Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-07-2014, 20:16   #41
raphau
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 06-03-2014
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2018
Postów: 21
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Witam, czy na tym forum jest jakiś mechanik z Wrocławia? W tym temacie opisałem problem z moim Focusem i z opisu wyszło, że to prawdopodobnie katalizator: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Moje pytanie: czy ktoś kto jest na tym forum (i jest z Wro) mógłby rzucić okiem i przejechać się moim autkiem, żebym miał pewność.

Pozdrawiam

raphau jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2014, 11:56   #42
leon805
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-01-2010
Skąd: WROCEK
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Autorap na terenowej. Polecam. Robilem tam dwumase sprzeglo, wymienialem zarowki oswietlenia deski rozdzielczej i inne. Mozna podpiac pod kompa. Gosc robi tylko fordy od 20 latGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leon805 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2014, 07:38   #43
janiczak
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 01-09-2014
Skąd: Wrocław
Model: Ka
Silnik: 1.1
Rocznik: 2001
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Ja bym raczej szukał mechaników a nie użytkowników. Chyba, że ktoś tu na forum jest mechanikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam, Adam
http://urbanskidesign.pl/plastry-debowe/
janiczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2014, 07:51   #44
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Cytat:
Napisał janiczak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Silnik: 1.1
Ciekawe skąd wziąłeś ka z silnikiem 1.1????
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2014, 08:01   #45
janiczak
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 01-09-2014
Skąd: Wrocław
Model: Ka
Silnik: 1.1
Rocznik: 2001
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe skąd wziąłeś ka z silnikiem 1.1????
A widzisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam takie cudo.
__________________
Pozdrawiam, Adam
http://urbanskidesign.pl/plastry-debowe/
janiczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2014, 08:58   #46
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Adam a co to za cuda-ciekawość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2014, 16:13   #47
yras1974
ford::amateur
 
Avatar yras1974
 
Imię: EDI
Zarejestrowany: 07-07-2014
Skąd: Wrocław
Model: focus
Silnik: 1800TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Witam wszystkich.Szukam jakiegoś w miarę dobrego warsztatu na nowym dworze ewentualnie gdzieś w pobliżu lotniska.Posiadam focusa 2000r.18Tddi.W sobote po pracy wyjechałem nim z firmy i po przejechaniu 100 metrów zgasł.Ot tak po prostu.Na desce nie zapaliła żadna kontrolka ostrzegawcza.Próbowałem go odpalić.Kręci ale nic pozatym.Na linkę też nie gada.Postawiłem go na parkingu pzy firmie i tak tam stoi.Chodzi mi o to żebym mógł go w miarę szybko na jakiejś lince.Chciałbym zaoszczędzić na lawecie bo nie wiem co padło i ile będę musiał wyżygać za naprawę.Jeśli ktoś miał by jakies sugestie to będę bardzo wdzięczny.
yras1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2014, 17:46   #48
fmichalf
FCP member
 
Zarejestrowany: 05-08-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Duratec-16V Ti-VCT 125 KM
Rocznik: 2014
Postów: 10
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Cytat:
Napisał Winiary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CAROS - potwierdzam masakra nie wiedzą nigdy co gdzie i za ile, kable wyjmą, nie włożą z powrotem na miejsce, uchwyty od aku połamane rura od dolotu nie włożona na miejsce ale przyznam że wymiana siłownika sprzęgła dokonana.
Witam

Ja korzystałem kilkukrotnie z Carosa naprawiając mojego Mondeo MK2. Generalnie jeżeli wyglądało na coś standardowego to z grubsza mówili ile może kosztować naprawa. Jeśli nie to po zdiagnozowaniu dzwonili z informacją ile kosztować będzie naprawa. Tak więc dziwi mnie trochę opinia o kiepskiej komunikacji z serwisem.
Generalnie na podstawie moich doświadczeń mogę ich polecić - naprawy dokonane dobrze i za niewygórowaną kwotę.
fmichalf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2014, 20:34   #49
Gresos
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 28-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 ON
Rocznik: 2010
Postów: 90
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Cytat:
Napisał yras1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich.Szukam jakiegoś w miarę dobrego warsztatu na nowym dworze ewentualnie gdzieś w pobliżu lotniska.Posiadam focusa 2000r.18Tddi.W sobote po pracy wyjechałem nim z firmy i po przejechaniu 100 metrów zgasł.Ot tak po prostu.Na desce nie zapaliła żadna kontrolka ostrzegawcza.Próbowałem go odpalić.Kręci ale nic pozatym.Na linkę też nie gada.Postawiłem go na parkingu pzy firmie i tak tam stoi.Chodzi mi o to żebym mógł go w miarę szybko na jakiejś lince.Chciałbym zaoszczędzić na lawecie bo nie wiem co padło i ile będę musiał wyżygać za naprawę.Jeśli ktoś miał by jakies sugestie to będę bardzo wdzięczny.
Rozwiązałeś swój problem ? Jeżeli nie leć do Germazu tam Ci pomogą.
Gresos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2014, 20:38   #50
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Dobry mechanik Wrocław

Cytat:
Napisał Gresos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli nie leć do Germazu tam Ci pomogą.
I skasują 4x tyle co zwykły zakład.

Pracujesz tam? Bo to kolejny Twój post polecający germaz...
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.