Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-10-2013, 08:09   #1
piotrek19902008
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 23-05-2012
Skąd: Zambrów
Model: Focus Mk1 Trend
Silnik: 1.6 16v B+G Sekwencja
Rocznik: 2000
Postów: 65
Wink Po odpaleniu gasł,potem nie palił wcale

Siemka klubowicze,otóż mam problem z moim focusem mk1 1.6 16v zetec,otóz wczoraj ranio jadac do sklepu po bułki zgasł mi samoczynnie,od razu zepchnałem go na pobocze,nastepnie pomyslalem od razu ze zabrakło mi benzyny(a mam założona instalacje gazowa)w tamtym miejscu co mi zgasł akurat zawsze przełączał mi sie na gaz,niestety moje próby odpalania nie pomogły,zadzwoniłem po pomoc i sciagnelismy auto do mnie,po paru ponowych próbach jednak odpalił i chodził dosłownie 5 sekund,potem gasł i tak wkółko do rozładowania akumulatora,dzisiaj rano nie mogłem juz spac odkreciłem silniczek krokowy przeczysciłem go ale to nie dało efektu sprawdzałem wszystkie przewody gumowe od powietrza kostki styki,nastepnie z pomoca mojego taty odpiełem przewód idacy od zbiornika tenm przy silniku z czerwonym zapieciem dmuchnelismy sprezonym powietrzem hmm a teraz pytanie to mi pomogło za 1 razem pochodził pare min i zgasł a po 2 i 3 próbie pali jezdzi nawet nie przerywa czym moze byc przyczyna takiego nagłego gasniecia?moze filtr paliwa była zatkany?A moze cos zwiazane z elektryka nie wiem teraz co robic bo auto chodzi jak marzenie ale wiadomo ze moze cos w trasie wyjsc.

piotrek19902008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2013, 19:48   #2
kuba8484
ford::amateur
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: WARSZAWA
Model: FORD FOCUS MK1 KOMBI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Po odpaleniu gasł,potem nie palił wcale

Czesc,ja Ci polecam wymienic filtr paliwa,i zmienic stacje na ktorej tankujesz bo w benzynie zadko sie zdaza ze sie zatyka,chyba ze to problem z pompa paliwa..
kuba8484 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2013, 15:01   #3
piotrek19902008
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 23-05-2012
Skąd: Zambrów
Model: Focus Mk1 Trend
Silnik: 1.6 16v B+G Sekwencja
Rocznik: 2000
Postów: 65
Domyślnie Odp: Po odpaleniu gasł,potem nie palił wcale

Cytat:
Napisał kuba8484 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc,ja Ci polecam wymienic filtr paliwa,i zmienic stacje na ktorej tankujesz bo w benzynie zadko sie zdaza ze sie zatyka,chyba ze to problem z pompa paliwa..
pompka paliwowa chodzi i teraz od dwóch dni bezproblemowo tez mysle ze to moze byc wina zatkanego filtra paliwa chociaz narazie nie mam czasu go rozbierac i wymieniac.
piotrek19902008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford formula



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.