Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubelska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-04-2013, 10:38   #1551
niuniek24
ford::average
 
Avatar niuniek24
 
Zarejestrowany: 14-11-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus C-Max
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2004
Postów: 112
Domyślnie Re: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Cześć gdzie kupie w Lublinie dywaniki welurowe do c max-a mojego

niuniek24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2013, 21:20   #1552
Dave T.
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 25-04-2011
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1.6 TDCi 109KM
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Witam!

Chciałbym się serdecznie przywitać na lubelskiej grupie. Jestem z LU, w mojej flocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam C-Maxa i Focusa mk2.

A odpowiadając na post niuniek24 to mam znajomego, który robi dywaniki samochodowe na wymiar. Będę na dniach zamawiał u niego dywaniki do swojego C-Maxa, więc jak coś to pisz na priva. Albo jak je odbiorę to wrzucę fotki.

pzdr
Dave T.
Dave T. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2013, 22:25   #1553
Tool_Man
ford::amateur
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 10-03-2013
Skąd: LBN
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Cytat:
Napisał Dave T. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!

Chciałbym się serdecznie przywitać na lubelskiej grupie. Jestem z LU, w mojej flocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam C-Maxa i Focusa mk2.

A odpowiadając na post niuniek24 to mam znajomego, który robi dywaniki samochodowe na wymiar. Będę na dniach zamawiał u niego dywaniki do swojego C-Maxa, więc jak coś to pisz na priva. Albo jak je odbiorę to wrzucę fotki.

pzdr
Dave T.
Jak będziesz miał te dywaniki to się odezwij i do mnie.
Potrzebne mi będą do mojego Mondeo.
Tool_Man jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 20:00   #1554
chencek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Cytat:
Napisał Stokrotka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam Chencka
dzieki serdeczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrowionka też dla Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

KONI GOODI stram się jak mogę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. troszeczkę wyróżnić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kurczaki dawno nie byłem tutaj

Siemnko wszystkim

Ostatnio edytowane przez chencek ; 07-05-2013 o 20:02
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2013, 21:36   #1555
wawa223
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 26-05-2012
Skąd: Coventry
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Witam.
Koledzy gdzie w Lublinie lub okolicach znajde dobrego magika do sprawdzenia wtryskow?

Mam tez pytanie czy ten klucz bedzie pasowac do odkrecenia kolka pasowego w alternatorze ze sprzegielkiem w Mondeo MK3 ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wawa223 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2013, 22:34   #1556
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

skocz do techsamu na nałęczowska i tam dobierzesz na miejscu.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2013, 19:16   #1557
kraVco
ford::beginner
 
Avatar kraVco
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 15-01-2007
Skąd: Lublin
Model: było Mondeo MKII
Silnik: 1,8 STtd
Rocznik: 1996
Postów: 47
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Cytat:
Napisał altootV6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siema!!


Zgubiłem hasło do poprzedniego konta...


kraVcu, żyjesz?
żyjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
kraVco Ty tu wróciłeś??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czemu miałem tutaj nie wracać???
__________________
[i] [i] [i] nigdy nie będzie tak samo
Grupa Lubelska
kraVco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 08:15   #1558
winmajor
ford::average
 
Avatar winmajor
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 17-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK2 Kombi
Silnik: 1.8 16v, LPG KME Diego3
Rocznik: 1998
Postów: 101
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Kochani!
Zmienię trochę temat, ale zależy mi żeby wreszcie dotrzeć do szerszej publiki.
Obecnie na naszym zacnym forum znów trwa akcja sprzedaży klubowych gadżetów. Ponieważ tradycyjnie jest tak, że po zamknięciu listy, dokonanym zamówieniu i wysyłce, część ludzi budzi się i zagląda do działu gadżetów po fakcie i dopiero pyta, czy jeszcze coś gdzieś nie zostało.Potem jest reaktywacja i trwa to znów rok i tak wkoło Macieju. Lepiej dopisać się do listy gdy jest ona aktywna.

Na tą chwilę w stanie aktywnym są:
- koszulki klubowe prowadzone przez hirotaro - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- autoflagi na szybę prowadzone przez TOMGOLa - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- ramki 3D pod tablice rejestracyjne prowadzone przez TOMGOLa - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- naklejkii klubowe 3D na auto prowadzone przez Wojtka - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- breloki klubowe z nickiem prowadzone przez kryzys'a - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - OSTATNIA CHWILA!

Ogólny dział gadżetów jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Możecie go subskrybować. W ten sposób będzie przypominał o swoim istnieniu pod subskrybowanymi tematami. Jeśli nie wiecie, jak piszcie na PW. Pomogę...

Przy okazji, chciałbym wspomnieć jeszcze o jednej kwestii. Wielokrotnie słyszę zdania, że nic się nie dzieje, nie ma gadżetów klubowych itd. No szczerze mówiąc, to wcale nie ma się co dziwić, że tego typu akcje są rzadkością, skoro zebranie wymaganej liczby 50 osób czy sztuk w zamówieniu graniczy z cudem. W jaki sposób zainteresować kogokolwiek poświeceniem czasu dla szukania i realizacji porządnej jakościowo i cenowo oferty, skoro po rozpoczęciu takiej akcji trwa ona kilka miesięcy. Jak zainteresować kogoś organizowaniem czegokolwiek, skoro pomimo starań w większości są tylko uwagi, że źle, że nie tak, że drogo, że długo? Skoro ktoś już się za to zabrał, to doceńcie proszę dobrowolny wkład czasu i pracy danej osoby i pokażcie że jesteście zainteresowani "życiem" na forum i że warto cokolwiek tutaj robić, zwłaszcza, że cześć z was jest klubowiczami. Osobiście wstępując do FordClubPolska nie robiłem tego tylko po to, żeby mieć grubszy nick na forum. To miejsce to nie tylko informacje jak, za ile wyczyścić klimę i zmienić klocki w Mondeo. Ten klub to także ludzie, spotkania i wspólne akcje. Nie zapominajcie o tym i podejdźcie do sprawy poważnie, bo chyba wiecie doskonale, że dla tych ludzi naprawdę WARTO. Jeśli przestaniemy traktować się poważnie, to cienko widzę przyszłość tego miejsca.

Ten post pojawi się w wielu miejscach, co będzie skutkowało najprawdopodobniej pewnymi konsekwencjami ze strony administracji, ale uważam, że ktoś powinien to w końcu powiedzieć bo sytuacja nie jest wesoła.

Na koniec miniaturki gadżetów o których pisałem wyżej:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez winmajor ; 23-05-2013 o 08:43
winmajor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 20:42   #1559
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Talking Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Cytat:
Napisał kraVco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
żyjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
a czemu miałem tutaj nie wracać???
a tak się pytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________


"Starość zaczyna się wtedy kiedy wartość świeczek przewyższa wartość tortu"
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2013, 10:49   #1560
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: lubelskie spam pa ram pam - takie nasze małe ALE...

Hejka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.