Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-01-2013, 20:18   #91
Errata
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2010
Model: FUSION FX SILVER
Silnik: 1,4 DURATEC 80KM + gaz sekwencja BRC
Rocznik: 2004
Postów: 162
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Masz rację,tylko widzisz nas stać i na siano i na marchewkę.

Errata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 10:01   #92
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

i jeszcze na drugi żłób do tej marchewki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 11:14   #93
buk07
ford::advanced
 
Avatar buk07
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: S-Max Trend
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 326
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Cytat:
Napisał pit_kr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie gaz już zamontowany, nie będę wrzucał zdjęć, bo w zasadzie mam identycznie umiejscowioną instalację jak polw78. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, silniczek pracuje pięknie. Pozdrawiam
A może chociaż zdjęcia zbiornika LPG pod autem i wykończenie miejsca po schowku w bagażniku? Nigdy nie jest tak samo. Chętnie bym zobaczył. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez buk07 ; 11-01-2013 o 11:17
buk07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 15:05   #94
NIUTEK74
ford::advanced
 
Avatar NIUTEK74
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 12-03-2010
Skąd: Gleiwitz
Model: S-max Titanium 7 os
Silnik: 2,0 TDCI 143
Rocznik: 2007
Postów: 256
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Cytat:
Napisał pit_kr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie będę wrzucał zdjęć
Fotki zawsze są mile widziane, mimo że mam Diesla to skorzystałem z fotek i wiedzy polw78 i zrobiłem kosz na koło zapasowe sam na razie fotek nie zrobiłem, bo za zimnoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a garażu nie mam
NIUTEK74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2013, 11:56   #95
Korton555
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-07-2008
Model: s-max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 43
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Cytat:
Napisał pit_kr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Instalację zakładałem w firmie Alfa Auto na ul. Zbożowej (poniżej link). Całkowity koszt to 3200 z przeróbką podłogi, instalacja BRC z lubryfikacją. To jest już drugie auto robione u nich i oczywiście drugi fordGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z pierwszym nie miałem żadnych problemów przez ponad 4 lata więc ponownie zwróciłem się do nich. Zresztą miałem ich również z polecenia. Podejrzewam, że u Ciebie może być drożej i trudniej ale podjechać i pogadać zawsze możesz. Powiedz, że kolega niedawno robił instalację w czarnym s-maxie 2.0 to pewnie będą kojarzyć.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To ci, znam ich, zakladalem u nich lpg prinsa do mondeo mk2 2.5v6
Korton555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2013, 08:20   #96
pit_kr
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Kraków
Model: s-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Panowie nie ma sprawy, nie chciałem zaśmiecać, ponieważ naprawdę wygląda to niemal identycznie (no może poza bagażnikiem, bo jeszcze go nie zrobiłem tak jak chcę). Dajcie mi trochę czasu to wrzucę kilka fotek. Mam trochę mało czasu ostatnio ale postaram się w przyszłym tygodniu.
Korton555 byłem u tych gości odbierać homologację i przy okazji zagadałem o silnik 2,5T. Powiedzieli, że ten silnik się super gazuje i nie ma żadnych problemów. Robili już kilka ale w volvo. Co do tłumików to powiedzieli, że zawsze można jeden wyrzucić ale myślę, że opcja ze zmianą na remusy brzmi superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tłumiki i tak pewnie niedługo trzeba będzie zmienić, zresztą remusy się zwrócą razem z instalacjąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pit_kr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2013, 19:18   #97
Michti
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-12-2012
Skąd: Otwock
Model: S-max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Witam ponownie,
Gaz do S-maxa 2.5T zamontowany. Moim skromnym zdaniem wyszło super. Brak jakiejkolwiek różnicy pomiędzy PB a LPG.
Zdjęcia w moim albumie.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
Michti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2013, 19:58   #98
rafalrafal01
ford::average
 
Avatar rafalrafal01
 
Zarejestrowany: 10-11-2010
Skąd: Płock
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 29
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

a możecie podać ile pali gazu 2.0?
Fajnie by było określić ile palił PB a ile pali LPG
rafalrafal01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2013, 20:13   #99
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

popatrz na spritmonitor np albo motostat
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 09:39   #100
pit_kr
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Kraków
Model: s-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie zamontować butlę na LPG ?

Cytat:
Napisał rafalrafal01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a możecie podać ile pali gazu 2.0?
Fajnie by było określić ile palił PB a ile pali LPG
Mnie 2.0 pali 11 benzyny i 13 gazu (jazda miejska) z tym, że z benzyną bardziej się cackałem, a na LPG jestem mniej oszczędnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pit_kr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.