Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-05-2014, 18:32   #271
tranceou
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Sz4mciO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p. Tomek jest na Terenie Archimedesu
Co sie tam działo na Dmowskiego? Dzwonię, a tam odbiera Ktoś podający się za szefa pana Tomka i mówi, że warsztat owszem działa nadal, ale został tylko Emil, który pracował tam wspólnie z panem Tomkiem, a Tomka nie ma. Podobno szef mu podziękował i Tomek robi teraz na własną rękę gdzieś.. [...] ? Co tam się porobiło? Wie ktoś?


Pan Tomek ma warsztat w Smolcu, ul. Wrocławska. Telefony bez zmian.
Na ul. Dmowskiego koła Seata jest również warsztat i tam pracuje pan Emil.


Ostatnio edytowane przez tranceou ; 05-05-2014 o 18:35
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 00:18   #272
tabas47
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2013
Model: c-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam
Panowie i Panie podpowiedzcie gdzie udać się z c-max 2004 2.0tdci który pokazuje uszkodzony układ esp/abs. Próbowaliśmy zczytać jakieś błędy z mechanikiem ale niestety brak komunikacji. Mechanik twierdzi dobry elektryk pomoże - moje pytanie gdzie ów specjalistę mogę zastać. Pozdrawiam i z góry dziękuje za podpowiedź
tabas47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 09:54   #273
mariuszmajewski
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-07-2009
Skąd: Mrozów
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCi 155KM
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Możesz próbować w Auto Tech na Reymonta albo w ASO, wybór należy do Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo Titanium X Hatchback Denso Navi, Phone, Voice Command, CB President
Bądź NIEBIESKI zarejestruj się.
mariuszmajewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 19:21   #274
zjanusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Wroclaw
Model: focus II
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

odczytać błąd może praktycznie każdy warsztat posiadający dobry komputer.Wystarczy zapytać a zapłacić dopiero po wykonaniu usługi a najlepiej otrzymaniu wydruku. Pózniej pozostaje tylko poczytać na naszym forum co oznacza ten błąd i do dzieła.Jeżeli to błąd 1288 to pewnie czujnik ciśnienia pompy do naprawy. Najtaniej wtedy kupić sprawną używkę albo oddać do naprawy za ok. 600 zł.
zjanusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 21:25   #275
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

każdy to chyba nie- brak możliwości połączenia-czytaj uważnie
a błąd 1288- to nie zawsze czujnik
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 21:47   #276
zjanusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Wroclaw
Model: focus II
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Czytam uważnie ,dlatego napisałem " posiadający dobry komputer" ,no chyba że jest błąd w komunikacji. Co do 1288 to najczęściej jest to czujnik ale nigdy nie można wykluczyć czegoś innego. Czasem zwykłe połączenie gniazda komputera może być przyczyną. Niezły elektronik jest na ul.Snopkowej 2.
zjanusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 21:51   #277
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

zazwyczaj błąd połączenia jest ze złej komunikacji
co do błędu 1288- może lepiej sprawdzić kość-czy jest dobre połączenie??
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 17:52   #278
loczers
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-05-2014
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus mk2 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 136 KM
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

siemka,

ja polecam mechanika na Dmowskiego kolo salonu Seata. Dobry mechanik i fajny człowiek. można spokojnie porozmawiać na temat auta i jego usterki i wspólnie dojść do porozumienia w kwestii naprawy jak i jej kosztu.

do tego obok ma zaprzyjaźnioną stację diagnostyczną od przeglądów okresowych, więc ze skorzystaniem z tamtejszego sprzętu nie powinno być problemu.

wymieniałem tam olej, filtry, EGR (z polecenia mojego szwagra) oraz różne drobnostki i wiem, że znalazłem jak na tą chwilę mechanika dla siebie i spokojnie mogę ten serwis polecić znajomym.
loczers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2014, 09:49   #279
matjas_wroc
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 03-03-2013
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał MIREKTERAZPOLSKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak:
- robocizna dla userów będzie tańsza do 30%
-materiały będą droższe od 5 do 10% od ceny hurtowej
- w tygodniu np, w środę lub inny dzień tygodnia( oprócz piątku i soboty) przez 2 godziny możemy sprawdzać i podłączać się pod kompa gratis.


To jest moja propozycjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Szukam dobrego speca od Forda we Wrocławiu. Kupiłem jakieś 3 tyg.temu MK4 w kombi, praktycznie 2011 rocznik - 2.0 TDCI, po naprawie powypadkowej. Chciałbym nim pojeździć około 5-6 lat dlatego potrzebuję go dokładnie "przetrzepać" pod kątem sprawności technicznej i bezpieczeństwa. Głównie sprawdzenie elementów konstrukcji nośnej, tj. podłużnice - czy auto nie spawane czasem z dwóch itp. Oraz koniecznie sprawdzenie czy poduchy/kurtyny są na swoim miejscu - czy nie ma z tym jakiejś lipy, np. upakowane po wystrzale za zaślepkami albo w ogóle wywalone i zastąpione emulatorem.. Sprawa samego zakupu jest dość złożona, generalnie zostałem wprowadzony w błąd i nie bardzo mogę się wycofać.. Wiem, że trzeba było wszystko sprawdzić przed zakupem - sprawdzałem, ale nie tak dokładnie, bo wtedy nie miałem podstaw ku temu..

Powiedz proszę czy podjąłbyś się tego zadania w swoim warsztacie, zapłacę ile będzie trzeba. Mogę zostawić auto nawet na 5-7 dni.. Ja nim jeżdżę i generalnie nie mam zastrzeżeń co do sprawności technicznej - auto przeszło zbieżność w ASO bez problemu i prowadzi się wyśmienicie. Ale jako że wożę nim rodzinę, to chciałbym wiedzieć czy zostało poprawnie naprawione po zaistniałej przygodzie..

Jeśli nie jesteś w stanie podjąć się tego zlecenia, to może znasz kogoś we Wrocławiu, do kogo mógłbym z tym wszystkim podjechać?

Liczę na pomoc i dziękuję z góry za odpowiedź w mojej sprawie.

Pozdrawiam,
Mateusz
matjas_wroc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2014, 10:04   #280
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Najlepiej zadzwoń to umówimy się na sprawdzenie Twojego samochodu.
Tel 511-644-445

Pozdrawiam Mirek
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.