Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-07-2013, 08:57   #3351
XxXSTUDIXxX
ford::average
 
Avatar XxXSTUDIXxX
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 16-10-2012
Skąd: Zabrze
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 157
Domyślnie

Jak rozbierzesz to w środku jest boleć pokryty złotem i reszta to ziemia sprawdź Czy nie masz przejscia miedzy bolcem a ziemia

TAPNIETE Z SG N7000

XxXSTUDIXxX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 07:31   #3352
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam jednak czyszczenie nie pomogło..... Wypsikałem bardzo dokładnie i wyczyściłem pędzelkiem , smar miedziany dalem , silikon odpuściłem bo szkoda blachy smarować octem.
Chyba czeka mnie kupno anteny, chyba że jeszcze mogę sprawdzić czy aby na pewno.
Może jest ktoś z Krosna lub okolic kto ma DENSO i moglibyśmy podmienic aby sie upewnić??
Z Krosna lub Stalowej woli i okolic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Równierz w srode będę w rzeszowie Więc jeśli ktoś by był na trasie krosno - janów lubelski to poprosze o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 27-07-2013 o 07:36
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 10:48   #3353
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Chyba czeka mnie kupno anteny, chyba że jeszcze mogę sprawdzić czy aby na pewno. ...
Zanim kupisz nową antenę możesz ją sprawdzić moim sposobem jaki [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] opisałem, a wtedy będziesz pewien, czy zakup jest konieczny.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 11:06   #3354
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba czeka mnie kupno anteny, chyba że jeszcze mogę sprawdzić czy aby na pewno.
Jeśli się jednak okaże, że to "trafiona" antena, zawsze możesz kupić zamiennik za "psie" pieniądze z wtykiem HRS GT-5.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 13:38   #3355
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

o dzieki za pomysł. Sprawdziłem i do anteny dochodzi 5V wiec czeka mnie kupno , aczkolwiek wolałbym używkę taką samą bo gdzie zamontuje dodatkowy gps? Jeśli na dachu to trzeba dziurke wiercić dodatkową....
A może da sięto naprawić?? Polak potrafi , coś bym może pokombinował ??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Benio pisałeś coś o puszcze czyli o czym ?? Puszką nazywasz GPS który jest na dachu?? CZy navi??
U mnie z napędu teżwychodzi 5V skoro dochodzi do dachu. Ale o jaką puszke chodzi ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 27-07-2013 o 13:42
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 16:09   #3356
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... coś o puszcze czyli o czym ?? ...
Puszka to takie metalowe pudełko, które jest przymocowane do dachu, ale od środka kabiny nad schowkiem na okulary. Do tej puszki dochodzą 3 kabelki. W tą właśnie puszkę wsuwasz styki anteny dachowej.
Poczytaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 16:33   #3357
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

aaa fajna sprawa. Tylko żeby puszką wyjąć to trzeba odpiąć te 3 kabelki, czy da się je odpiąć??

Aaaaa zaraz zaraz, w tym rzecz że do mojej puszki dochodzi 5V , na dachu jak sprawdzałem na tym mosiężnym bolcu to było 5V Czyli u mnie ''puszka jest dobra''
Zatem do wymiany antena.
Postaram, się znaleźć na aledrogo coś używanego , jeżeli nic nie znajde to będę zmuszony kupić coś jak kolega Mariusz zaproponował tylko że będzie problem z miejscem bo jeżeli na dachu to trzeba będzie wiercić na kabelek
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2013, 17:20   #3358
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Zatem do wymiany antena. ...
Dla pewności, że to odbiornik anteny GPS sprawdź podłączając ją bezpośrednio pod napęd DVD Navi (jak widać w załączniku).
Jeżeli zakupisz nową antenę to nie wierć nic w dachu tylko znajdź eksperymentalnie miejsce w bagażniku (może na plastiku przy półce obok słupka), w którym sygnał z satelit jest najmocniejszy.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg antena.jpg (89.0 KB, 56 wyświetleń)
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2013, 07:51   #3359
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

tak tez zrobie ale nie wiem kiedy bo narazie czasu nie mam. Jak cos zrobie dam znac. Dzieki
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2013, 10:37   #3360
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Po moich zabiegach po tutejszych wskazówkach u mnie jednak nie dało się NAV zreanimować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podstawka lekko zaśniedziała, a styki optycznie czyste... więc, może nie brak napięcia a coś grubszego... nowa antena?!
Prysnąłem tylko penetratorem (było napisane, że też do instalacji elektr.), bez smaru miedziowego - czy ten brak smaru może być przyczyną? Tam na styku są powstają jakieś luzy, że trzeba pomagać prądowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?

Co do Benia pomysłu ze sprawdzeniem napięcia to stoję przed ściągnięciem DVD, ale nie mam nerwów by wyjąć te DVD (w focusie są w schowku pasażera) prawie wyrwałem - jakieś podpowiedzi..? Rozumiem, że zwykły kabel to testu 5V wystarczy...

Ostatnio edytowane przez Zizzy ; 29-07-2013 o 10:39
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.