Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2013, 13:03   #161
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Juzek nie wszyscy mechanicy we Wrocławiu są źli, czasami prawda jest pośrodku.

MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2013, 13:06   #162
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,729
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

a to pewnie, że tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w Legnicy też mamy parę patałachów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 11:00   #163
Alman
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 11-02-2013
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MkII
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witajcie,
pożyczyłem w weekend auto - Ford Focus MK II 1,6 tdci. Pech chciał, że trzeba było uzupełnić płyn do spryskiwaczy ale teść zamiast zadzwonić kombinował sam. Koniec końców wlał płyn do zbiornika na płyn do chłodnicy. Stąd pytanie jakie to może mieć konsekwencje dla silnika? Gdzie we Wrocławiu najlepiej wymienić płyn i odpowietrzyć chłodnicą?
Alman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 11:12   #164
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Alman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie we Wrocławiu najlepiej wymienić płyn i odpowietrzyć chłodnicą?
A czytałeś ten temat? Jest tu podane co najmniej 5 adresów
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 11:16   #165
Alman
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 11-02-2013
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MkII
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Tak czytałem, ale interesuje mnie porada forumowiczów w tej konkretnej kwestii.
Alman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 21:32   #166
GoLdiFocus
ford::beginner
 
Avatar GoLdiFocus
 
Imię: Denis
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.6 16 V benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 10
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Ja przekonałem się do Aleksandra z Balonowej - konkretny gość - ciężko się wbić ale zawsze coś można zdziałać - jak zainteresowany to zapraszam na priv albo dzwoń 609771916 .
GoLdiFocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2013, 12:50   #167
cz_ort
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał czmirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za namiary, a czy dysponujesz nr.tel. do tego warsztatu zeby ewentualnie ustalic szczegoly?
z gory dziekuje
czmirek,
gdzie koniec końców zrobiłeś wymianę uszczelki i rozrządu?

Ja w międzyczasie w Stop Car'ze wymieniałem tuleję wahacza (oczywiście prawa strona - standardowo po wrocławskich dziurach). Drugą powiedzieli, że jeszcze można spokojnie dojeździć i nie naciągali na wymianę przed zimą, ale poradzili, by o tym pamiętać za kilka miesięcy.
Cena ok, auto oddane rano, do odbioru wczesnym popołudniem.
cz_ort jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2013, 21:11   #168
zjanusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Wroclaw
Model: focus II
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam,
czytam i czytam wasze przygody z mechanikami i stwierdzam że nie ma idealnego ani mechanika ani warsztatu. Sam jestem mechanikiem ,co prawda nie praktykującym już ale jakieś doświadczenie mam.Kiedyś być dobrym mechanikiem wystarczyło mieć wiedzę i doświadczenie .Dzisiaj trzeba do tego dorzucić jeszcze dobry sprzęt diagnostyczny bo dzisiejsze auta tego wymagają .Jeżdżę fordami od nastu lat i byłem w kilku wymienionych warsztatach i mogę zauważyć że niestety trzeba mieć trochę szczęścia aby byś zadowolonym z obsługi. Trzeba pamiętać że mechanicy to też ludzie i mogą sie mylić ,coś przeoczyć ,mieć złe dni. Oczywiście to ich nie usprawiedliwia ale .....Doświadczenie pokazuje że warto się przygotować do wizyty w warsztacie i pytać ,pytać, sprawdzać. Czasami takie pytania irytują kolegów mechaników ale też mobilizują do większej uwagi przy naprawach.Niestety nie można mieć pełnego zaufania a więc edukujmy się ,nawet na takich forach. :-) Ja staram się naprawiać swoje auta samodzielnie ale brak warsztatu, podnośnika czy komputera niestety uniemożliwia niektóre naprawy.
Osobiście mogę polecić Caros , Arka na Zabrodziu a nawet słynnego pana Tomka ,jednak i im zdarzają się wpadki i nie ze wszystkim zawsze sobie radzili. Polecam także dobrego elektronika na ul.Snopkowej oraz klimatyzacje,chłodnice,półosie przy Opolskiej 161A. Zachęcam szczególnie młodych ludzi aby sami spróbowali wymienić klocki hamulcowe , olej ,filtr czy żarówki , oczywiście w autach mniej zaawansowanych technologicznie. Satysfakcja gwarantowana a wasze kobiety zobaczą w was prawdziwych mężczyzn .:-)
zjanusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2013, 15:05   #169
czmirek
ford::beginner
 
Imię: mirek
Zarejestrowany: 04-11-2012
Skąd: mallorca
Model: FORD FOCUS
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 21
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał cz_ort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czmirek,
gdzie koniec końców zrobiłeś wymianę uszczelki i rozrządu?

Ja w międzyczasie w Stop Car'ze wymieniałem tuleję wahacza (oczywiście prawa strona - standardowo po wrocławskich dziurach). Drugą powiedzieli, że jeszcze można spokojnie dojeździć i nie naciągali na wymianę przed zimą, ale poradzili, by o tym pamiętać za kilka miesięcy.
Cena ok, auto oddane rano, do odbioru wczesnym popołudniem.
Taaaaak bylem w StopCar, i raczej wiecej tam sie nie wybiore.
Powod jest jeden- olewanie i raz jeszcze olewanie klienta.
Bylem umowiony na konkretna godzine z samego rana, przyjechalem 5 min. wczesniej i czekalem ponad 15 min. na kogokolwiek kto by sie zainteresowal autem. Po pol godzinie doczlapal sie czlowieczek jeszcze wczorajszy polecil mi wiechac na kanal i spedzilem nastepny kwadrans na czekaniu.
Gosciu musial sie przebrac wypalic kolejnego papierosa odpalic kawe i byl gotowy do pracy. Po nastepnych 30 min. nic nie stwierdzil i sprowadzil nastepnego mechanika, odlaczyli w aucie chlodniczke AGR ( chyba tak to sie nazywa ) i zalali chlodnice w celu sprawdzenia , chyba szczelnosci. Zalewajac chlodnice zapomnieli uprzednio zaslepic jeden z wezy, i po odpaleniu silnika plyn zostal wypluty na silnki, chcac nie chcac musialle pozniej myc silnik ( 65 zl z tego co pamietam, na skarbowcow, osobiscie polecam ). Po ponownym uzupelnieniu plynu w chlodnicy, zaslepieniu weza, polecono mi jezdzic trzy dni i obserwowac co sie dzieje z plynem. Caly dowcip polegal na tym ze byl grudzien i mialem jezdzic w zasadzie bez ogrzewania po prostu sie nie dalo. Podlaczylem weze jak bylo poprzednio pojechalem do innego warsztatu zrobiono jakas probe i wykluczono ze to jest uszczelka pod glowica.
Gosc stwierdzil ze to chlodniczka, i jak sie okazalo byla to wlasciwa diagnoza.
koszt materialow, wymiany chlodniczki i paska rozrzadu 450 zl, z uslugi jestem zadowolony
Naprawe wykonano w warsztacie na Karmelkowej, jestem zadowolony z obslugi, polecam.
A Stop Car? no coz jesli ktos ma ochote spedzic ponad 2 godziny na mrozie i byc potraktowanym per noga to polecam. Jak dla mnie warsztat ma minus jak pas startowy.
czmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2013, 21:21   #170
hiper86
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 26-08-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Ja osobiście polecam Ryszarda Śledzia na Robotniczej! Zawsze oddaje tam auto i jestem zadowolony Zawsze wszystko git i ceny również!
hiper86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.