Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2011, 13:02   #31
Karol Pewny
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Komputerowa geometria 50zł płaciłem jak mi robili, na ulicy witkowickiej 54 dobrze i solidnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2011, 09:58   #32
hardkor
ford::amateur
 
Avatar hardkor
 
Zarejestrowany: 12-02-2011
Skąd: Krk
Model: Mondeo 2
Silnik: 1.8 Pb LPG
Rocznik: 1997
Postów: 7
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

WitajcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pojechalem tam gdzie Ktos polecal na mogilska, przeciwko policji i straszna drozyzna zaplacilem 90zl za ustawienie przodu oraz sprawdzenie z tylu ale zapieczone sruby na belce byly to nie ruszali tego, ogolnie dobrze ale za drogo.

Jesli ktos posiadalby cos z aktualnymi cenami-taniej to pisac.
pozdrowka
hardkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2012, 07:19   #33
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

A ja ostatnio robiłem w dwóch miejscach.
Najpierw w polecanej tak bardzo szopie na Stadionowej. Nigdy więcej tam nie pojadę. Zapłaciłem 70PLN za ustawienie przodu, a jak się spytałem dlaczego nie ruszają tyłu, to dostałem zjeb, że:
a) zaczyna się od tyłu
b) czy ja myślę, że za 70PLN ustawią mi pełną geometrię? (otóż nie, bo tam kosztuje to 130PLN).
c) Na oko wygląda, że wszystko jest w porządku.

Wymieniłem w międzyczasie wahache proste z tyłu i wybrałem się tym razem nie do tych buraków, ale praktycznie obok. Makuszyńskiego 9b obok byłej Goduli (teraz jest tam sklep z częściami Forda w całkiem niezłych cenach. Nie muszę już jeździć do ABC Focus) i oto moje spostrzeżenia.
a) podejście do klienta z zupełnie innej bajki, nikt nie burka, żadnej łaski
b) 70PLN za PEŁNĄ geometrię (nawet nie wpadli na to, żeby robić tylko przód)
c) okazało się, że pomimo 3 tylko tygodni różnicy przód okazał się przestawiony delikatnie, tył całkiem grubo (żadnych dziur, krawężników ani nic takiego po drodze nie było od czasu poprzedniej "korekty").
d) dostałem wydruk, a nie zapewnienie Wiesia i Czesia, że jest dobrze

i na końcu samochód jedzie teraz jak po sznurku i przestało rzucać dupą przy przejeżdżaniu tylnim kołem przez uskok.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2012, 12:42   #34
redmann
ford::average
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 14-09-2009
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK5 KOMBI
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 50
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Makuszyńskiego 9b obok byłej Goduli
AUTOKOMPUTER J. Walasek - byłem wczoraj, zrobiona kontrola i ustawienie - mechanik Paweł - dałem 60 zł - szybko, profesjonalnie POLECAM

Ostatnio edytowane przez redmann ; 14-06-2012 o 07:37
redmann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2012, 13:36   #35
zwy
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-11-2009
Skąd: Kraków
Model: był S-max
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2009
Postów: 118
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Odradzam Wikar, a pojechałem bo była "promocja" 99zł i spartolili robotę.
Polecam stację na Siewnej, jest taniej i pewnie.
zwy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 22:14   #36
mateq111
ford::average
 
Avatar mateq111
 
Zarejestrowany: 07-11-2007
Skąd: Trzebinia/Kraków
Model: Astra III/Focus II
Silnik: 1.7 CDTI/1.8 TDCI
Rocznik: 2010/2007
Postów: 119
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Również dziś odwiedziłem warsztat Autokomputer na Makuszyńskiego. Zbieżność ustawiona na obu osiach. Teraz mogę jechać nawet 160km/h, puścić kierownicę i Focus jedzie prosto. 2x ustawiałem zbieżność w tym roku i zawsze auto uciekało w prawo, w końcu znalazłem warsztat znający się na temacie. Okazało się, że prawe tylne koło wymagało regulacji i przód. Cena 70zł
Polecam w 100%.
mateq111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 23:56   #37
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

...a nie mówiłem....już dawno? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2012, 08:10   #38
poz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Wczoraj robiłem geometrię w Strefie Serwisowej na Cechowej 100b. Od wiosny miałem problem ze ściąganiem w prawo. Na przeglądzie rejestracyjnym tydzień temu powiedzieli, że wszystko jest ok. Pojechałem do strefy, tam chłopaki sprawdzili zawieszenie i powiedzieli, że jest problem z tylnymi tulejami wahaczy. Wymienili tuleje, ustawili geometrię przód i tył. Auto jedzie jak po sznurku. Mogę teraz spokojnie tym autem jechać nad morze.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2012, 10:34   #39
zigi99
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Hej.Bylem dzisiaj na Makuszyńskiego 9b firma Autokomputer ustawiałem geometrie w mojej Fieście 2004 przod byl za bardzo zbiezny przez co odczuwałem wibracje na kierownicy podczas hamowania z wiekszej predkosci (myslalem ze to krzywe tarcze) po ustawieniu jest idealnie i autko jedzie elegancko i podczas hamowania tez wszysto OK !!!

Ostatnio edytowane przez zigi99 ; 06-08-2012 o 22:37
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2012, 16:31   #40
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

hej,
a tam na makuszyńskiego robią tylko geometrię czy sprawdzą też całe zawieszenie?
ew. wymienią co trzeba?
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.