Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-06-2013, 16:22   #11
michal187
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2013
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 30
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Fajna sprawa ale jak na razie trochę za dużo jak dla mnie. Dziś jak wrócę to pobawię się w umiejscowienie tego potwora.

michal187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 06:35   #12
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał Bartez1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mam cb z poprzedniego autka i jak narazie się kurzy w piwnicy bo Mondeo nie mogę znaleźć dobrego miejsca a miedzy fotel a tunel nie chce pchać bo mam pamięcią i jak jeździmy z żoną na zmianę to fotel się przestawia.
W efekcie czego przymierzam sie do zmiany cb i jak dlamnie idealnym rozwiązaniem jest coś takiego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wrzucasz skrzynke pod fotel, do schowka czy nawet bagażnika montujesz sobie gniazdo do gruchy gdzieś w okolicach tunelu środkowego i się nie martwisz.
Jeśli chodzi o miejsce w aucie, to rzeczywiście wygąda to ciekawie. Pytanie tylko JAK się sprawdza samo radio tej firmy...
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 07:12   #13
Bartez1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-03-2013
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Można poczytać na forum cb o tym radyjku są też filmiki na youtube alternatywa to Yosan CB-100 z osobnym panelem przednim lub najmniejsze radio na rynku w 2013 Yosan cb-300 jest naprawdę malutkie nawet na aukcjach allegro mają często zdjęcie z porównaniem do Alana 199 które też jest dość małym radiem. Jeżeli chodzi o firmę Lafayette i Yosan to jest generalnie to samo i nie jest to jakiś tam noname.
Bartez1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 12:20   #14
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Dla mnie nieważne czy to jest jakiś "name" czy "no name" ale jak działą.

Pierwszy raz widzę coś takiego jak Yosan cb-300 i jeśli chodzi o wymiary to fakt- robi fajne wrażenie.

No ale znajdą się pewnie tacy co tylko president i president... ;-)
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 16:34   #15
michal187
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2013
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 30
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał hebron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie nieważne czy to jest jakiś "name" czy "no name" ale jak działą.

Pierwszy raz widzę coś takiego jak Yosan cb-300 i jeśli chodzi o wymiary to fakt- robi fajne wrażenie.

No ale znajdą się pewnie tacy co tylko president i president... ;-)
Ale President szału nie robi w stosunku jakość/cena. Są inne marki oferujące podobne parametry za lepszą cenę np Midland.
Co do no name to powiem Ci że z doświadczenia czasem nie warto kupować no name.
Osobiście bym tego nie kupił choć wygląda fajnie.
michal187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 18:39   #16
Bartez1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-03-2013
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

A ja bym zakupił i pewnie zakupie ze względu na rozmiar i opinie też ma dobre teraz mam Alana 109 i nie narzekam choć opinie są różne więc myślę że Yosanem się nie zawiodę.
Bartez1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2013, 06:41   #17
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał Bartez1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja bym zakupił i pewnie zakupie ze względu na rozmiar i opinie też ma dobre teraz mam Alana 109 i nie narzekam choć opinie są różne więc myślę że Yosanem się nie zawiodę.
Można spróbować. Cena nie jest powalająca i w razie czego kredytu do końca życia przecież spłacał nie będziesz ;-)
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2013, 10:58   #18
lordbekon
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2007
Skąd: Ostrołęka
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1,8 TDCI 125 KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał michal187 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie do kolegów z zamontowanym CB, gdzie najlepiej umiejscowić radyjko ?
Ja mam zawieszone na środkowym słupku przy lewym ramieniu, moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Kabel i antena poprowadzone w uszczelce tylnych drzwi za kierowcą. Zasilanie z tylnej zapalniczki
__________________
lordbekon
lordbekon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2013, 20:37   #19
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,166
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Z CB korzystam sporadycznie, przy okazji dłuższych wyjazdów. Montuję je na podłokietniku w ten sposób że podnoszę górną pokrywkę podłokietnika, następnie od jednej do drugiej śruby / te z plastikiem od mocowania cb w ramkę / przeprowadzam mocną gumę typu recepturka ( lub kilka splecionych ) i zamykam pokrywkę. Zasilanie z gniazda za podłokietnikiem. Wiem że to prowizorka, ale doraźnie działa. Przy hamowaniu nie spada, mocno nie ogranicza funkcjonalności podłokietnika, łatwo ukryć przed okiem inteligentów ze " świecą " Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Hansolo ; 15-06-2013 o 20:38 Powód: literówka
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2013, 06:36   #20
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy hamowaniu nie spada


pytanie tylko czy w razie ew. kolizji (czego nikomu nie życzę) nie jest dla kierowcy i pasażerów zagrożeniem. Przecież to kawałek metalu... który w razie nieoczekiwanych wydarzeń może być jak pocisk...
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.