mających nie tylko z funkcjami doświetlania czy DRL.
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2015, 18:34   #46
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

Cytat:
Napisał iras76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie żarówka wypadła z mocowania w reflektorze i wypaliłem sobie odbłyśnik,
ponieważ praktycznie non stop jeżdżę za dnia zauważyłem to dopiero przy myciu auta.
Dla mnie to jest wystarczający powód aby nie jeździć w ciągu dnia na światłach przy reflektorach do tego nie przystosowanych.
Mam drugi przypadek nie z Forda tylko z Toyoty gdzie wtyczki żarówek reflektora są całkowicie stopione m.in. od ciągłej jazdy na światłach.
Z przepaleniem sie wtyczek spotkałem sie tylko w 2 przypadkach. Honda mająca 760 tyś. km i VW LT który miał 100W żarówki zamiast 55W. A wypadnięcie żarówki raczej jest wynikiem błędnego jej wsadzenia.

Secundo. Co ma wspólnego moje pytanie z DRL że mój wątek został tu wrzucony? Ja chce przeciwmgielne LED które mogą mieć funkcję DRL albo lepiej jeśli będą miały doświetlanie zakrętów. Ale interesują mnie przede wszystkim Przeciwmgielne! więc nie widzę związku mojego pytania z DRL
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2015, 18:39   #47
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

Cytat:
Napisał Wojtek O. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale interesują mnie przede wszystkim Przeciwmgielne! więc nie widzę związku mojego pytania z DRL
Niewiedza/nieuwaga moderatorska. I co zrobisz... (odpowiedziałem ci na innym forum)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2015, 18:50   #48
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

Tak już tam na klepałem odpowiedźGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No teraz trzeba lać moderatoraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Albo dla moda wszystko co led to to samoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2017, 20:43   #49
marcin max
ford::amateur
 
Avatar marcin max
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-06-2009
Skąd: Poznań
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

Panowie kupiłem sobie DRL w miejsce halogenów wziąłem sie za montaż i jestem w kropce zlokalizowałem kabelek od postojówek ale nie wiem co działa po przekręceniu kluczyka w pierwsza poz. Podpowiedzcie pod jaki bezpiecznik lub kabel w przedziale silnika się podpiąć. Udzielcie mi jakis wskazówek. Dodam ze to jest grand c-max 2013
Dziękuje za wskazówki
marcin max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2017, 21:28   #50
drof1
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 23-11-2016
Skąd: Jarosław
Model: Focus mk3 turnier
Silnik: 1,6 tdci 115 DPF
Rocznik: 2012
Postów: 68
Domyślnie Odp: Montaż świateł DRL w miejsce halogenów

W Focusie mk3 jest to pin F43 Prąd pojawia się po przekręceniu kluczyka.
drof1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.