Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2013, 14:31   #81
radekrogo
ford::advanced
 
Avatar radekrogo
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: Elblag
Model: Mk4 SW Titanium Lunar Sky / Mk3 Ghia 130 Tdci 2004
Silnik: 2.0 Tdci 140 DFP/130 Tdci
Rocznik: 2011/2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Witam,
mam pytanie a propos fabrycznie przyciemnianych szyb w Mondeo Mk4. Czy szyby takie maja naklejony film czy przyciemnione są inną metodą ? U mnie wygląda to na film. Chcę bardziej przyciemnić i się zastanawiam czy trzeba zrywać czy można na stary naklejać ?


Ostatnio edytowane przez radekrogo ; 23-01-2013 o 18:03
radekrogo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 12:46   #82
Krzysiek_Stargard
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-01-2013
Skąd: Stargard Szczeciński
Model: Mondeo
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


U mnie wygląda takGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. koszt wszystkich szyb z paskiem na przednia to 470zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krzysiek_Stargard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 22:28   #83
gt500
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 03-06-2012
Model: Ford Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1994
Postów: 90
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

z przodu przepuszczalnosc okej?
gt500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2013, 15:03   #84
wilhelm
ford::advanced
 
Avatar wilhelm
 
Zarejestrowany: 25-01-2010
Skąd: Katowice
Model: FOKA
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 296
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Chyba żartujesz, przednie nawet w serii ledwie mieszczą się w 70%

Też machnąłem przednie folią 30% zieloną - na wzór fabrycznego przyciemnienia tyłu

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
280HP - 430NM by heko
wilhelm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2013, 09:57   #85
gt500
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 03-06-2012
Model: Ford Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1994
Postów: 90
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Nie lubie takich modów gdzie byle policjant może bez większego problemu zrobić problem.
A dwa że widocznosc przez takie szyby to też lipa jedna wielka.
gt500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2013, 10:19   #86
wilhelm
ford::advanced
 
Avatar wilhelm
 
Zarejestrowany: 25-01-2010
Skąd: Katowice
Model: FOKA
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 296
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Muszę Cię zaskoczyć, ale ze środka jest ok. A tak ciemno wyszło tylko na tej fotce.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
280HP - 430NM by heko
wilhelm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2013, 07:59   #87
ElTomazino
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-02-2013
Model: Focus
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Cytat:
Napisał gt500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie lubie takich modów gdzie byle policjant może bez większego problemu zrobić problem.
A dwa że widocznosc przez takie szyby to też lipa jedna wielka.
No muszę Cie kolego rozczarować w jednym i drugim aspekcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prawda jest taka że do puki nie masz przyciemnionych szyb w przednich drzwiach to żaden policjant w Polsce nie ma prawa zrobić ci problemu z tego tytułu a dlaczego? bo Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r., w sprawie warunków technicznych pojazdów określa tylko kwestie przednich szyb szyba czołowa musi mieć przepuszczalność światła minimum 75% natomiast boczne w przednich drzwiach muszą mieć minimum 70% z tyłem możesz zrobić co chcesz nawet sprejem zamalować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . To tyczy się kwestii policji. Druga sprawa widoczności przez szybę tak owszem jest fatalna ale przy foliach marketowych czy ze sklepu motoryzacyjnego za 30 zł za 2 m 2. Tak tego rodzaju folie są dramatem nie dość ze są nie do zainstalowania w sposób godziwy to raz a po drugie tracą szybko kolor i faktycznie przez nie widoczność jest jak na mega kacu przy zaparowanej szybie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zajmuje się przyciemnianiem szyb już 13 lat przerobiłem tysiące samochodów i nie raz zdejmowałem takie właśnie folie i zakładałem swoje. Owszem klienci czasem się dziwią czego to jest takie drogie 400 albo 500 zł za przyciemnianie szyb ???? czego tyle??. Można zrobić to i za 150-200. Pytanie pozostaje jedno z czego?? za taką kasę to z największego badziewia i potem masz taki widok, bąble i odbarwioną folie . Ja osobiście od kilki lat instaluje folie marki LLumar jest to amerykańska folia w Polsce mało znana ale jak poszperasz po anglojęzycznych forach to dowiesz się o niej dużo ciekawych informacji i to jak jest oceniana przez użytkowników i instalatorów. Jak dla mnie niema lepszej folii od LLumar jest to TOP najwyższy z możliwych. A widok przez tą folię uwierz nie powtarzalny kolory są żywe i nasycone widok jest naprawdę jak z bajki. Do tego dopasowanie do odcieni fabrycznego przyciemniania i świetne parametry techniczne. Te folie nie mają za zadanie zaciemnić auta ale poprawić jego wygląd zredukować jego nagrzewania i zmniejszyć spalanie w lecie poprzez zmniejszenie obciążenia systemu klimatyzacji. I znacząco poprawić komfort podróżowania po to został stworzony LLumar i tak działa.
Chyba tyle z mojej strony w temacie pozdrawiam.
ElTomazino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2013, 08:26   #88
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Cytat:
Napisał ElTomazino Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Owszem klienci czasem się dziwią czego to jest takie drogie 400 albo 500 zł za przyciemnianie szyb ???? czego tyle??. Można zrobić to i za 150-200.
... ano doświadczyłem to na własnej skórze gdy pukano mi się po głowie jak napisałem:
Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja dałem 660zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem bardzo zadowolony z efektu ... bez dokładnych oględzin nie idzie poznac czy to folia czy fabryczne przyciemnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2013, 08:53   #89
ElTomazino
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-02-2013
Model: Focus
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Z ceną foli jest dokładnie tak samo jak i innymi rzeczami. Ale nie wiem czego ludzie tego nie rozumieją najdziwniejsze jest to jak ktoś przyjeżdżają autem za 100 tys. i chce najtańszą folie bo 500- 600 to za drogo czasem ręce opadają :/.

Faktycznie prezentuje się bardzo ładnie śniegowo- lodowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a można wiedzieć gdzie przyciemniałeś maszynę? w swoich okolicach??
ElTomazino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2013, 09:00   #90
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb? czy się opłaca?

Cytat:
Napisał ElTomazino Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... a można wiedzieć gdzie przyciemniałeś maszynę? w swoich okolicach??
Krosno / Potok (wylot na Jasło) firma [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ... niby reklama ale skoro jestem zadowolony to mogę ich polecić.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.