Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-10-2013, 14:28   #11
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: Radio Sony od KUGI

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radia "owalne" i "prostokątne" mają inny system mocowań. Nie da się ich stosować zamiennie bez wymiany kosza radia w konsoli. A więc nie ma czegoś takiego jak "ramka do radia owalnego" do C-maxa poliftowego.
najwidoczniej źle się zrozumielismy miałem 6000CD w cmaxie z 2009r kupiłem od kolegi z forum owalnego soniacza juz z ramkami z jego cmaxa i tylko plug & play Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2013, 17:54   #12
ibe
ford::amateur
 
Imię: -
Zarejestrowany: 21-06-2012
Skąd: -
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 7
Domyślnie Odp: Radio Sony od KUGI

Cytat:
Napisał droopsio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja w Galaxy mam od Kugi właśnie i zagrało bez problemu.

po podłączeniu wcześniej wersji z Mondeo nie było dźwięku w głośnikach - pewnie łatwe to było do zmiany, natomiast tylko od Kugi było plug & play
Własnie jestem po instalacji tego sony z Kugi do S-Maxa. Gra i huczy aż miło. Instalacja PnP, poza złączem antenowym, gdzie muszę włożyć przejściówkę ISO->FAKRA. Dynamika NIEPORÓWNYWALNA, nie spodziewałem się takiego kopa na fabrycznych papierowych głośnikach. Niestety w boczkach drzwi już przy połowie skali głośności czuć spore wibracje, powyżej włącza się "Golf 3 umpa umpa mode" i nie da się słuchać, więc lepsze głośniki nie pomogą. Konieczne maty, podkładki antywibracyjne i inne modyfikacje. Ewentualnie same gwizdki.
Reasumując nie żałuję żadnej wydanej złotówki.
ibe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2013, 08:12   #13
droopsio
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-11-2012
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio Sony od KUGI

lepsze głośniki pomogą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja założyłem zestawy Hertza na przód i tył na zwrotnicach i nastąpił kolejny skok jakości.

Nie chciało mi się już bawić w wygłuszanie i w sumie jest spoko. Jak na fabryczne radio gra to wszystko całkiem przyzwoicie.
droopsio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.