Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-11-2014, 15:02   #421
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Cytat:
Napisał Struna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rzadsze, ale wilgoć na IC osiada i parujac daje mega efekt chłodzenia, a chłodniejsze powietrze zaś gęściejsze się robi i koło się zamyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tyle i tylko tyle napisałem w tej kwestii.

To co przytaczasz - nie mam pojęcia skąd wziąłeś, ale jest to jawna mistyfikacja i próba pomowienia.

Czekam na informacje skąd i jakim prawem manipulujesz wypowiedziami aby ukryć swoją niekompetencje i głupie zabrnięcie w kozi róg.

Stary - to co Ty wyrabiasz to podchodzi już pod pozew z cywila i nie straszę, tylko radzę trafniej dobierać słowa, bo możesz się w końcu zdziwić....


Dżizas..... Skąd się tacy rodzą...

Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:13   #422
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Masakra... ja o jednym ty o drugim.

Kompetentny ty może jesteś, ale tak jak powiedziałem, wiedzy teoretycznej brak. Dawaj pozew albo czym mi grozisz, strasznie się boję. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To o czym ty piszesz jest prawdą, tylko i wyłącznie w baaardzo określonych warunkach i tak naprawdę z głównym założeniem IC nie ma nic współnego. Nie wiem, czy nie jesteś w stanie tego pojąć, czy nie chcesz.

Ja pasuję.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:33   #423
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,726
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Dobra koniec Panowie. Faktem jest, że to co przytoczyłeś Atlis [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]jako tekst struny było parafrazą Twoich słów/założeń. Ja tak to zrozumiałem.

Z tego wszystkiego wywnioskowałem, że trzeba sprawdzić 98 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jaki w wartościach mierzalnych ma wpływ suche bądź wilgotne powietrze? Ile to może być więcej/mniej? Bo mam wrażenie, że poruszamy się w pojedynczych procentach.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:36   #424
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Koleś jest jak jehowi, wytnie dwa słowa, doklei inne dwa i już ma poparcie na swoje wyimaginowane zajawki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pusty śmiech - to jedyne co mnie ogarnia czytając te brednie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak to było - dajcie mi człowieka, a już ja mu znajdę paragraf.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:40   #425
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - oczywiście, że w procentach. W codziennym użytku może to być nie wyczuwalne. Inna sprawa to motorsport, gdzie liczą się ułamki sekund.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - patent na rozum nie masz. Twoja teoria działa tylko w określonych warunkach, które w 99% realnie nie istnieją a stawiasz ich na poziom najważniejszej cechy. I to jest błąd.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 05-11-2014 o 15:42
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:45   #426
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

CZYTAJ - NIE ZMYŚLAJ. Wszystko się zmieni.

BTW - zrobisz mi moda w moim VOLVO wg. Twojej fizyki? Bo wg mojej to tyle nie uzyskam, a wolałbym mieć więcej, a na Twojej MUSI BYĆ LEPIEJ, to ja bym poprosił...


EOT.

Ostatnio edytowane przez Struna ; 05-11-2014 o 15:48
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 15:58   #427
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Fyzika nie jest ani moja, ani Twoja. To nie wiara. Fyzika jest taka sama dla wszystkich.

Czy ja bym (mieć jak) zrobił IC w twoim aucie, czy ty w moim, zasady będą te same.

Różnica jest tylko taka, że ty wiesz jak to zrobić, a ja wiem jak to działa.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 16:21   #428
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Ale jakie IC? Czy Ty w ogóle zadajesz sobie odrobinę trudu aby przeczytać co ktoś napisał, czy z góry lecisz swoim jedynym, słusznym, własnym torem mając wszytko i wszystkich wokół za baranów i w głębokiej dupie?

Zadaj sobie tą odrobinę trudu cofnięcia się do mojego poprzedniego postu - to jest cześć prosta, teraz trudniejsza - przeczytaj 10 razy to co ja tam napisałem - teraz najtrudniejsza - postaraj się to zrozumieć /przyswoić.

A potem wróć i napisz, w którym to ja miejscu poprosiłem Ciebie o cokolwiek związanego z IC?




OK, a teraz przeproś za swoje brednie i skończ w końcu pierdzielić swoje prawdy objawione wyssane z palucha uwalonego kupskiem, podczas posiedzenia.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 16:54   #429
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Nie wiem kiedy dla Ciebie rozpoczęła się ta dyskusja, ale dla mnie o godzinie 09:58, kiedy na stronie 41 tego wątku odpowiedziałem zombie6 - fizyka, fizyka. I jeżeli dobrze widzę, to ty się przyłączyłeś o godzinie 10:50 tekstem osadaniu wilgoci na IC...

I od tego momentu się kopiemy i nie możemy dojść do porozumienia. Jeżeli chodziło Ci o osadanie wilgoci na IC ZZEWNĄTRZ, to najwyraźniej ja Cie źle zrozumiałem uważając, że chodziło Ci o wilgoć zawartą w powietrzu, które przechodzi przez IC. Zdaje się że nie byłem w tym sam, ponieważ kocur też mówi o wilgoci skroplonej W IC, nie NA IC. Pozwolę sobie sobie zauważyć, że w mojej wypowiedzi o 12:19 na stronie 41 napisałem, że inna sprawa to natrysk wody na IC, który rzeczywiście powoduje chładzanie IC odparowywaniem wody. I ty w tym momencie zaczęłeś coś o powietrzu zasysanym i powietrzu, powietrzu na zewnątrz i wyimaginowanej rzeczywistości...

Nie wiem kto w którym momencie popęłnił błąd - być może ja, choć widaje mi się, że jasnie mówiłem o powietrzu przepływającym przez IC i reszta rónwnież mówiła o wpływie zawartości wody w powietrzu i jej wpływie na moc silnika, nie o chłodzeniu IC od zewnątrz skroploną wodą.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2014, 17:19   #430
Deryll
ford::professional
 
Avatar Deryll
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Biała Podlaska
Model: Volvo XC90 / BMW X3 E83
Silnik: D5 2.4 185KM / 3.0D 218KM
Rocznik: 2007 / 2007
Postów: 1,947
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Cytat:
Napisał Struna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wilgoć na IC osiada i parujac daje mega efekt chłodzenia
Chyba wszyscy zrozumieli kolegę Strunę, tylko Atlis dorobił sobie teorię spiskową.
Deryll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ecoboost , focus , mk3



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.