Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2014, 11:40   #11
pfx
ford::amateur
 
Avatar pfx
 
Zarejestrowany: 08-02-2014
Model: Mondeo MkIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Chromowane relingi - zakup, montaż

Witam,
odgrzewam kotleta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale mam pytanie w temacie

Jeżeli Mondeo Mk4 kombi nie ma relingów, to jeżeli chodzi o bagażniki dachowe - czy pozostają tylko takie które "łapią" się pod drzwi, czy też każdy kombiak ma jakies otwory montażowe/listwy do zamontowania bagażnika inaczej - prosto w dach? Nie chodzi mi o magnesy, raczej o coś montowanego mechanicznie?

pfx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2014, 09:33   #12
Tedd-y
ford::amateur
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 23-07-2012
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Mondeo Mk4 kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Chromowane relingi - zakup, montaż

Witam.
W Mk4 kombi po lifcie zdmuchnęło mi na autostradzie nakładkę na reling - lewy przód. I mam zonk.
W ASO jedyną opcją jest zakup całej lewej strony, przy czym sztuka to ok 2 tyś (!).
Znalazłem dostawcę samej nakładki, ale musi ją sprowadzić z Niemiec. Ale jak doszło do konkretów, okazało się że relingi są srebrne (i wówczas dostępna jest nakładka) albo chromowane (a wówczas trzeba kupić cały reling).

Czy ktoś mógłby mi pomóc rozsupłać ten problem?
Tedd-y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2014, 13:16   #13
miszapawel
ford::beginner
 
Avatar miszapawel
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 04-09-2014
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Chromowane relingi - zakup, montaż

Cytat:
Napisał Tedd-y Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
W Mk4 kombi po lifcie zdmuchnęło mi na autostradzie nakładkę na reling - lewy przód. I mam zonk.
W ASO jedyną opcją jest zakup całej lewej strony, przy czym sztuka to ok 2 tyś (!).
Znalazłem dostawcę samej nakładki, ale musi ją sprowadzić z Niemiec. Ale jak doszło do konkretów, okazało się że relingi są srebrne (i wówczas dostępna jest nakładka) albo chromowane (a wówczas trzeba kupić cały reling).

Czy ktoś mógłby mi pomóc rozsupłać ten problem?
A nie możesz sobie pochromować tej nakładki, żeby pasowała do reszty?
miszapawel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2014, 11:54   #14
Tedd-y
ford::amateur
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 23-07-2012
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Mondeo Mk4 kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Chromowane relingi - zakup, montaż

Oczywiście mogę.
Tylko nie wiem, czy to nakładka plastikowa, czy metalowa, a ktoś, kto obiecał mi to sprowadzić z Niemiec nie umie tego określić. Jedynie tyle, ze to część oryginalna Ford i dobierana do mojego VIN, bo relingi są fabryczne.
W sumie zastanawia, dlaczego są dwie opcje (srebrna i chromowana), w końcu fabryka wie co montowała.
Moje pozostałe 3 nakładki są metalowe i chromowane na mat. Na lustro łatwo chromować, ale zrobić mat by nie różnił się wyglądem, to już nie tak prosto.
Więc kupowanie nakładki w ciemno plus chromowanie - nie będzie wiele tańsze niż z ASO, a ryzyko, że pieniądze pójdą w błoto też spore...
Poluje na aledrogo, ale jest tylko prawa strona nakładek.
Tedd-y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.