Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2013, 09:02   #401
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

też mam takie od roku i jestem bardzo zadowolony z nich

__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2013, 10:35   #402
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,493
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał PPiotrek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląda b. profesjonalnie! A byłbys tak dobry i wrzucił otę ze zbliżeniem ale przy wyłąaczonym świetle. Cały czas interesuje mnie wykonanie, jak porodzono sobie z tymi zaślepkami, itp. itd.
post 351
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2013, 20:45   #403
bartek_kuchar
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 02-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Toyota Avensis
Silnik: 2,0 D4D
Rocznik: 2001
Postów: 10
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał tombalt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
post 351
Zgadza sią, wygląda to tak jak w poście 351 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartek_kuchar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2013, 07:11   #404
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,493
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

bartek_kuchar, ja mam w pełni ażurowy gril, ty masz jakieś takie zaślepione boki, to fabrycznie zrobione czy coś tam dorabiałeś?
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2013, 07:19   #405
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,003
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

pewnie benzyna to takie dawali bo nie ma interkulera, o pierwszy z brzegu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Speedo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2013, 08:12   #406
arni84
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-10-2013
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 5
Domyślnie Re: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Dla mni wygląda OK - chyba czas pomyśleć o czymś takim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
arni84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2013, 09:41   #407
jamacieq
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 31-08-2012
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 Tdci 143
Rocznik: 2007
Postów: 118
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pewnie benzyna to takie dawali bo nie ma interkulera, o pierwszy z brzegu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Co za zbieg okoliczności, właśnie u tego handlarza kupowałem mojego S-maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jamacieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2013, 12:16   #408
z1dozer
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 14-12-2013
Skąd: Koszalin/Londyn
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI, 140 BHP
Rocznik: 2010 po lifcie
Postów: 25
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Witam.

Ja moze z innej beczki - ale w temacie - zeby nie bylo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczytalem caly ten watek od A do Z i wiem ze dotyczy on maksia przed liftem. Mam jednak kilka pytan do forumowiczow majacych model poliftingowy. Jako ze moj maksiu jest 2010 po lifcie tez nosze sie z zamiarem zalozenia swiatel dziennych (ledow). U mnie sprawa o tyle latwiejsza ze wystarczy dokupic oryginaly i wio.
No wlasnie - tyle teorii - a teraz praktyka i fakty;
1) kupilem 2 oryginalne ramki na "ibeju UK" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) na tymze samym "ibeju" kupilem tez prawego leda (oryginal) - u nas w UK to strona kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3) szukam lewego leda oryginalnego - ale sie nie spieszy wiec odczekam po okazyjnej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I teraz zaczyna sie czesc wlasciwa czyli przystapienie do montazu (jak oczywiscie bedzie juz drugi led). Moj maksio to wersja wyposazenia ZETEC (rynek UK) a ledy ida od wersji TITANIUM. Nie mam u siebie automatycznych swiatel tylko zwykle wiec kazde wlaczanie jakichkolwiek swiatel recznie. I w zwiazku z nim kilka pytan:

1) czy w takim ukladzie (bez automatycznych swiatel) swiatla dzienne beda swiecic prawidlowo tzn po wlaczeniu silnika tylko ledy a po wlaczeniu swiatel mijania (recznie) ledy gasna i swieca "krotkie"?

2) czy w wersjach wyposazenia ktore w standardzie nie maja ledow jest pociagnieta oryginalna instalacja do ledow tzn kable z wtyczka lub gniazdem wpinanym bezposrednio w leda?

3) co jeszcze poza ramkami i ledami musze miec cos jeszcze? Jakies wiazki? Moduly? Szmery, bajery?

4) czy po zamontowaniu tego ustrojstwa trzeba cos pogmerac w komputrze?

Bardzo prosze o pomoc bo zalezy mi bardzo - maksio bez ledow jest piekny ale z ledami przepiekny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z gory dzx i pzdr. Maciek.
z1dozer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2013, 12:27   #409
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,990
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

ledy i ramki powiedzmy masz, potrzeba ci jeszcze wiązkę i przełącznik świateł z funkcją auto oraz na koniec podłączyć do kompa żeby uruchomić wszystko

dobrze by było sprawdzić czy są mocowania ledów w zderzaku od spodu ewentualnie wiązka w co wątpię
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2013, 14:19   #410
z1dozer
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 14-12-2013
Skąd: Koszalin/Londyn
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI, 140 BHP
Rocznik: 2010 po lifcie
Postów: 25
Domyślnie Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej

Dzx za szybką odpowiedź.

Zacznę od sprawdzenia czy jest pociągnięty oryginalny kabel (ciekawe czy sprawdzę to jakoś od góry czy muszę zderzak albo nadkole rwać?) jak wróce do domu.
To mój pierwszy Ford więc nie wiem czy pewne rzeczy dodawali na wyrost (np kable do ledów dla takich szaleńców jak ja np Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ...... W golfie 4 były jakieś dodatkowe wiązki do halogenów.....

Bo tak sobie zamarzyłem że gdyby jednak były oryginalnie kable pociągnięte pod ledy to pewnie i wtyczka przy załączniku świateł ma więcej pinów i jest przygotowana (a przynajmniej opierając się o logikę - powinna być przygotowana) pod montaż włącznika z automatycznymi światłami...... tak się rozmarzyłem że pójdzie łatwo i sprawnie......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ......ale tak to tylko w Erze......

Pzdr.
z1dozer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.