Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2014, 15:32   #101
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

zobacz tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
sprzedawcy gdy pytasz, mówią prawdę o aucie,... Sprawdzałem tam auta parę razy

__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline  
Stary 02-10-2014, 15:37   #102
Roman_Gie
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-05-2012
Model: Lexus IS300h
Silnik: 2.5
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Na logike- jeździł tam gdzie mu było wygodnie. Auto poleasingowe=użytkowane w firmie- mieli np. jakiś kontrakt do wykonania nad morzem i akurat wypadł przegląd to podjechał do Gdańska, miałby w okolicach Krakowa, Wrocławia- nie jechałby specjalnie do W-wy tylko zrobił w lokalnym ASO.
Roman_Gie jest offline  
Stary 02-10-2014, 17:24   #103
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Prze miły pan z ASo ,.... w pół godziny mi wyśpiewał każdy przegląd co 20 tys , co jak gdzie kiedy......
Była wymieniana przekładnia kierownicza na gwarancji bo byly jakies stuki.
Poza tym nic innego , wszystkie płyny filtry , hamulce regularnie co 20 tys.

Oczywiście nie mówię o takich duperelach , ze 2 czujniki , kilka błędów. To takie mniej ważne

Nawet gość powiedział że przy tak zadbanym aucie ( u nich byl od poczatku do konca robiony - poza 2 razami ) to nawet by spokojnie jeździł rozrządem do 200 tys bo nie ma prawa nic się stać przy tak regularnym serwisie.

Teraz za 6 tys wypada duży przegląd za 1300 zł , także myślę że jak się utarguje cośz ceny to warto wszystko zrobić .....

Jutro albo pojutrze jadę do Oświęcimia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cena nie należy do najniższych ale nasze pewne krajowe.....
Oczywiście teoretycznie - bo co się działo od 160 000 do 174 000 tego nikt nie wie

Bump: Szkoda tylko że nie ma tempomatu , ale nie szkoda dlatego że nie ma tylko dlatego że ta kierownica wygląda tak pusto.... Człowiek się przyzwyczaił do oglądania aut zza granicy a tam prawie każdy posiada tempomat i tu nagle widzi pusto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale jak na auto krajowy to wydaje mi sięże opcja nie jest taka biedna
juri2069 jest offline  
Stary 02-10-2014, 18:21   #104
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda tylko że nie ma tempomatu
Jak się podoba to brać, a tu od tempomatu mamy właściwy wątek, dorobisz sobie jak zechcesz.
Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet gość powiedział że przy tak zadbanym aucie ( u nich byl od poczatku do konca robiony - poza 2 razami ) to nawet by spokojnie jeździł rozrządem do 200 tys bo nie ma prawa nic się stać przy tak regularnym serwisie.
A skąd takie założenie, to znaczy poleca się tutaj chyba lekko wcześniejszą wymianę (oczywiście w założeniu że przebieg pewny). Jak ten regularny przebieg wpływa na trwałość, czegoś do czego się podczas przeglądów nie zagląda ?
Markoo jest offline  
Stary 02-10-2014, 18:35   #105
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A skąd takie założenie, to znaczy poleca się tutaj chyba lekko wcześniejszą wymianę (oczywiście w założeniu że przebieg pewny). Jak ten regularny przebieg wpływa na trwałość, czegoś do czego się podczas przeglądów nie zagląda ?
hmmmmm skoro ford daje gwarancje na 200 000 km to jeżeli auto jest regularnie serwisowane od samego poczatku do samego konca , no i jeżeli przed przebiegiem 200 000 km coś się stanie z rozrządem to nie podlega to reklamacji do producenta??

Samochód nie ma już gwarancji ale spełniając warunki serwisowania , myślę że jest to sprawa do dogadania się w fordzie.

Ale po co zakladac z góry że się urwie....

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się podoba to brać, a tu od tempomatu mamy właściwy wątek, dorobisz sobie jak zechcesz.
Też tak myślę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko nie mam z kim jechać , muszę kogoś znaleźć aby moim autem wrócił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline  
Stary 03-10-2014, 07:49   #106
Pitol321
FCP member
 
Avatar Pitol321
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Essen
Model: VW Arteon Elegance
Silnik: 2.0TDi 200PS DSG
Rocznik: 2021
Postów: 684
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Ford nie daje gwaranji. Ford zaleca wymianę nie rzadziej niż co 200tyś lub 10lat.
A to spora różnica.

Ja w foce mk2 wymieniałem komplet rozrządu koło 110tyś bo coś sobie w nim grało.
Jak Ci się rozrząd rozsypie nikt nie kiwnie palcem jeśli auto będzie już po gwarancji producenta.
__________________
Były: Xsara II 2.0HDi 90PS 2000 Focus II 1.6TDCi 109PS 2007 Focus III 1.6TDCi 116PS 2012 Mondeo V 2.0TDCi 180PS 2016 Edge 2.0biTDCi 209PS 2018
Jest: 1. Arteon 2.0TDi 200PS DSG 2021 2. 207CC 1.6THP 156PS 2012.
Pitol321 jest offline  
Stary 03-10-2014, 15:18   #107
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda tylko że nie ma tempomatu , ale nie szkoda dlatego że nie ma tylko dlatego że ta kierownica wygląda tak pusto.... Człowiek się przyzwyczaił do oglądania aut zza granicy a tam prawie każdy posiada tempomat i tu nagle widzi pusto
Jeśli kupisz, to się odezwij do mnie... Mam to czego Ci brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
kordyl jest offline  
Stary 03-10-2014, 20:06   #108
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Witam no i stało się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem nowym właścicielem mk4 z 2010 .
Nie wiedziałem że na żywo samochód może być aż tak piekny w tym pakiecie , razem z zadziornym zderzakiem z przodu wersji titanum oraz czerwonym oświetleniem w suficie ( cośtypu ambiente w a8 )

Nie mogłem się do niczego przyczepić , ani jednej ryski na zewnatrz , ani jednego malego zużycia w środku. Przepiękny.

Wiem że jestem podjarany ale jest tak jak pisze , a również wiem że jest coś takiego jak złośliwość rzeczy martwych , także stąpam jedną nogą po ziemi i jestem świadom przebiegu i zużycia.....

Zawieszenie 80 % , żadnych luzów , wycieków , komplet dokumentów.

To tak w skrócie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powrót do domu 250 km , żadnych zastrzeżeń...

Światła ksenonowe + długie?? Jestem w szoku że tak mocno mogą świecić światła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale to jest powodem tego że przez 4 lata w dzień świeciły światła ledowe , dlatego też żarniki i odbłyśniki są praktycznie jak nowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline  
Stary 03-10-2014, 20:14   #109
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

No w końcu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tego z Oświęcimia tak?

Bezawaryjności życzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawek-kali jest offline  
Stary 03-10-2014, 20:15   #110
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Jedyny mankament to nie działające spryskiwacze reflektorów ale opuścili mi ponad 1000 zł to już nie chciałem sięczepiać.

Ważnęże one tam są i ładnie sięwyciągają. Może padł bezpiecznik , lub jest za mało płynu. Jutro sprawdze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Tak Oświęcim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W zeszłym tygodniu nawet byli tym autem w Belgii ..... Bez zarzutu , zero kopcenia , zera szarpania , no nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zobaczymy jak pośmiga , swoje już przejechał , także jest seniorem ze względu na przebieg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.