Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-10-2014, 11:34   #11
FC-Komis
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-05-2014
Skąd: Częstochowa
Model: Focus
Silnik: 1.6 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Frank-Cars czestochowa opinie o komisie

Cytat:
Napisał fazik3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uściślając moja wcześniejszą wypowiedź... Nowe samochody jak najbardziej a co do używek z komisu... ja się zraziłem. Może faktycznie po wspomnianych zmianach jest lepiej, został wprowadzony program Ford Używane, jak dobrze nazwę pamiętam, który daje gwarancję na samochody i może to kiedyś mnie znowu przekona do kupna używanego...
Na pewno jest lepiej pomimo tego że nawet roku jeszcze nie przerobiliśmy na nowych zasadach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet jeżeli auta nie są sprzedawane z gwarancją to przechodzą tę samą procedurę (wszelkie usterki wychwytywane są odrazu, choć oczywiście jak ma to miejsce w przypadku aut używanych nigdy 100% pewności nie ma, dlatego jesteśmy w kontakcie z klientami także po sprzedaży samochodu). Cały czas coś zmieniamy, Jaki jest rynek aut używanych w Polsce to mówić tu nie trzeba, jeszcze trochę czasu upłynie zanim uda się nam(czyli podmiotom, które chcą wprowadzić normalność) go zmienić. Dużo do zrobienia jest zarówno po stronie sprzedającego jak i kupującego.

PS. przebiegi Fordów serwisowanych w większości krajowych ASO w tej chwili można potwierdzić w serwisach, za zgodą właściciela(jak się nie zgadza to wiadomo o co chodzi >Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Pozdrawiamy

FC-Komis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2014, 21:04   #12
fazik3
ford::beginner
 
Avatar fazik3
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-11-2013
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 45
Domyślnie Odp: Frank-Cars czestochowa opinie o komisie

Tak jak wcześniej pisałem, być może teraz jest lepiej... nie wiem bo teraz nie kupowałem. Jeśli faktycznie jest lepiej, pozostaje mi żałować, że nie odłożyłem zakupu na później.

Chciałem się już nie wypowiadać w tym temacie ale tak się złożyło, że napisaliście Państwo wczoraj posta i wczoraj kolejny już raz odbierałem moje pechowe mondeo od mechanika.
Niestety tym razem musiałem wymienić już silnik, bo nie nadawał się do dalszej jazdy. Jak można się domyślić cała ta przyjemność sporo mnie kosztowała, nie licząc już problemów i nerwów spowodowanych awarią w dłuższej trasie. Od razu dodam, że samochody są moja pasją i szczególnie o nie dbam.
Ktoś może powiedzieć, że miałem pecha ale moją irytację spowodował fakt, że po zdjęciu głowicy okazało się, że silnik był już wcześniej naprawiany i to w partacki sposób. Sprzedawca zapewniał mnie, że samochód ostatnie dwa lata był u nich serwisowany ale o remoncie silnika nie wspomniał a wręcz zapewniał o jego doskonałości.
Cały ten niesmak potęguje fakt, że o samochodzie rozmawiałem z samych właścicielem Frank-Cars bo chciałem negocjować cenę. Dostałem tylko upust "na paliwo" bo obydwaj panowie (sprzedawca i właściciel) zapewniali mnie o i tak korzystnej cenie samochodu w stosunku do jego stanu technicznego.

Uściślając moja wypowiedź... samochód kupowałem jeszcze w zeszłym roku i na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że czuję się oszukany.
Jak wasz komis funkcjonuje teraz, nie wiem i raczej już się nie przełamię żeby ponownie się skusić. Może faktycznie jest już lepiej i całość zmierza w odpowiednim kierunku ale w tej kwestii niech wypowiedzą się osoby które kupowały samochód w ostatnim czasie.

Pozostaje mieć nadzieję, że uda wam się wprowadzić wspomnianą "normalność" na rynku samochodów używanych i oby kolejne wpisy potwierdzały ten fakt.
fazik3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.