Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2014, 10:11   #11
WthWlf
ford::beginner
 
Imię: R
Zarejestrowany: 02-08-2014
Skąd: Warszawa
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał dodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na terenie warszawy masz kilka ładnych mondeo... jak kupowałem swojego to było kilka sztuk...
W Warszawie jest właściwie jeden spełniający moje wymogi.

WthWlf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:13   #12
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

a mógłbys wrzucić link bo do kilku osób nawet ja dzwoniłem...
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:17   #13
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Heheheh... Widzę, że chłopcom "gubią" się dość często książki serwisowe.

Zaglądam tam od czasu do czasu przy okazji wypadu na płocką giełdę. Swego czasu byłem zainteresowany zakupem Focusa mk2 FL i śmiać mi się chce jak czytam o tej książce serwisowej. Pytając o nią - przy okazji oględzin auta - oczywiście była, ale jak chciałem ją przejrzeć i zaczęli jej szukać to okazało się, że gdzieś jest, ale nie wiadomo gdzie. Cytuję: "może została w busie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Ostatecznie odpuściłem, bo auto miało po całości od 200-230 mikronów, a w prawym narożniku nad szybą czołową ponad 300. Poza tym delikatnie było słychać lekkie terkotanie na biegu jałowym - być może dwumasa miała już dość, co przy 1.8TDCi i przebiegu 156kkm było raczej czymś normalnym. Do wymiany były też wszystkie tarcze, klocki i komplet opon, nie wspominając o rozrządzie i innych pierdołach typu olej, filtry. Po zsumowaniu ile do auta trzeba by dołożyć dałem spokój. Plusem może być to, że na placu mają auta raczej w tych bogatszych wersjach. Poza tym dostałem kluczyki i na spokojnie mogłem samemu auto dokładnie obejrzeć, zajrzeć wszędzie, gdzie się dało i zmierzyć miernikiem.

Ostatnio edytowane przez kael82 ; 08-08-2014 o 10:20
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:20   #14
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał kael82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
śmiać mi się chce jak czytam o tej książce serwisowej. Pytając o nią - przy okazji oględzin auta - oczywiście była, ale jak chciałem ją przejrzeć i zaczęli jej szukać to okazało się, że gdzieś jest, ale nie wiadomo gdzie. Cytuję: "może została w busie" .
dokładnie to samo co ze mna zrobili... czyli juz maja taka taktyke poprostu...
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:22   #15
WthWlf
ford::beginner
 
Imię: R
Zarejestrowany: 02-08-2014
Skąd: Warszawa
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał dodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a mógłbys wrzucić link bo do kilku osób nawet ja dzwoniłem...
Z warszawy tylko ten spełnia wstępne wymogi:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Co do wymogów to:
Tapicerka NIEskórzana, maks półskóra (eko)
Hatchback
2.0 tdci 140km
i wiadomo cena: bliżej 30 tys, maks maksami to 33 tys
Fajni żeby zbyt łysy w środku nie był, el. 4 szyby, klima, poduszki, el. lusterka to tak podstawa i właściwie dużo więcej nie wymagam choć przyznam że ta opcja Converse fajna sprawa.


Co do książki to teraz zauważyłem że w ogłoszeniu co podałeś od "synka" i tym moim, jest dokładnie to samo zdjęcie książek serwisowych, czy tam instrukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez WthWlf ; 08-08-2014 o 10:26
WthWlf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:24   #16
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał dodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
teraz się dopatrzyłem ze to samo nazwisko nawet... czyli to ten sam gość...bo tam sprzedaje synek ze wspólnikiem i tatuś pewnie obok...
No jakoś tak, bo jak chciałem obejrzeć inne auto to gość mówi, że to już nie jego samochód i kazał podejść do - jak go określił - swojego wspólnika, który gdzieś się kręcił po placu.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:25   #17
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał WthWlf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z warszawy tylko ten spełnia wstępne wymogi:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Co do wymogów to:
Tapicerka NIEskórzana, maks półskóra (eko)
Hatchback
2.0 tdci 140km
i wiadomo cena: bliżej 30 tys, maks maksami to 33 tys
Fajni żeby zbyt łysy w środku nie był, el. 4 szyby, klima, poduszki, el. lusterka to tak podstawa i właściwie dużo więcej nie wymagam choć przyznam że ta opcja Converse fajna sprawa.
przyznam sie szczerze ze ten mondek był w kręgu mojego zainteresowania ale nie dzwoniłem tam, bo był 1 komplet kluczy... a miałem z tym juz kiedys nieprzyjemności..
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:26   #18
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał WthWlf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajni żeby zbyt łysy w środku nie był, el. 4 szyby, klima, poduszki, el. lusterka to tak podstawa i właściwie dużo więcej nie wymagam
To akurat ma każde Mondeo - nawet mój Ambiente, który doposażony w kilka gadżetów nazywa się SilverX.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:30   #19
WthWlf
ford::beginner
 
Imię: R
Zarejestrowany: 02-08-2014
Skąd: Warszawa
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał kael82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To akurat ma każde Mondeo - nawet mój Ambiente, który doposażony w kilka gadżetów nazywa się SilverX.
No to kwestia teraz czy jechać i w ogóle oglądać tego z płocka?
jeśli tak to jak/ z kim/ gdzie go sprawdzić?

A z tym jednym kluczykiem to co za przejścia?
WthWlf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2014, 10:33   #20
dodi
ford::average
 
Avatar dodi
 
Zarejestrowany: 29-10-2010
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Płock

Cytat:
Napisał WthWlf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A z tym jednym kluczykiem to co za przejścia?
koledze w niedługim czasie zniknął samochód, ale to takich sytuacji jest wiele... a ja miałem problemy z wypłatą AC po kradzieży pomimo, że odrazu było zaznaczone przy zawieraniu polisy, że jest 1 kluczyk i wtedy to nie stanowiło problemu...
dodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.