Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Pytania dot. funkcjonowania forum
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2012, 12:57   #81
.:WiLu:.
Technical Administrator
 
Avatar .:WiLu:.
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 13-05-2011
Model: vW
Silnik: 2
Rocznik: 2020
Postów: 12
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Cytat:
Napisał SpEcMeN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spróbowałem i jest to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Proponuję wyczyścić wszelkie dane tymczasowe z przeglądarki (cookies, historia etc.). Następnie restart przeglądarki, ponowne wejście na forum i odświeżenie strony.

Pozdrawiam
Mateusz

.:WiLu:. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 23:26   #82
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Co jest z chat boxem? Raz jest na głównej a za chwilę nie, oskarżony o przeciążenia. Co się dzieje z cb, które bywa cennym źródłem informacji o wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów
darnel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2012, 23:25   #83
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

CB jest testowany pod kątem generowanego obciążenia. Ponieważ aktualne próby wypadły dość pomyślnie, prawdopodobnie zostanie póki co na głównej (widoczny tylko dla zalogowanych).
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2012, 17:54   #84
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Jeżeli zdubluję w wyszukiwarce wejście na stronę Forum - to mimo że jestem już zalogowany przy pierwszym wejściu - muszę na drugim także się logować. Ale jest to możliwe.

Lecz jest większy problem - jeżeli wyszukiwarka (np Google) podczas wyszukiwania jakiegoś hasła wyrzuca mi adres naszego Forum - to nie mogę się na tak znalezionej stronie zalogować. Muszę przenieść adres znalezionej w Googlach strony Forum na pierwotnie otwartą, gdzie jestem zalogowany.

Przedtem tak nie było - pierwotne (pierwsze) logowanie aktywowało zawsze logowania na wszystkich później otwartych stronach Forum.

Czy nie można do tego powrócić?
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 17-06-2012 o 21:42
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2012, 22:45   #85
.:WiLu:.
Technical Administrator
 
Avatar .:WiLu:.
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 13-05-2011
Model: vW
Silnik: 2
Rocznik: 2020
Postów: 12
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Pod tym kątem nic nie było zmieniane więc nie opcjonalność forum jest problemem.

Pozdrawiam
.:WiLu:. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2012, 22:47   #86
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lecz jest większy problem - jeżeli wyszukiwarka (np Google) podczas wyszukiwania jakiegoś hasła wyrzuca mi adres naszego Forum - to nie mogę się na tak znalezionej stronie zalogować. Muszę przenieść adres znalezionej w Googlach strony Forum na pierwotnie otwartą, gdzie jestem zalogowany.
ja jestem raz zalogowany i dopóki nie nacisnę "wyloguj sie" zawsze, niezaleznie z którego miejsca jakiego dnia czy miesiaca jestem zawsze zalogowany.

Przy zalogowywaniu się zaznacz opcje "zapamietaj mnie" Musisz mieć właczone "cookies"
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 07:53   #87
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy zalogowywaniu się zaznacz opcje "zapamietaj mnie" Musisz mieć właczone "cookies"
Hm... Na wszystkich komputerach mam logowanie automatyczne (zapamiętane), cookies włączone. Ale dzisiaj jest ok... Czary?
Ale jest jeszcze inny problem - kiedy jestem zalogowany i edytuję trochę dłuższy tekst lub odpowiedź (także czasowo), to mimo, że jest informacja o zalogowaniu, nie mogę postu już wrzucić na stronę. Muszę odświeżyć logowanie. Na innych forach tak nie jest, a jeśli - to nie po pięciu minutach, ale np po pół godzinie...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 18-06-2012 o 07:58
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 08:49   #88
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kiedy jestem zalogowany i edytuję trochę dłuższy tekst lub odpowiedź (także czasowo), to mimo, że jest informacja o zalogowaniu, nie mogę postu już wrzucić na stronę. Muszę odświeżyć logowanie.
Na jakiej przeglądarce wyskakuje ten problem? Ja tak mam kiedy pracuje na IE na Mozilli nie mam tego problemu.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 15:19   #89
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na jakiej przeglądarce wyskakuje ten problem? Ja tak mam kiedy pracuje na IE na Mozilli nie mam tego problemu.
Jednak pracuję na Firefoxie i tak jest (z resztą na kilku różnych komputerach). I w dodatku logowanie jest częściowo aktywne - linki i obrazki są widoczne, ale edytować postu nie mogę...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 18-06-2012 o 15:22
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 19:36   #90
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy ze stroną FCP - tu zgłaszać i opisywać wszelkiej maści spostrzeżenia.

ja tez pracuje na Firefoxie, i nie mam problemu.
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kiedy jestem zalogowany i edytuję trochę dłuższy tekst lub odpowiedź (także czasowo), to mimo, że jest informacja o zalogowaniu, nie mogę postu już wrzucić na stronę.
to masz cos z kompem, albo z siecią(dynamicznie przyznawany adres IP). Ja moge edytowac tekst nawet dwa dni i po tych dwóch dniach jak nacisnę "Wyslij odpowiedź" to wszystko sie dodaje. Warunek: provider nie może mi w tym czasie zmienić adresu IP.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.