Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2013, 19:16   #161
dogman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0
Rocznik: 2013
Postów: 49
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Cytat:
Napisał aerostar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A poza tym Twój komputer zarejestrował jakąś usterkę (ekran DTC #1), więc chyba powinieneś się z tym zgłosić do serwisu, no chyba że już wiesz o co chodzi.
Jak zmieniłem radio na "chińczyka" to się ten błąd pojawił, więc pewnie o radio chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Pozdrawiam

dogman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2013, 20:38   #162
lag3
ford::average
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 09-11-2012
Skąd: Piekary
Model: FF3
Silnik: 1,6 125 benz.
Rocznik: 2012/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

jutro zobaczę wersję ale przed aktualizacją szarpniecie na zimnym było teraz ewidentnie nie ma!
lag3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2013, 07:27   #163
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

To ja mam dopiero dinozaura po literkach APP .......- mam AS
a w HW-........- mam AE
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2013, 08:51   #164
dogman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0
Rocznik: 2013
Postów: 49
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Cytat:
Napisał bonzo000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja mam dopiero dinozaura po literkach APP .......- mam AS
a w HW-........- mam AE
Dinozaur? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Raczej masz nowszą wersje niż moja z filmiku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pewnie mi symulowali że aktualizowali soft, chociaż nie zaobserwowałem żadnej nierównej pracy zimnego czy ciepłego silika, poprostu ideał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




Pozdrawiam
dogman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2013, 09:34   #165
aerostar
ford::advanced
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Łódź
Model: Focus III kombi
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 329
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Cytat:
Napisał bonzo000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja mam dopiero dinozaura po literkach APP .......- mam AS
a w HW-........- mam AE
Rzeczywiście wygląda na to, że masz jeszcze nowsze oprogramowanie (APP), a także prawdopodobnie nowszą wersję samego sterownika (AE zamiast AC).
aerostar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2013, 17:26   #166
aerostar
ford::advanced
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Łódź
Model: Focus III kombi
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 329
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Cytat:
Napisał lag3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jutro zobaczę wersję ale przed aktualizacją szarpniecie na zimnym było teraz ewidentnie nie ma!
Można jeszcze raz prosić o tą wersję oprogramowania?

Pozdrawiam
aerostar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 08:16   #167
lag3
ford::average
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 09-11-2012
Skąd: Piekary
Model: FF3
Silnik: 1,6 125 benz.
Rocznik: 2012/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

aerostar nie wiem jak sprawdzić wersję oprogramowania, natomiast osobiście widziałem jak podpinali i aktualizowali wszystko po kolei. Po całej długotrwałej zabawie jak ręką odjął. Wal do ASO. Poprzednią aktualizację miałem z początku roku bo przy odbiorze zażądałem takowej po przeczytaniu informacji na forum. CZyli moja wersja jest po tej funkcjonującej w styczniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.-tamta nie załatwiała problemu szarpnięcia. Mam nadzieję że choć trochę pomogłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lag3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 08:51   #168
dogman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0
Rocznik: 2013
Postów: 49
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Cytat:
Napisał lag3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aerostar nie wiem jak sprawdzić wersję oprogramowania...
Przytrzymaj lewy "OK" na kierownicy i przekręć zapłon (nie uruchamiaj silnika), potem już tylko klikasz i testujesz całe auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Pozdrawiam
dogman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 09:15   #169
lag3
ford::average
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 09-11-2012
Skąd: Piekary
Model: FF3
Silnik: 1,6 125 benz.
Rocznik: 2012/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

ok więc tak:
HW BM5T-14C226-AE
APP BM5T-14C026-AS
NVM EEPROM 20,205

pOZDRAWIAM.
lag3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 10:20   #170
dogman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0
Rocznik: 2013
Postów: 49
Domyślnie Odp: praca zimnego silnika

Macie najnowsze oprogramowanie, trochę mnie kusi też zaktualizować, chociaż z drugiej strony wszystki mi działa jak należy, nawet jęki ustały po przemyciu paska i szkoda mi żeby "fachowcy" z ASO coś popaprali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Pozdrawiam
dogman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.