Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2014, 14:22   #81
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

A moje mondeo jest tylko w wersji GHIA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Co do skrzynki bezpiecznikowej,musisz sobie ją gdzieś pooglądać już zdemontowaną.Proponuję popatrzeć na allegro,ewentualnie znaleźć na allegro ze swojej miejscowości i jechać do sprzedawcy niby z zamiarem kupienia na porządny rekonesans Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 16:10   #82
JHB
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 25-04-2013
Skąd: Warszawa
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie

A jeszcze takie lekkie OT nie wiesz gdzie podłączą sie czujnik poziomu płynu spryskiwaczy? Mam niby cały schemat elektryczny Mondeo. Ale nigdzie nie moge znaleźć tego gdzie go podłączyć.
JHB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 18:37   #83
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Słabo szukałeś, tutaj masz gotowca,trzeba tylko znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Załączone Pliki
Typ Pliku: pdf czujnik poziomu spryskiwacza.pdf (97.0 KB, 231 wyświetleń)
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 21:34   #84
Maniak
ford::advanced
 
Avatar Maniak
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Lincoln UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 393
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

cieszę się że u mnie była pełna wiązka, raczej bym sobie odpuścił montaż xenonów gdybym musiał tak ingerować w wiązkę. Nie jestem zwolennikiem lutowanych, latający luźno kabli. JHB jak będziesz potrzebował z czymś pomocy to pisz, tyle co mogę to postaram się pomóc
__________________
Mondeo mk4 Titanium X Sport Panther Black 2.2 TDCI
Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 21:49   #85
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Cytat:
Napisał Maniak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jestem zwolennikiem lutowanych, latający luźno kabli.
Możesz mi wierzyć,jak robię dla siebie to zrobię każdy element wiązki lepiej niż fabryka(a w mondeo mk4 to akurat nic trudnego bo wiązki są strasznie marnej jakości-jest to opinia moja i wielu użytkowników tego auta),kwestia dostępu do dobrych materiałów(markowe przewody o dobrej izolacji, izolacja na wiązki, itd.) i narzędzi.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 23:52   #86
Maniak
ford::advanced
 
Avatar Maniak
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Lincoln UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 393
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz mi wierzyć,jak robię dla siebie to zrobię każdy element wiązki lepiej niż fabryka(a w mondeo mk4 to akurat nic trudnego bo wiązki są strasznie marnej jakości-jest to opinia moja i wielu użytkowników tego auta),kwestia dostępu do dobrych materiałów(markowe przewody o dobrej izolacji, izolacja na wiązki, itd.) i narzędzi.
mm32 źle mnie odebrałeś. Nie miałem na myśli że źle dorobisz wiązkę tylko chodziło mi o to, że za każdym razem jak ja dorabiam wiązkę to choćbym nie wiem jak się starał to zawsze jest jakieś niezadowolenie. Jak przerabiałem wiązkę do xenonów w mk3 to też efekt końcowy mi się nie podobał, a świecą już kilka lat bez poprawek.
__________________
Mondeo mk4 Titanium X Sport Panther Black 2.2 TDCI
Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2014, 12:44   #87
JHB
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 25-04-2013
Skąd: Warszawa
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie

Tak wiec walka trwa... Dorobioną wiązkę chce utrzymać w oryginalnej kolorystyce, wiec teraz szukam odpowiednich kabelkow. Wszystko jest w schemacie wiec nie powinno byc problemu... No chyba ze nie bedzie takich kolorów do kupienia... A moze Wy znacie jakiś sklep gdzie mógłbym kupić takie kable?
JHB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2014, 14:47   #88
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Na allegro można różne(dwu kolorowe także) kolory zakupić,a jak nie to szrot,bo w hurtowniach to raczej szpulki całe mają.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2014, 20:02   #89
JHB
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 25-04-2013
Skąd: Warszawa
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie

Znalazłem na Allegro bardzo fajny sklep... Mają bardzo duzo kabli rożnego rodzaju (na metry) i nawet wtyczki puste... Fajnie bo musze dorobić tez kawałek wiązki do przedniego czujnika... A jak bede miał oryginalna wtyczkę to bedzie bardziej profesjonalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Plastikowych peszli w których prowadzone sa kable tez jest pełno wiec chyba sobie z tym poradzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JHB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2014, 20:55   #90
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Cytat:
Znalazłem na Allegro bardzo fajny sklep... ...
Nie będzie naruszeniem regulaminu jak podasz link do sklepu - wielu szuka przewodów kolorowych i nie jest łatwo znaleźć.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mk4 , mondeo , montaż , xenon



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.