Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-01-2013, 11:28   #1
SexyMILF
 
Postów: n/a
Domyślnie Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

hej,
w zeszłym tygodniu miałam małą stłuczkę swoim Fordzikiem i jestem juz po oględzinach rzeczoznawcy .
potrzebuję tylni zderzak, klapę z szybą , tylnią lampę i lewy tylni błotnik .
Obawiam się że nowe części mogą być drogie , dlatego wolę używane.

Do tego klocki hamulcowe mi sie kończą i trzeba wymienic oleje i filtry i zrobic przegląd oraz napełnić klimatyzację.

Czy moglibyście polecić mi jakiś sensowny warsztat/sklep gdzie to kupię , i najlepiej przy okazji wymienie??

buziaki
Marzenka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 12:13   #2
wujeksam
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-11-2006
Skąd: -
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 19
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Witam

Co do części ostatnio potrzebowałem parę klamotów do focusa i byłem w

AUTO ŁOBODA BIS
IGOŁOMSKA 12E
TEL-126443263
601412574
zadzwoń popytaj może będą mieli to co potrzebujesz.
wujeksam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 13:17   #3
SexyMILF
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Cytat:
Napisał wujeksam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Co do części ostatnio potrzebowałem parę klamotów do focusa i byłem w

AUTO ŁOBODA BIS
IGOŁOMSKA 12E
TEL-126443263
601412574
zadzwoń popytaj może będą mieli to co potrzebujesz.
nie mają większości z rzeczy , które potrzebuje . no i nie mają serwisu na miejscu . ale dzieki za informacje - szukam dalej

Ostatnio edytowane przez SexyMILF ; 10-01-2013 o 13:28
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 18:55   #4
wujeksam
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-11-2006
Skąd: -
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 19
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

...

Ostatnio edytowane przez wujeksam ; 01-10-2013 o 22:53
wujeksam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 20:41   #5
pablo_kokul
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 05-01-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus 2
Silnik: 1,8 tdci 115KM
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Ja kupowałem częsci używane w Automix na ul. Dożynkowej tel 604152040, jeśli nie będą mieli to allegro pozostaje. Montowałem sam.
Olej i klimę robiłem na ul. Witkowickiej 54 tel. 122857016
pablo_kokul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 21:37   #6
SexyMILF
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Polecono mi zeby spróbować w serwisie na Półłanki tym pomiędzy przejazdami kolejowymi.byłam tam dzisiaj i umówiliśmy się ,że jutro odstawię samochód do naprawy .
Czy ktoś z Was tam już coś naprawiał - możecie polecić / ewentualnie ostrzec ??
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 15:31   #7
kryzys
ford::average
 
Avatar kryzys
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-07-2006
Skąd: Kraków - miasto smoków i smogu
Model: VW
Silnik: Pb
Rocznik: 2017
Postów: 188
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Jak dobrze kojarzę to słyszałem raz od Pana pracującego w EuroCarze że to firma w której są byli pracownicy EC. Powiedział że nie są źli ale nie ze wszystkim sobie radzą i mają braki w sprzęcie... Nigdy nic tam nie robiłem i nie miałem styczności to nie oceniam ich ale jak skończą Towje autko to chętnie poznam opinię o nich.
__________________
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni..."

JEDŹ BEZPIECZNIE ! 1.8 TDCI - 220 km/h
kryzys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2013, 11:35   #8
SexyMILF
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Cytat:
Napisał kryzys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dobrze kojarzę to słyszałem raz od Pana pracującego w EuroCarze że to firma w której są byli pracownicy EC. Powiedział że nie są źli ale nie ze wszystkim sobie radzą i mają braki w sprzęcie... Nigdy nic tam nie robiłem i nie miałem styczności to nie oceniam ich ale jak skończą Towje autko to chętnie poznam opinię o nich.
HEj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klocki hamulcowe wymienione , ale niestety przy następnej wymianie "kłaniają " mi sie już tarcze do wymiany :/ oleje i filtry wymienione .
podczas przegladu wyszła dziura w rurze - 50 zł ,ale za to napompowali moje oponki azot-cikiem gratis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za klimatyzację zapłaciłam 115 zł .

z części do tyłu auta była tylnia klapa , błotnik i lampa. .zderzaka nie mieli.szkoda tylko ,ze nie były w kolorze mojego auta i trzeba bedzie je malować .

umówiłam się z nimi na wiosnę na wymianę opon

pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marzenka

P.S ten serwis z zewnątrz wygląda trochę tak jakby był zamkniety , no i ten dojazd drogą wewnętrzną pozostawia wiele do życzenia
Ale to co mi sie bardzo spodobobało to ,że ten serwis podaje ceny za swoje usługi w internecie http://autoserwis.co/Cennik.php , i tyle trzeba za nie zapłacić. szkoda tylko ,ze to ceny netto.

P.S 2 chłopcy byli bardzo mili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2013, 22:02   #9
Elminster
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2013
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Części używane do forda focusa-gdzie kupić w Krakowie ?

Osobiście mogę polecić firmę z pod Oświęcimia, która prowadzi sprzedaż różnych części używanych w tym do fordów na allegro pod nickiem "WIT-POL_1". Kupowałem tam ostatnio tylny zacisk hamulca do swojego focusa II - dostarł do mnie błyskawicznie, w świetnym stanie jak nowy a cena kilka razy niższa od nowego w sklepie.
Elminster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.