Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2012, 10:34   #1
gabus1903
ford::amateur
 
Imię: Gabi
Zarejestrowany: 12-12-2012
Model: Ford Ka MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Gdzie jest zbiornik plynu do wspomagania?

Witam, czy może mi ktoś napisac, gdzie w nowym fordzie Ka znajduje się zbiornik plynu do wspomagania ponieważ w zaden sposob nie moge go znalezc, a zaswiecila mi sie kontrolka od wspomagania, wiec pewnie jest malo plynu. Bardzo prosze o pomoc.


Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 11-11-2013 o 19:50
gabus1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 11:56   #2
yaro666
ford::advanced
 
Imię: J
Zarejestrowany: 01-03-2010
Skąd: Chorzów
Model: KA
Silnik: 1.3i 60KM
Rocznik: 1998
Postów: 328
Domyślnie Odp: zbiornik plynu do wspomagania KA MK 2

Cytat:
Napisał gabus1903 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, czy może mi ktoś napisac, gdzie w nowym fordzie Ka znajduje się zbiornik plynu do wspomagania ponieważ w zaden sposob nie moge go znalezc, a zaswiecila mi sie kontrolka od wspomagania, wiec pewnie jest malo plynu. Bardzo prosze o pomoc.
nie jest w tym samochodzie wspomaganie elektryczne, które nie posiada żadnych płynów? Wystarczy sprawdzić w instrukcji, czy jest wymagane sprawdzanie wspomagania.
yaro666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 12:10   #3
gabus1903
ford::amateur
 
Imię: Gabi
Zarejestrowany: 12-12-2012
Model: Ford Ka MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Odp: zbiornik plynu do wspomagania KA MK 2

Ksiązka się mi gdzieś zapodziała chwilowo, ale pewnie masz rację. Bo zbiornika nie ma, wiec wspomaganie jest tak jak piszesz elektryczne. Tylko nie wiem, co może oznaczać ta kontrolka wspomgania z wykrzyknikiem, być moze jak jest zimno to bedzie sie palic, albo jakas usterka najwyraznie. Ale z gory bardzo dziękuje za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam.
gabus1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 12:17   #4
yaro666
ford::advanced
 
Imię: J
Zarejestrowany: 01-03-2010
Skąd: Chorzów
Model: KA
Silnik: 1.3i 60KM
Rocznik: 1998
Postów: 328
Domyślnie Odp: zbiornik plynu do wspomagania KA MK 2

Cytat:
Napisał gabus1903 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ksiązka się mi gdzieś zapodziała chwilowo, ale pewnie masz rację. Bo zbiornika nie ma, wiec wspomaganie jest tak jak piszesz elektryczne. Tylko nie wiem, co może oznaczać ta kontrolka wspomgania z wykrzyknikiem, być moze jak jest zimno to bedzie sie palic, albo jakas usterka najwyraznie. Ale z gory bardzo dziękuje za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam.
usterka na pewno, podłącz pod kompa i będzie jasne, co się dzieje.
yaro666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2013, 18:19   #5
minia13
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-11-2013
Model: Ford Ka
Silnik: 1,2
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: zbiornik plynu do wspomagania KA MK 2

Czy w nowym Ka można sprawdzić ten poziom płynu do wspomagania czy nie? Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 21-12-2013 o 17:15
minia13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2013, 20:05   #6
lukaszek_socho
ford::professional
 
Imię: x
Zarejestrowany: 19-08-2009
Model: x
Silnik: x
Rocznik: x
Postów: 1,259
Domyślnie Odp: Gdzie jest zbiornik plynu do wspomagania?

Ford Ka MK2 czyli od roku 2008 posiada elektryczny układ wspomagania kierownicy i nie posiada zbiorniczka płynu hydraulicznego wspomagania kierownicy.

Dyskusję o zapalającej się kontrolce proszę kontynuować tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 11-11-2013 o 20:39
lukaszek_socho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.