Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2012, 18:35   #1
michal1981g
ford::average
 
Avatar michal1981g
 
Zarejestrowany: 06-10-2008
Skąd: Lublin/ Świdnik
Model: passat B5 fl
Silnik: 2.3 VR5
Rocznik: 2001
Postów: 56
Domyślnie Focus mk1 prośba o ocenę

Witam poszukuje autka i wypatrzyłem coś takiego
myślicie że warto???

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

michal1981g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2012, 20:19   #2
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Focus mk1 prośba o ocenę

przebieg to tajemnica w tym ogloszeniu, tak z wierzchu to tylne prawe drzwi wydaja sie miec inny odcien ale to juz 2 lat przeciez. jak zawsze z kims ogaraniajacym temat motoryzacji musisz sie tam udac do tego komisu
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2012, 23:03   #3
majsterus_nt
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2009
Skąd: wlkp
Model: czarny, grafit,turkus
Silnik: ,Pb,ON
Rocznik: 1993,1990
Postów: 197
Domyślnie Odp: Focus mk1 prośba o ocenę

to ja swojego tddi taniej chciałem full spas
i praktycznie wszystko wymienione a tu benzyna za 9,5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i to cińka wersja,jaka kierownica wielofunkcyjna?? ja to mam radyjko pod kierą ale nie ten Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

+ drobne lub grubsze naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nic ino braćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stoi na zimówkachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Diagnostyka komputerowa pojazdów do rocznika 2010r. ..... i te jeżdące i te niejeżdżące......
majsterus_nt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2012, 13:41   #4
michal1981g
ford::average
 
Avatar michal1981g
 
Zarejestrowany: 06-10-2008
Skąd: Lublin/ Świdnik
Model: passat B5 fl
Silnik: 2.3 VR5
Rocznik: 2001
Postów: 56
Domyślnie Odp: Focus mk1 prośba o ocenę

byłem, oglądałem - niekupiłem

bity przodem - inny odcień lakieru na zderzaku, maska lakierowana miejscami odchodzi lakier, oprócz tego lakierowana tylna klapa(źle oklejona tylna szyba przy lakierowaniu) i cała masa małych odprysków na samochodzie ze średnio zrobionymi zaprawkami, jakimś sztyftem chyba,
oprócz tego z przodu prawie nie ma tarcz a z tyłu bębny wizualnie w opłakanym stanie.
olej się leje przy filtrze i z tego co widziałem to chyba też uszczelniacz na lewej półosi,
klima nie działa - sprzedawca twierdzi że do nabicia ale to tak jak zwykle.
Co do przebiegu to jak wszystkie samochody w polsce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciut poniżej 200 tys. ale patrząc po stopniu zużycia pedałów i lewarka zmiany biegów raczej ze 150 tys. trzeba by dodać.
Gałka na drążku zmiany biegów w ogóle jest jakaś dziwna.
No i rzecz najważniejsza stopień spłowienia poduszki kierowcy i pasażera na moje oko różnią się od reszty deski i kierownicy więc raczej wymieniane

ogólnie rzecz biorąc samochód na pewno nie warty tych pieniędzy po oględzinach wizualnych jeździć już nim nie chciałem bo jeśli bym go kupił to raczej by się mojej żonie nie spodobał (moje mondeo jest w lepszym stanie) i musiałbym w nim spać na parkingu ;P
michal1981g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2012, 20:59   #5
majsterus_nt
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2009
Skąd: wlkp
Model: czarny, grafit,turkus
Silnik: ,Pb,ON
Rocznik: 1993,1990
Postów: 197
Domyślnie Odp: Focus mk1 prośba o ocenę

narzekasz i widziwiasz..w końcu sprzedawca pisze, że stan bardzo dobry.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Diagnostyka komputerowa pojazdów do rocznika 2010r. ..... i te jeżdące i te niejeżdżące......
majsterus_nt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.